Šta je novo?

Apple Watch

@illidan pa ovo nije original, sad mi je jasno🙂
Bilo mi je cudno, jer je u Americi cena $129, a ovi nasi i ispod toga prodaju, pa mi je bilo cudno, a nigde nije navedeno da je kopija.
 
Ili original za 89e
 
Nesto sam slucajno ukljucio/iskljucio na satu, osvetljenje je primetno slabije i kad se pojaca na max(inace do sad mi je bilo na sredini)? Je l ima neko ideju sta sam uradio?nije stednja baterije
 
Trenutno nema 45 na stanju!!!! Da li je moguce da su sve prodali?
 
Juče mi je sat tražio ceo dan da ukucam passcode. Kada ukucam, radi nekih 10ak min i opet traži. Nisam ga skidao sa ruke, telefon je bio uvek uz mene. U pitanju je šestica. Šta bi moglo da bude?
 
Restart nije pomogao?
 
Jeste, nego se pitam da li je nesto sto sam mogao da predupredim ili je jednostavno bug?
 
Ubedjen sam da je bug. Rekao bih da moze biti i situacija da nije dovoljno pricvrscen ali to sam iskljucio :)
 
Meni se dešava isto ovo i hoće da se zaglupi pa neće da mi otključa telefon kad imam masku. Da li je neko probao da očisti sat od kamenca? Pošto se tuširam sa njim ostaju mi naslage oko mikrofona, zvučnika, ...
 
Cao drustvo, kupio sam danas polovan Apple Watch 4, bivsi vlasnik je instalirao beta profil, i uradio update na WatchOS 8.3 Beta. Nakon uradjenog factory reseta ja sam aktivirao i upario sat sa mojim telefonom i mojim AppleID, sat je idalje na WatchOS 8.3, medjutim kada udjem u Settings->General na satu, ne vidim opciju Profiles, kroz koju bi mogao da obrisem Beta profil, kako bi mogao da instaliram prvu sledecu regularnu verziju.

Moje pitanje je, da li se mozda to automatski obrisalo jer je promenjen Apple ID za koji je sat vezan, jer sam malo zbunjen, ne bih da mi se desi da mi sat blokira kada probam da uradim update na regularnu verziju kada bude dostupna?
 
Ne možeš da downgrade-uješ, moraš da čekaš zvanicnu verziju

Here is the warning Apple shows to Apple Watch users when signing up for the watchOS 8 public beta:

The watchOS public beta updates are still in development, which means some applications and services may not work as expected, and their data may not be backwards compatible. Apple Watch content backs up automatically to your paired iPhone. You can learn more about Apple Watch backups here. Please note Apple Watch cannot be restored to previously-released OS versions once the public beta is installed.
 
Ček polako, prvo 15.2
Ovo je interesantno da watchOS ide paralelno sa 8.3 beta, šta se desilo sa 8.2?
 
Ma znam da ne moze downgrade, meni je samo trip da mi ne blokira sat, jer je instaliran Beta 8.3, a prilikom menjanja vlasnika (appleID) izgubio se Beta profil. Pretpostavljam da je profil vezan za nalog, pa da je to automatizovano, da kad je promeni nalog da se beta profil sam obrise.
 
Bratijo jedno pitanje,
'oće sin da kupi apple watch seriju 3 (toliko ima para). Ima iPhone XR. E sad jel mu treba esim da bi bio povezan sa xr-om ili može bez esim-a samo preko blututa ili čega već da mu bude povezan i da mu stižu noSTRifikacije?
Hvala
 
Ne treba esim, samo BT ;)
 
Hvala.
Jel imate neki savet na šta obratiti pažnju kod trojke? Jel ima neke razlike u samom tom modelu po periodima kada je pravljena? Pitam da bi znao šta da gledam na KP. Hvala još jednom
 
Ne bih znao, ja sam na 6ici.
 
Kod trojke obratiti pažnju da je u pitanju ekstremno mator model kome softverska podrška verovatno ističe za manje od godinu dana, a već je skoro pa nemoguće odraditi software update jer je interna memorija suviše mala (zahteva rasparivanje sa telefonom, setapovanje kao novi sat, update sistema, ponovno rasparivanje od telefona i ponovono uparivanje ali ovog puta sa restore - om iz backupa) tako da jedino o čemu treba voditi računa je da se ne kupi Series 3 već bilo koji noviji model.
 
Četvorka bi trebalo da je minimum minimuma za kupovinu danas, trojku zaobići po svaku cenu jer em je užasno komplikovan za update, em je jednostavno prastari model kome podrška ističe vrlo brzo, a to znači bačene pare. Četvorka je jednostavno mnogo bolja kupovina trenutno.
 
Onda AW nije za njega, uzmeš mu Honor GS Pro crni i nek lomi, sat je ko tenk.
 
Naravno, skida se app Huawei health. Sat može da izdrži minus 40 i plus 70 stepeni temperature, baterija 25 dana! Poredio sam ga sa sličnim i mogu reći da ostali nema šta da traže pored njega:

Meni kod Apple Watch jeste glavna mana baterija a ne cena, 550-600e za seriju 7 i 2 dana baterije?! Nadao sam se najviše bateriji od Serije 7 iskreno, odličan sat i osakaćen lošom baterijom. Krenem u petak na put na vikend aj u subotu juri šteker da puniš sat, bezveze. Puniš telefon, sat, slušalice, četkicu za zube, brijač, laptop, pa treba mi kofer samo za punjače i da robujem baterijama, ne želim to.
 
Od svih punjača, najteže je poneti onaj od sata... :)

Kad smo na temu sata, uzeo sam ovaj silikonski nosač punjača. Genijalna stvar, više se ne tumba sat po stočiću niti punjač pada iza stočića :)
Jel odgovara ovo i višim serijama od 4? 5? 6? 7? SE? Ne znam jel punjač isti
 
Nazad
Vrh Dno