»RSS Benchmark sajt

Strana 29 od 29 PrvaPrva ... 192526272829
      Prikazani rezultati od 421 do 425 od ukupno 425

Tema: Apple Watch

Member Avatar korisnika smitrovic
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        820
        Citat Citiram korisnika: Predrag_ Pogledaj poruku
        Dva uslova moraju biti ispunjena. Da je telefon namenjen tržištu gde je ta opcija dostupna i da si fizički u nekoj od zemalja u kojoj je dostupna.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
        Telefon mora samo da se nakaci na repetitor od operatera podrzane zemlje gleda se neki kod sa towera koji predstavlka tu drzavu cak nema veze gps signal.

Apple Watch mora biti kupljen u drzavi koja podrzava tacnije serijski broj sata se gleda i za koju drzavu je stavljen da ide u prodaju.

Nekim se desavalo da kupe u Spaniji od third party preprodavca a sat je bio namenjen za lupam kinu koja ne podrzava ecg.

Member
        Na forumu od
        Jun 2008
        Poruka
        870
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7 7700HQ
        • RAM: 16GB DDR4 2400MHz
        • VGA: GTX 1050 4GB DDR5
      4. Citat Citiram korisnika: Predrag_ Pogledaj poruku
        Dva uslova moraju biti ispunjena. Da je telefon namenjen tržištu gde je ta opcija dostupna i da si fizički u nekoj od zemalja u kojoj je dostupna.

Rumunski je sad, podrzan =] Hvala u svakom slucaju.

Elem prvi utisci.

PRELEP. Ekran cool. Kvalitet izrade - Apple naravno.

Funkcionalnost? Nazalost mislim da je propali Pebble sa satom Pebble Time u mnogim stvarima bio ispred, i da ovde moraju joooos da peglaju softver.

Npr iz cista mira nece instagram notif da dolaze, nekako ovo kad dobijas poruke od ljudi prekratko traje i sl.

Pebble moj penzionisani zato, perfekcija =]
        Menjao NjegovaWisost : 12.02.2020. u 23:15

Member Avatar korisnika MareBGD
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        1.610
      6. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 2600
        • MoBo: ASRock B450M Pro
        • RAM: 2x8GB Klevv 2666MHz
        • VGA: Zotac 2060
        • MON: Dell
        • HDD: 1xSSD 1xSATA
        • INET: Kablovska
      7. Pokupio samm ga i ja juce. Poslednji koji sam imao je bio serija 3, i nisam ga dugo koristio pa prodao nisam bio odusevljen. Ovo je napredak u svakomm pogledu zaista, i uzeo sam 40mm pre svega sto konacno na ruci izgleda kao sat a ne kao gedzet. Dopada mi se, mada ja imam zaista specifican nacin koriscenja jel zapravo ne zelim da robujem notifikacijama. Menjam generalno pristup koriscenju telefona, sata, drustvenih mreza, tako da su mi ukljucene bukvalno najneophodnije moguce notifikacije. Uzeo sam LTE model jer mi je bio jeftiniji, ali da budem iskren za sad ne vidim nikakvu svrhu toga pa veovatno necu ni uzimati pretplatu za njega...

Sve u svemu lep sat pre svega, prija mi da ga nosim i to je to, zadrzacu ga definitivno.
        Here to stay Even when I'm gone When I close my eyes Through the passage of time Kings never die

Member
        Na forumu od
        Jun 2008
        Poruka
        870
      9. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7 7700HQ
        • RAM: 16GB DDR4 2400MHz
        • VGA: GTX 1050 4GB DDR5
      10. Evo koriscenja, baterija mi sa non stop always on ekranim 25-35% uvece.

Volio bih vise slobode u kreiranju pozadina. Npr. ovo photos watch face - zasto pobogu ne mogu da menjam boju onog sto se prikazuje na ekranu nego je default bela? Svaka svetlija slika beskorisna.

Member Avatar korisnika smitrovic
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        820
        Ovo sa notifikacijama je vrh, meni je sve popaljeno. Ne moram vise sa sobom da nosim telefon samo mi lepo stigne i procitam da vidim dal da mrdnem guzicu do telefona ako treba. A i lepo ovo da se javim i odbijem poziv isto

Strana 29 od 29 PrvaPrva ... 192526272829

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •