Šta je novo?

Apple Watch

Mislim dok ga nema zvanicno nema ni esim podrske kod nas.
 
Pozdrav, da li neko moze da odgovori jel apple watch 6 nudi mogucnost mjerenja krvnog pritiska i da li se moze aktivirati ta opcija u BiH, jer vidim u ranijim postovima da se odredjene opcije moraju aktivirati u drugim zemljama, Lp
 
Ne moze, nema tu opciju.
 
Da li da cekam 7 ili da uzmem 6 imam opciju da platim preko firme za 419e, ne znam koliko ce skuplja biti 7 kad se pojavi...?
 
watchOS 8 mnogo lošiji sa baterijom i notifikacijama koje sat ne registruje. Nadam se da će finalna verzija biti bolja
 
Aj javi sta se desava sa baterijom,za koji dan. Zbog tebe nisam radio update😁. Ako ima jos neko iskustva,neka podeli.
 
Meni juce stigao SE (44mm), pa sam jutros odradio update na watchOS8.
Posto sam skoro uzeo iP11, GT2 Pro nije radio najbolje uz iOS tako da sam narucio SE pa javljam utiske uskoro.
 
Meni gt2 radio besprekorno ali ipak svaka ptica svome jatu😉.
 
Radi on i meni odlicno, ali uz android uredjaj, Health app ima dosta ogranicenja na iOS-u i neke stvari mi se ne svidjaju kako su resene, pa rekoh ajde da probam i taj Apple Watch.
 
Odlicno. Imam i ja sesticu pa cu opaliti update
 
Nisam znao da radi sa globaltelom, ali ne znam da li se on kotira kao ostali pruzioci telekomunikacionih usluga.
 
Hah pa druze pricamo o apple watch-u :))
 
Aj javi sta se desava sa baterijom,za koji dan. Zbog tebe nisam radio update😁. Ako ima jos neko iskustva,neka podeli.
Stabilizovala se posle nekoliko dana Međutim, sinoć instaliram praaaavi iOS 15 i opet poludelo. U normalnom rezimu troši oko 2.6-2.8% na sat, a kad divlja onda i do 4%
Notifikacije sada rade OK, u početku su radile samo iMessage i pozivi, viberi i vocapovi ne
 
Je l se mozete javiti na what's up poziv preko sata?
 
Ne.
 
Ne moze viber ni wa, mislim ni facetime. Koliko se sjecam, nije moglo ni na galaxy watch-u?
 
Znam da je verovatno prezvakana tema, ali sta radite tj sta gasite od features-a radi ustede baterije?
Npr ja sam pogasio hearth rate, sleep, Siri, notifikacije za app koje mi ne trebaju, osvetljenje na 1/3. I tu mi je izdrzao (SE Model) nekih dan i po. Nocas sam ukljucio Airplane i Theater mode ali je i dalje posrkao nekih 15ak %. (ako ne i vise). Lokacija je ukljucena non stop. Ne ocekujem sad 2 dana bez ikakvih problema, ali mi izgleda treba da se naviknem posle GT2 Pro :D
 
Poslednja izmena:
Meni je sve ukljuceno i srce 10 posto preko noci. Traje 48 sati svakako, meni dosta.
 
Meni je sve ukljuceno i srce 10 posto preko noci. Traje 48 sati svakako, meni dosta.
Ti bese imas 6icu?
Koliko vidim ona ima nesto vecu bateriju, tipa 8-9mAh, sto ne bi trebalo da utice toliko...
 
Da,sestica. Jedino mi nije ukljucen wake on wrist raise.
 
Ma sta god da ugasis neces dobiti nista… na galaxy watch kad sam gasio aod i heart rate baterija je trajala 5 dana, a sa upaljenim oko 3. Tako da sam na Apple Watch sve ostavio, pa nek srče, ionako je svaku noc na punjacu. 😂
 
Jedino što gasim i to pojedinačno je background app refresh sve ostalo je ON. Posle nekog perioda pretpostavljam reindexovanja na watchOS 8, baterija je sada stabilna i ne dobacim baš do 48h ali 36-40h bez problema. SE je u pitanju.
 
To sam i ja ugasio za app koje ne koristim cesto.
 
Nazad
Vrh Dno