Šta je novo?

Apple Watch

Nestao mi digitalni sat u gornjem desnom cosku sa workout screen-a. Imate li vi isti problem?
 
I meni poslije restarta sata. Mora da je zadnje azuriranje nesto zeznulo.
 
Za uskršnje praznike idem do Beča, a ponoviću se sa jednim Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular).

Šta konkretno treba da uradim kad se povežem sa svojim nalogom kako bi mi radile one opcije koje iz Srbije ne mogu da se verifikuju. Nalog mi je inače US.
 
Aktiviras tamo iz opcija ekg-a sve iblood oxigen i to je mislim to.
 
Bas tako, koji ce ti cellular?
 
Ja uzeo sedmicu, imao sam Huawei GT pre toga i nosio ga 2 godine, ovako na prvu nisam nesto odusevljen.

  1. GT mi odmah pratio san i davao ujutru onu ocenu, ovde valjda treba neka dodatna app za to?
  2. Nikako da nabodem neki watch face koji mi odgovara.
  3. Veceras u kolima dok sam vozio stigla poruka a on ne pojacava brightnes koliko god da mlatio rukom, valjda zato sto je mrak…
  4. Sad lezim u mraku i nema sanse da se pojacs brightens na max.
 
Proveri da nije negde uključen auto brightness, ja iskreno nemam tih problema. Čak sam isključila da se pali kad podignem ruku nego moram da dodirnem ekran ili da okrenem krunicu. Mislim da je Apple odavno skenjao svoju Health app tako što je mnogo funkcionalnosti prepustio drugim developerima dok npr Huawei i Honor sat koji sam koristila iako je imao manje funkcionalnosti više je podataka pokazivao i sama Health app njihova je dosta po mom mišljenju lakša za snalaženje i sve ukupno bolja. Ovako satom prezadovoljna, tastatura me je oduševila, sve ono što je falilo Honor MagicWatch 2 42mm je ovde zaista odlično (notifikacije, pozivi, kucanje poruka, mejl aplikacija). Ja uzela cellular u nadi da će u nekoj skorijoj budućnosti biti dostupno i kod nas, svakako neću menjati sat skoro.
Inače, glavni razlog za uzimanje sata je bilo sestrino iskustvo koja koristi Apple Watch S4 već skoro 4 godine i nikada nije imala baš nijedan problem sa njim.
 
Slazem se za Health na AW, definitvno u mnogome zavisi od drugih aplikacija i premalo informacija pruza na suvise komplikovan nacin sto uopste ne lici na Apple.
 
Jel imate vi neke preporuke za aplikacije, sta koristite najvise? :)

Ja sam skinuo Pillow, jeste li kupili ili koristite free verziju? Mada kazu da je AutoSleep dosta bolja.

Inace to za brightness, ja uopste nemam problema sa brightnessom nocu ali mozda ti je ukljucena neka sleep opcija koja ti zamraci ekran nocu u krevetu, ja nemam nikakvih problema sa tim raise to wake opcijama.

Sa obzirom sta sam slusao na internetu, bas sam zadovoljan sa baterijom na Apple Watch 7, jer mi izdrzi ceo dan + spavanje i ujutru kad se probudim, napuni se jako brzo dok ja zavrsim jutarnje obaveze..
 
Mislim da je Apple Watch najbolji proizvod iz Apple-a. Koristim cetvrtu generaciju sata par godina. Baterija i dalje dobro drzi, UI je odlican. Preziveo je sve moguce i nemoguce uslove. Nosim ga krosfit, udaram ga ruskim zvonima, neunistiv je. Voleo bih da sledeca generacija donese neki novi senzor, mozda merenje temperature organizma kako bih konacno penzionisao cetvorku.
 
Baterija svim modelima traje dan, dva dana bas kad se ugasi pola opcija. Jos kad se koristi AOD, hr, itd, vuce bas dobro.
 
Pa ja bas koristim AOD i sve, i istraje dan :) Kako sam citao neki clanovi pricaju kao pola dana moze da izdrzi sa tim podesavanjima..
 
36 sati izdrzava, od 100 do 0. Uz sat trcanja i sat setnje
 
Sat je na ruci. Izgleda impresivno. Sve što je trebalo da se aktivira sam aktivirao. 😀
 
Planiram da u maju uzmem AW SE, i kako sam istraživao na interentu vidim neke navode da bi ove godine trebalo da izadje SE 2. Da li smatrate da je i dalje dobra kupovina trenutni SE model koji je na tržištu? Nisam neki zahtevan korisnik, a razlog kupovine je integracija sa telefonom i sama želja da zamenim klasičan sat pametnim.
 
Ja godinama koristim peticu iskljucivo za sport i pracenje kalorija (i naravno notifikacije). Ako ti nije vazan allways on display (recimo to mi se meni licno svidja) i ekg (koji sam koristio dvaput sa probam i nikad vise) mozes slobodno uzeti SE.
 
Planiram da u maju uzmem AW SE, i kako sam istraživao na interentu vidim neke navode da bi ove godine trebalo da izadje SE 2. Da li smatrate da je i dalje dobra kupovina trenutni SE model koji je na tržištu? Nisam neki zahtevan korisnik, a razlog kupovine je integracija sa telefonom i sama želja da zamenim klasičan sat pametnim.
Možda da svakako sačekaš novi, u krajnjem slučaju trebalo bi taj da bude jeftiniji onda. Pritom, baci pogled na AW 6. U iStyle-u je na akciji i košta manje više kao SE.
 
Pa nije bas manje vise kao SE, oko 100 eura je razlika sto nije bas slicno.
 
Kako se uopšte uzima AC+ za sat? Nisam nikada uplaćivao ni za telefon, pa da ne lutam ako može neki hint (preko iTunes-a, telefona, ...,).
 
Isto kao i za telefon, na US nalogu dopuniš wallet i aktiviraš u roku od 60 dana od kupovine.
 
Nazad
Vrh Dno