Šta je novo?

Apple Watch

U pm, lomio sam se da ga uzmem, ali ne znam kako cu moci da se naviknem na tu bateriju od 48h? Ja sam na Huawei GT i bukvalno se ne secam kad sam ga punio, a da gasim stvari da bih imao sat kao sat duze, onda necu ni da nosim smart watch. Fora da se puni nocu mi ubija sleep pracenje, a preko dana da ga stavljam ne znam kako bih to izveo, nisam do sada uopste ni istrazivao koliko traje, ali sam ocekivao bar 5 dana...
 
Kad krenes pod tus, stavis ga na punjac, za pola sata je pun. Podrazumeva se da to radis svaki dan, pa bat ne padne ispod 40% kad ide na punjac.
 
Ja ga punim recimo negde pred spavanje, treba mu sat i nešto jače (zavisi od stanja baterije), tako da ga “nosim” dok spavam jer pratim sleep parametre. Međutim, muči me druga stvar. Od kako sam instalirao os8 nikako da se baterija normalizuje. Odnosno, ranije se trošila ravnomerno tokom dana a sada prilično osciluje i generalno imam utisak da sad krace traje između dva punjenja. Inače BH je 96% posle 9 meseci
 
Jesi ugasio WiFi? Bas ugasio,ne ono njihovo gašenje preko ikonice?
 
@DGoran ne, nisam. Nisam ni do sada gasio, ne verujem da je to uzrok
 
Onda nije to. Meni se ponaša normalno.
 
Jel WiFi neophodan za normalno funkcionisanje sata, ako je telefon konstantno pored? Ili je dovoljna BT konekcija samo?
 
A jok,samo BT.
 
Da bi radilo otkljucavanje sa maskom mora wifi da bude ukljucen.
 
I kod nas u BIH po prvi put najavili AW. Da hoce banke krenuti sa Apple Pay kao i zdravstvo da regulise koristenje ecg, O2, itd. 👀
 
Svaka čast :)
 
Je l ovo znaci da ce raditi i e-sim ili samo da imamo zvanican servis u Srbiji?
 
Moze li neko ko poznaje malo bolje materiju objasniti sta znaci kada se ovako pojavi zvanicno u nekoj drzavi? Kod nas je zvanicni serviser i uvoznik Mekline (objavili) i AtStore, zvanicni reselleri isto objavili. Da li mogu oni kako uticati na drzavu ili sta vec sa nekim zahtjevom esim ovo ono sta znam.😂
 
Treba apple da doda esim na listu podrzanih, a ako budu prodavali celular verziju, onda ce sigurno podrzavati
 
Moze li neko ko poznaje malo bolje materiju objasniti sta znaci kada se ovako pojavi zvanicno u nekoj drzavi? Kod nas je zvanicni serviser i uvoznik Mekline (objavili) i AtStore, zvanicni reselleri isto objavili. Da li mogu oni kako uticati na drzavu ili sta vec sa nekim zahtjevom esim ovo ono sta znam.😂
Plus znači da ćeš moći da ostvariš garanciju kod nas - plus popravke van garancije.
 
Biće dobro ako nam omoguće i EKG a kamoli esim
 
Znaci ako ce zvanicna cena biti oko 400e onda se ovde ocekuje min 500 i vise
 
Poslednja izmena:
Aj da vidimo:)
Za sada cene izbacili hrvatski istyle 501€, bugarski 459€, mađarski 472€, češki 464€
Cene su za standardni model, 45mm
Mi kao ekonomski tigar ne bi smeli da dozvolimo ništa ispod 550:cool:
 
Minimum 20%
600 Evra.
 

Prilozi

  • 2798112A-215E-4863-B8BC-9A044AE40200.png
    2798112A-215E-4863-B8BC-9A044AE40200.png
    246.9 KB · Pregleda: 88
Nazad
Vrh Dno