Šta je novo?

Apple Watch

Aw SE..sve uredno stiže od notifikacija ..viber,whatsapp,messenger,sms,imessage..ali nepali display dok ne okrenem ruku..:)
 
Pa ne pali ti displej zato što na SE nema opcija "always on display", i ekran se uključuje tek kada ga pogledaš, okreneš ruku ili pritisneš točkić (u većinu slučajeva, nekad i zabaguje 😂).

Isto tako proverite u opcijama Display & Brightness da li su uključene sve opcije za "buđenje" ekrana (kad ga pogledaš, kad okreneš ruku itd..), moguće da ste nekim slučajem isključili neku od njih, pa zato neće da uključi ekran.
 
Poslednja izmena:
Nisam se dobro izrazio mislio sam na to da nepali display kad dođu notifikacije... i meni sat radi savrseno nemam nikakvih bagova ili slično..što se tiče aod-a..jasno je da ga nema na se verziji ..kada sam kupovao sat znao sam točno kakve specifikacije ima sat..:)
 
Razumeo sam lepo šta si pitao, a odgovor ti je ponovo isti. Ekran se uključuje samo kada okreneš ruku ili pritisneš točkić, bez obzira da li te neko zove, ili ti je stiglo obaveštenje, ili želiš samo da vidiš koliko je sati.
 
Poslednja izmena:
Ne vezano za ovu temu...jel mogu bt slušalice da se povežu sa satom pa da puštam muziku sa istog; tipa idem na trčanje da ne moram i telefon da vuglim sa sobom?
 
Možeš, sinhronizuješ muziku sa telefona na sat, i ne moraš da nosiš telefon. Ali mislim da sat mora da ti stalno bude povezan na internet da bi radilo, ali nisam siguran.
 
Ne vezano za ovu temu...jel mogu bt slušalice da se povežu sa satom pa da puštam muziku sa istog; tipa idem na trčanje da ne moram i telefon da vuglim sa sobom?
Evo ovde imaš kako to radi:

 
Ne mora sat da ima konekciju sa internetom, ako koristis apple music mozes da skines muziku direktno na sat ili prebacis postojecu sa telefona.
 
Jel realno da ne može spotify, youtube music ili bar
Evo ovde imaš kako to radi:

Hvala za uputstvo. Nisam baš najbolje na kraju razumeo jel može ko ima spotify da koristi ili ne? Ne bih baš da pored spotify, yt musica moram još i apple music da plaćam da bi imao osnovnu funkciju
 
Pogledaj ceo link, ovo je deo koji te zanima

Listen offline​

For: Premium

Download music and podcasts to Apple Watch so you can listen without the internet. This means you can leave your phone at home and take Spotify with you.

You can store around 10 hours worth of downloads on the Watch, or more if you have more storage on your Watch model
.

You can store around 10 hours worth of downloads on the Watch, or more if you have more storage on your Watch model

 
Poslednja izmena:
Je l vam radi Unity lights watchface posle update-a?
 
Poslednja izmena:
Uzeh danas AW SE pa ako može neki savet treba li šta dodatno od aplikacija instalirati? Takođe, ima li još nekih Watch face-ova za instaliranje ili samo ono oonudjeno? Koliko vam traje baterija?
Može i neka sugestija, savet od onih koji ga već imaju?
 
Udjes u Watch aplikaciju i igras se, prodjes sve opcije, sve sto imas na tel mozes imati i na satu. Za watch faces (aplikacija Buddywatch).
 
Valjaju li narukvice po AliExpress-u ili ima nešto povoljno i kod nas? Za SE mi treba…
 
Ja sam prosli mesec potrosio 40e na narukvice i sada sam miran :D sa alija
 
Pusti mi par linkova u Inbox, da vidim šta si uzimao pa ako mi se svidi da porucim nešto…
 
Navuče me na zlo. 😁
Poručih i ja za skoro 40e.
 
Onda kad vidis kvalitet originalnih ili ovih malo boljih, ovo sa Alija je smece. Imam ih u ladici 10 i vise, stoje samo.😂
 
Necu gledati originalne 🤣🤣🤣
 
Jel na SE može da se instalira neka tastatura (po mogućstvu free) ili ne podržava tastature?
 
Uzeh danas AW SE pa ako može neki savet treba li šta dodatno od aplikacija instalirati? Takođe, ima li još nekih Watch face-ova za instaliranje ili samo ono oonudjeno? Koliko vam traje baterija?
Može i neka sugestija, savet od onih koji ga već imaju?
Ja ga imam negde od septembra, kad sam i presao na iOS svet. Presao sam sa Huawei GT2 Pro, pa je baterija razumljivo razocarenje, ali to je i ocekivano. Sa svim zivim ukljucenim, dan i po - dva. Posto sam vec 2godine u home office, to mi ne predstavlja problem.
Sto se tice funkcija i upotrebe, nebo i zemlja sa GT2P, sto je i razumljivo. Ja ga koristim za placanja, sve zive kartice su mi tu.Citanje mejlova i poruka (viber\wa\ostali) dosta bolje nego na prethodnom, gde se ucitavao samo deo poruke.
Sto se tice wf-ova, ja sam probao par puta neke aplikacije, ali sam imao (subjektivni) utisak da sat dosta sporije reaguje kad je taj wf aktivan. Sto se trackinga tice, nisam ga nesto preterano (in depth) koristio, samo za neke setnje.
U vezi narukvica, imam gomilu sa Alija, sta znam, koliko para toliko muzike. Sa Amazona sam narucio neku braon koznu, za 4e-5e, odlicno izgleda. Isto tako nasao neku originalnu apple sport loop za 15e i vidi se razlika u odnosu kopije, ali opet, koliko para..
 
U Photos app mi je sinhronizovao 100 slika ali kada promenim broj slika koje želim da sinhronizuje, ništa se ne dešava. Jer ima neka caka ili će to automatski posle nekog vremena da odradi?
 
Koju app koristite za praćenje sna, da ima malo više informacija?
 
Pillow
 
Ima li neko iskustva sa Cellular satovima u Srbiji? Da li mora druga kartica za sat ili može isti broj kao na telefonu?
 
Jedino sigurno je da ne moze isti broj za sat/drugi telefon, a ako pitas za Apple Watch, ovde jos uvek nije podrzan cellular model.
 
Nazad
Vrh Dno