Šta je novo?

Apple Watch

Series 6 44mm aluminum. Ima na KP po raznim cenama od 430 do 500 koliko sam ja video.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nakon 7.1 vise nema zvuke kad zapocne odbrojavanje prilikom pranja ruku. Vec samo kad se zavrsi. I pracenje je 90% tacnije i preciznije nego na 7.0.2.
 
Tako je bilo tek kad su ubacili, sada bukvalno svako pranje radi kako treba. Nije mi se desilo da je zakazao od 7.1. Trudim se da perem kako i treba prati ruke, ne znam da li je algoritam tako podesen, pa prepoznaje te vrste pokreta ili se moze prati nezavisno od odredjenih pokreta. Pokusacu i to. Meni je ovo super stvar, oduvijek temeljno perem ruke, ali sam tek sad vidio, da to nije ni priblizno tih minimalnih 20 sekundi... uglavnom je od 10-13.:laugh:
 
Nigde nisam našao, da li može da se nekako postavi watch face u sleep mode, a druga u wake mode. Na primer onaj modular infograph u wake mode, a XL u sleep mode?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad razmisljam ljudovi. Ako uzmete esim Majdarske, trebalo bi da mozete u roamingu da aktivirate sve opcije Apple Watch-a ne? :)
 
Zna li neko sto nece da mi se ucitaju face sa buddywatch.app na telefonu i satu ima beta OS?
 
Moras bukvalno otici u podrzanu zemlju i aktivirati ECG. Prije je moglo promijenti regiju na satu i telefonu i da se aktivira, ali su ukinuli. Imaju neka rjesenja na YT, ali ne bih se zezao sa tim.
 
Eh da to moze. Potrebno je da se nakaci na repetitor gsm mrezu madjarske ili druge podrzane zemlje. Ovako ce da se kaci na roaming od srpskog tornja :p


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A da bre.. a ja mislio da sam izmislio.. toplu vodu :))
 
Šta mislite pod tim "aktiviraju sve opcije" ?
Nisam u toku sa njihovim satovima, možda probam sada 5 ili 6 (ako ostanem na iP).
 
Ecg radi samo u podrzanim zemljama, tako da moras biti blizu EU, prikljucen na antenu te drzave, kako bi aktivirao sve opcije.
Dobra vest je da kad jednom odradis nema problema :)
 
ECG radi u svim zemljama, ali se može aktivirati samo u podržanim.
 
Ljudi ponagajte, apple watch 5 ios 7.2 sam mi podesava b rightness zatamni ekran kada je tamnije oko mene odnosno kada je jace svetlo ili dan pojaca osvetljenje. Auto brightness u opste ne postoji na apple watch-u? I u opste nemam opciju unpair, trebala bi da stoji iznad my faces, ali meni to ne postoji?!

ef21c3dda05fa62857650c418ddf8357.png


Edit : za unpair sam resio gore levo se ide u all watches.
Ostaje samo misterija za brightnesss
 
Poslednja izmena:
On automatski podesava svjetlost, nemas opciju kao na telefonu npr. Do sada nisam imao problema sa tim, fercera top.
 
Aj,molim te,pogledaj pm.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako ide aktivacija sata tj koja je procedura? Kako da aktiviram ekg npr? Aktiviracu ga u Srbiji, Hr mi je druga opcija ali sta bi trebao da uradim da ga aktiviram? Da budem ulogovan sa nekim hr nalogom,da me uhvati GPS, wifi iz hr ili nesto treće?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Moras da budes blizu HR da mreza telefona bude na HR mrezi.
 
Mogu to naknadno da uradim, sad da ga aktiviram a posle da uradim dodatno ili ponovo aktivaciju kad budem u hr? Samo hr signal ili i internet mi treba? Nalog moue bilo koji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne treba ti net, samo mreža. Jednostavno uključiš tu opciju na watchu i to je sve
 
Iscitao sam malo, idem ujutru do B.Palanke, to mi je 10 km pa cu probati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uspeo. Odletio do obale Dunava pa uhvatio T-HT signal. Aktivirao sve. Hvala svima , posebno @Djilkosh_ns na upucivanju u pravom smeru[emoji6].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li se placati satom kod nas? Moja sumpljiva banka nema ni apple pay ali one koje imaju, moze li se?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala. Moram menjati banku ali definitivno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uspeo. Odletio do obale Dunava pa uhvatio T-HT signal. Aktivirao sve. Hvala svima , posebno @Djilkosh_ns na upucivanju u pravom smeru[emoji6].


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reci mi sem ECG sta si jos aktivirao, vidim da si napisao sve?
Ima li jos nesto specificno?

Hvala
 
Mislim da ni O2 nije radio pa i to sam aktivirao. Imas tu neke podopcije, da ih tako nazovem. Morao sam ponovo ici jer je bio neki update za Ekg a to je opcija da te sam obavesti ako ti puls predje zadani opseg. Maltretiranje ali mi je granica blizu pa nije tako strasno. Ima mozda jos sitnica ali ne mogu da se setim. Trebao bi citati sta sve ne radi za nasu zemlju pa kad se dokopas nekog rominga, isklikces sve sto treba.
 
@DGoran Nisam ni vidio da si mi poslao pm... Ali isto bih uradio ono sto sam ti i napisao ovdje, do granice HR, uhvatiti repetitor i to je to. Pretpostavljam da nisi morao resetovati watch, tj postavljati sve ispocetka. Samo ukljucio ecg i o2 kad si u romingu i to je to. To je i meni u planu, kad se relaksiraju ove mjere, da se ne peglam sad bezveze do granice i nazad.
 
Ma da, samo otisao i nakacio se na neku od tri mreze. Neko je spominjao da se mora paliti i data ali ja sam probao bez i zavrsio posao bez troskova rominga.
 
Nazad
Vrh Dno