Šta je novo?

Apple Watch

Danas mi je stigao AW7, i imam pitanje , da li je neko uspeo da aktivira ECG bez hakovanja uredjaja i brisanja svih podataka?
Nalog mi je na US, stavio sam da sat ima custom region (US) jer telefon preko vrv GPSa i kartice vidi da sam u Srbiji.
 
Idi do hrvatske, madjarske ili rumunske granice, prikljuci se na njihovu mrezu na telefonu i onda aktiviraj. Ostaje permanentno.
 
Idi do hrvatske, madjarske ili rumunske granice, prikljuci se na njihovu mrezu na telefonu i onda aktiviraj. Ostaje permanentno.
Znaci ipak je GPS/ Network based :D, nis moracu tako kad me put nanese :D
 
Jeste, mobilna mreza je od znacaja.
 
Može i Bugarska ako je blize
Ja sam se pondao da je to sve regulisano jer je watch sada regularno na tržištu ali avaj
 
Cao drustvo, kupio sam danas polovan Apple Watch 4, bivsi vlasnik je instalirao beta profil, i uradio update na WatchOS 8.3 Beta. Nakon uradjenog factory reseta ja sam aktivirao i upario sat sa mojim telefonom i mojim AppleID, sat je idalje na WatchOS 8.3, medjutim kada udjem u Settings->General na satu, ne vidim opciju Profiles, kroz koju bi mogao da obrisem Beta profil, kako bi mogao da instaliram prvu sledecu regularnu verziju.

Moje pitanje je, da li se mozda to automatski obrisalo jer je promenjen Apple ID za koji je sat vezan, jer sam malo zbunjen, ne bih da mi se desi da mi sat blokira kada probam da uradim update na regularnu verziju kada bude dostupna?
Update: Povukao je danas normalno WatchOS 8.3. Dakle definitivno je sam obrisao Beta profil prilikom promene Apple ID.
 
Da li znate gde ima da se kupi za AW6 40mm crna metalna narukvica? Da ne otvaram novu temu u sta da kupim jer nisam nasao odgovarajucu za ovo pitanje pa mislim da je ova odgovarajuca. Treba mi narukvica za poklon.
 
Da li na Apple Watch 7 koji se prodaje kod naših operatera može da se aktivira ECG?
 
Moze na svakom samo moras do neke granice(drzave) gde je podrzan.
 
Ako kupim polovan u inostranstvu da li imam ECG i te opcije kad ga aktiviram kod nas u Srbiji?
 
Nemas jer se resetuje da bi ga ti mogao povezati sa svojim telefonom. Moras ponovo aktivirati sve pa ces imati.
 
To vec ne znam da li ostaje na health aplikaciji ili na samom satu. Korisna info👍
 
Mozda se nesto promenilo, ja sam 5-icu dobio iz usa i aktivirao je ovde i ecg radi.
Da napomenem da mi je nalog na usa, da je na njemu bila uparena 4-ka isto iz usa (aktivirana u usa).
 
ECG se aktivira na nivou vašeg iCloud naloga. Jednom kada aktivirate, svaki Apple Watch koji uparite će imati aktivan ECG dok je vezan za vaš nalog.
 
Jedno glupo pitanje, jel moguce aktivirati taj ECG dok nemam Apple Watch? 😅 posto sam na granici vec a ne znam kad cu ici kad budem uzeo Apple Watch..
 
Ne mozes :)
Takodje, mozes da aktiviras i kad si blizu granice gde telefon hvata mrezu zemlje gde je to podrzano, to je dovoljno :)
 
Na ovom linku imate dostupnost funkcija od zemlje do zemlje
 
Imam problem za zvukom na aw6. Ne znam da li ima veze za azuriranjem na 8.3 ali primetio sam da kada se javim ne cujem sagovornika. Probao sam i da ja pozovem sa sata isto se nista ne cuje. Kada ugasim i upalim sat, radi za par poziva i opet se izgubi zvuk. Zvuk notifikacija se normalno cuje i kad zvuk za poziv ne radi. Sta bi moglo da bude?
 
Imam problem za zvukom na aw6. Ne znam da li ima veze za azuriranjem na 8.3 ali primetio sam da kada se javim ne cujem sagovornika. Probao sam i da ja pozovem sa sata isto se nista ne cuje. Kada ugasim i upalim sat, radi za par poziva i opet se izgubi zvuk. Zvuk notifikacija se normalno cuje i kad zvuk za poziv ne radi. Sta bi moglo da bude?
I meni se desava isto, radi 3/10 puta. Aw SE
 
Izvinjavam se ako sam pogresio temu, ali koji apple watch da kupim? iskljucivo nov. Pretpostavljam da se najvise isplati SE?

SE nema ECG? :(
 
Uzeo sam Apple Watch 7. Interesuje me, posto citam u temi iPhonea 13, da li vredi uzimati AppleCare+ za Apple Watch, hoce li u iStyleu zameniti sat u slucaju mehanickog ostecenja?
 
Pa pitaj tamo na iSTYLE sajtu. Ali koliko ja vidim piše na linku u odeljku "Reklamacije u garanciji", sledeće:

Apple Care​

Svi uređaji koji su kupljeni i registrovani sa Apple Care (ili Apple Care +) ugovorom ostvaruju pravo servisa shodno uslovima i odredbama AppleCare-a. Više informacija o uslovima i odredbama možete potražiti na sledećem linku.
 
Priznaju sve sto obuhvata Apple care plan, a sto se tice telefona, cak nema doplate, kao sto je slucaj u zemlji gde je kupljen, tacnije, gde se vodi da je kupljen.
 
Ja sam uzeo AC+ mesecno $3.99 ili godisnje $79, obzirom na cenu sata necu da raZmisljam a realno bacim mnogo vise para na druge gluposti dok ovde time itekako mogu da ustedim u slucaju nekog problema.
 
Znaci mjesecno izadje skoro duplo jeftinije placati nego da odjednom platis?
 
Nazad
Vrh Dno