Šta je novo?

Apple Watch

Posto mi je stigao sat sa punjacem za usa trziste, jel moze da se uzme neki ugreen usb punjac i sl ili da uzimam neki original u Istyle?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma samo kupi onaj malecki adapter za uticnicu.

Imas u Halogenu u Vrsackoj. Verovatno ima i po radnjama telefona.
 
Poslednja izmena:
Posto mi je stigao sat sa punjacem za usa trziste, jel moze da se uzme neki ugreen usb punjac i sl ili da uzimam neki original u Istyle?


Sent from my iPhone using Tapatalk

U IStyle nemaju nista od asortimana za Apple Watch


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isprobao sam sat i nije mi legao tako da ce na oglase :)
 
Kako se snalazite sa obavestenjima? Nervira me sto obavestenja tekstulanih poruka stignu zvucnom porukom samo na Apple Watch ukoliko je Iphone zakljucan ili samo na Iphone ukoliko ga koristim ili Apple Watch nije aktivan, povezan, itd... Jer usled slabijeg zvucnika nekad ne cujem zvucno obavestenje na satu ili mi sat nije na ruci nego tu negde u sobi. Jel moze nekako da se namesti da zvucna obavestenja tekstualnih poruka stizu na oba uredjanja? Koliko sam razumeo u Passcode podesavanjima ima opcija Wrist Detection koja kad se deaktivira omogućava ovo sto želim ali onda neke druge opcije nisu dostupne.
Ima li neko neki predlog?
 
Stiže u neke zemlje EU ali ne i u Srbiju.

Sa sajta 9to5mac:

A change to this onboarding process suggests that Apple is going to start taking more aggressive measures to prevent usage of the feature in other territories. In iOS 12.2, a new phrase has been added to the bottom of the screen, which says that “During setup, your location will be used to make sure this feature is available in your region.”. Trying to perform the setup on an iPhone without a SIM installed gave the error “Unable to confirm your location. Make sure your iPhone is not in airplane mode and has a working SIM card to proceed” (see image).

This error when trying to proceed with the setup on an iPhone without a SIM card suggests that the feature will use the carrier-provided location data to check if the user is in a region where ECG is supported, not the GPS itself. It’s unclear whether this is going to be a check performed only during the onboarding step or a constant verification that occurs in the background and deactivates ECG if it finds out the user is outside the supported regions. It’s also not clear whether users who’ve been able to activate the feature before will see it disabled upon updating to iOS 12.2 when it’s released to all users, probably later this month.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Juce je pusten update,tu je i spisak zemalja koje za sada podrzavaju. Mozda nas dodaju kasnije,kao sto se prica nesto i za Apple Pay.

Austria
Belgium
Denmark
Finland
France
Germany
Greece
Guam
Hong Kong
Hungary
Ireland
Italy
Luxembourg
Netherlands
Portugal
Puerto Rico
Romania
Spain
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States
US Virgin Islands

https://9to5mac.com/2019/03/27/apple-watch-ecg-countries/



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam sat kupljen u Austriji, ali Apple proverava lokaciju prilikom aktivacije, tako da nisam uspeo da aktiviram. Uspeo sam da lažiram lokaciju i zakačio se na VPN u Austriji, ali i dalje nije htelo. Za 10ak dana idem opet tamo pa ću tamo probati da aktiviram. :)
 
Radi :)

Brze je stiglo u Evropu nego sto sam se nadao, ja nisam ocekivao ove godine. Sad mogu da freak out-ujem igrajuci se sa ovim za dzabe :)

Ovo je jedna od onih inovacija kakve se traze. Dok neko natakari sestu 5x kameru na telefon, neko izbaci nesto ovako, zaista revolucionarno.
 
Ja sam uspeo da aktiviram u Madjarskoj. Samo sam morao staviti region Madjarska i kad sam se vratio u Srbiju radi i dalje... ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedno mozda malo glupo pitanje. Vidim da se i kod nas prodaju LTE verzije sata. U cemu je fora? Koliko sam razumeo nijedan nas operater ne nudi esim, tako da mi nije jasno sta rade ljudi sa ovom lte verzijom..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Future proof [emoji3]

Mrzi me da proveravam, ali mislim da ko zeli celicni, mora da uzme i 4g hteo ne hteo, ne postoji celicni bez 4g.
 
Drustvo moze pomoc. Ponovio sam se sa jednim series 4 konacno. Medjutim ECG mi ne radi iako minje region Hrvatska, a watch os 5.2.1. Iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da moras i fizicki da odes u HR da bi se aktivirao.

Fora sa podesavanjem regije ne radi.
 
I meni je proradio kad sam bio u Madjarskoj i od tada radi bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nesto sad nadjoh da mora da ima i sim karticu regije u kojoj je podrzano. Smaraci. Probacu u Grckoj da akriviram


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mora. Meni je aktiviran na srpskoj ali sam bio na madjarskoj mreži u romingu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vazno je samo da dobija signal iz mreze zemlje gde je omogucena ta funkcija, nebitno je cija je kartica u telefonu.
 
Nista do sledeceg putovanja onda :D

offtopic: Ako zna neko gde u Beogradu ima da se kupi neka malo kvalitetnija oprema za njega (narukvice, stakla, itd) neka mi baci pm.
 
Je l vredi sad uzimati polovan tipa iWatch 2 ili 3? Koliko realno vrede polovni kod nas?
 
Pozdrav drustvo, posto sam imao problem oko uparivanja Gear S3 i iOS resio sam da prodam Gear-a.
Sad sam resio da uzmem apple watch.
Posto ne zelim da bacam pare, uzeo bi 3 ili 4. Razlike su minimalne, a cena oko 100eur u korist watch 4.
Da li vredi uzimati ili sacekati da 5 padne malo




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
4 je mnogo bolji od 3, brzi, veći, bolja baterija. 5 u odnosu na 4 ima always on i veću memoriju.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
^^ Potpisujem. Series 4 je trenutno best buy varijanta i odlična kupovina osim ako always on display ili 32 GB interne memorije nije nešto što je neophodno. Sve starije od četvorke ne vredi pazariti.
 
Nazad
Vrh Dno