Šta je novo?

Apple Watch

Od potvrđenog datuma kupovine, ako se ne varam, tačnije od datuma početka appleove garancije. Ona se obično aktivira kada aktiviraš apple uređaj, ali ako se ne aktivira moraš potvrditi datum kupovine. Ako je taj datum kupovine stariji od 60 dana onda nećeš moći kupiti AC+
 
Danas sam video na Watch app > About, na telefonu, da imam još 48 dana da aktiviram AC+

Platiću ceo iznos, nadam se da može tako preko te app (pre toga ću dopuniti acc sa 80$)
06C9F302-AB35-4608-9D82-224CE40A7E10.png
 
Ne možeš ceo iznos, možeš samo mesečno. Uplatis za 2 godine i onda ono nek krcka mesečno.
 
Hvala za info. Ne stigoh danas da to završim, pa ću onda tako i da uradim.
 
Dakle, to je to. 😁
CDE82C3F-6C60-4968-AB1A-835CAFAC90EC.jpeg
Šteta što ne može u celosti da se plati. Uzeo sam preko app store-a 80$. Miran sam 20 meseci. 😇
 
Uzeo sam na kraju SE 40mm i stvarno sam prezadovoljan. Takodje pitanje koje me zanima glasi, da li se tuširate sa satom, zbog sapunice? Da li to može uticati na funkcionalnost sata?
 
Iako ne bi trebalo ništa da mu fali, vreme za tuširanje koristim da napunim sat.
 
Ja ga tad obavezno koristim da bih menjao muziku gledao obaštenja itd. Ništa mu ne fali već 6 meseci(y)
 
Tuširanje, kafa, spremanje za posao... Realno mi tada sat najmanje treba :)
 
Jel zna neko gde ima da se kupe narukvice u Bg u nekoj prodavnici da se probaju a da nije iStyle gde su od 8K pa na gore?
 
Uzeo sam na kraju SE 40mm i stvarno sam prezadovoljan. Takodje pitanje koje me zanima glasi, da li se tuširate sa satom, zbog sapunice? Da li to može uticati na funkcionalnost sata?
U uputsvu piše da ne bi trebalo, mada ljudi rade uglavnom sve suprotno od uputstva. :D
 
Ja sam solo loop platio 160 dinara na aliju, a ovde vidim 1300 skoro 10 puta skuplje.
 
Kolege posto vec duze vreme razmisljam da uzmem Apple watch a ne razumem se nesto preterano moze li preporuka koja serija je neki minimun sada za kupovinu i koja je neka najbolja opcija? (verujem da mi je 7 i verovatno 6 serija van platezne moci...)
 
Dobaci bar do cetvorke.
 
Njoj fale neke stvari koje imas na “normalnim” serijama. Kucaj u google watch 5 vs SE pa vidi. Mozda tebi ne treba nista od toga i radi ti posao ova nova SE serija.
 
Njoj fale neke stvari koje imas na “normalnim” serijama. Kucaj u google watch 5 vs SE pa vidi. Mozda tebi ne treba nista od toga i radi ti posao ova nova SE serija.
E hvala puno, sada cu bas detaljnije da pogledam kakve su razlike
 
Po meni je najveća razlika u always on...
 
Pa tako sam za pocetak nesto gledao, 4 ili 5 seriju. Sta je varijanta sa ovo SE serijom, dolazi li i to u obzir?
Ja sam birao izmedju SE i 6ice i razlika u korist 6ice je AOD i ECG. Bez AoD mogu da zivim (cak sam ga i gasio na prethodnim uredjajima) a ECG mi uopste ne treba. Od Septembra imam SE i prezadovoljan sam.
Sad koliko vidim (ovde u Nemackoj), 6ica se vec moze naci za 350e, ja sam SE platio 300e,( sad ide od 270e).. ne znam kakve su cene u Srbiji.
 
Hvala puno kolege na pomoci, bar da znam sta da gledam i sta da poredim. U sustini ovo sto sam poredio i nalazio na googlu i yt i svede se da je najveca razlika AOD i ECG, sve ostalo je manje vise isto, Gledao sam i cene ovde po radnjama i vidim da ima akcija na Istyle pa cu verovatno to i da iskoristim, negde izadje oko 250 e ako sam dobro izracunao.
 
TO je stvarno dobra cena, pogtovo za istyle. Ja sam moj platio 320e na KP pre 6 meseci...
 
Verovatno onaj manji…
 
Uzmi 44, nije to veliko. Sat je diskretan, mislim da je najneupadljiviji od svih pametnih satova sto ne mora biti lose.
 
Videh akciju u IStyle-u za 6cu 33k. Upoređivao sam specifikacije i osim malo većeg ekrana, nema razlike između 6ce i 7ce. Preporučujete li da pazarim 6cu ili da skupim još malo kinte? Takođe, brine me dužina podrške za istu, ipak je uređaj iz 2020. Da li će potrajati do 2025? Ipak i 6ca i 7ca imaju isti čip.

Hvala unapred.
 
Nemaju isti chip, 6-ca ima S6, a 7-ca S7. Sve ostalo je skoro isto, imas 1 mm veci display na 7-ici.
Dužina podrške mislim da je totalno nebitna činjenica. Za Apple Watch 3 koji je izašao 2017-te godine, još uvek traje. A ti sam nećeš verovatno imati ovaj sat 5 godina..
 
Nazad
Vrh Dno