Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Pocela akcija za Bozic u EU regionu...

MK XL 16e, Wolfenstein II: TNC 12e, Fallout 4 (vanilla) 6e, AC4: BF 6e, Last Guardian 9.99e, KC Deliverance 15e, FC4 Gold 15e...
MK XL na US:
b2b91e5d550e41c8d3ba22a8b66d0ad9.jpg
 
Istekao mi je edit gore.

Da li na US nalogu mora biti i paypal US ili možemo dodati onaj koi inače koristimo? Da li na US nalogu prolaze naše kartice ili mora US?
 
Ne prolaze nikakve kartice niti PP, moraš da kupiš dopunu za psn wallet. U nekoj od 2 ps teme se poslednjih dana pominju i sajtovi, g2a, cdkeys, Amazon, prelistaj.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znači to je to. Hvala.
A ako se napravi Je stali nalog da li tu prolaze naše kartice ? Vredi li uopšte viđati se sa tim ?
 
Znači to je to. Hvala.
A ako se napravi Je stali nalog da li tu prolaze naše kartice ? Vredi li uopšte viđati se sa tim ?
Nigdje ti nece proci ni kartica ni paypal

Napravi nalog, US, UK, eu, zavisi gdje ti odgovara cijena, ides na offgamers, cdkeys, g2a, nadjes dopunu kupis i dopuni racun

Evo npr hoces fifu
Napravis Us racun, odes na offgamers i kupis 30 dolara dopune
Na akauntu ukucas kodove i stanje racuna ce ti biti 30 dolara, odes na fifu i kupis je

Jedan od vas doda taj racun kao primary i igra sa svog racuna, a drugi doda taj racun i igra fifu sa njega, i tako igrate u jedan protiv drugog

Samo zaboravio sam ti reci, kad budes pravio Us racun stavi tax free dio, npr. Oregon je kod mene nema poreza
 
Hvala. Evo upravo tako radim. Nije mi jasno samo kada dodajem račun kao primarni a kako on dodaje? Ili kada skinem igru ?
 
Poslednja izmena:
Hvala. Evo upravo tako radim. Nije mi jasno samo kada dodajem račun kao primarni a kako on dodaje? Ili kada skinem igru ?
Jedan doda racun kao primarni, samo klikne da skine igru i ide log out, vise ne ulazi na njega
Drugi ne dodaje kao primarni, nego igra sa njega, znaci udje na njega pa igra igru, ne moze sa drugih racuna na ps4

Ako ti je to dobar jaran i ako cete redovno zajedno kupovati igre onda vam je to super stvar, mozete i ps plus sherovat i igre, sve vas duplo jeftinije ispadne
 
Ako sam već skino igru, to otpada ili ne?
Ako ne može ponovo da se ulogujte na taj nalog, to onda znači da moram praviti svaki put nov nalog za ovu igru ?
 
Ako sam već skino igru, to otpada ili ne?
Ako ne može ponovo da se ulogujte na taj nalog, to onda znači da moram praviti svaki put nov nalog za ovu igru ?
Ma jok, mozes se ti logovat koliko hoces puta, samo ako je on logovan izbaciti ces ga, izlogovan ces ga, nista opasno
U principu ne mozes biti logovan u isto vrijeme na dvije ps4, zato ne jedan nosioc i igra sa svog profila, drugi sa ovog da mozete u isto vrijeme igrati igru

Nije to frka nikakva, hiljadu puta mozes ti skinut igru
 
Poslednja izmena:
Uzeh i ja na ovoj akciji u Tempu PS4 za 30000. Hvala puno za sve ove tutorijale dosta su mi pomogli
 
Slim ili Pro ?
 
Mali info za sve koji su uzeli konzole u domacim maloprodajama. Ako vam iz nekog razloga ne radi ili pravi probleme dzojstik koji ste dobili sa konzolom, moracete da nosite celu konzolu na servis. Ja imam problema sa ds4 analognom palicom, koja mi jos od kada sam uzeo konzolu, povremeno vuce u levu stranu. Prvo mi nije toliko smetalo (jer uglavnom igram fudbal, gde se to primeti samo kada izvodim slobodnjake), pa se nisam se cimao za to, ali posto me je ubilo u pojam u jednoj igri koju sada igram rekoh da odem do servisa. Poprilicno sam se iznenadio kada su mi rekli da ne moze da se donese samo dzojstik, vec mora da se donese sve sto je bilo u paketu kada je kupljena konzola(jer je na racunu konzola, a ne dzojstik).
 
Poslednja izmena:
Pa gde si ti bio kad je čovek pričao kako je 2 ili 3x morao iz niša da nosi celo pakovanje za servis pa još nisu hteli da mu uvaže reklamaciju jel nije vratio i bundle igru (mislim spiderman) koju je dobio uz konzolu?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Zna li neko kakva je situacija sa povezivanjem miša i tastature na sony i ima li smisla igrati sa istima igre. Konkretno, Fortnite.
 
Zna li neko kakva je situacija sa povezivanjem miša i tastature na sony i ima li smisla igrati sa istima igre. Konkretno, Fortnite.
Samo ubaci miš i tastaturu u usb u Sony i igras lagano fortnite. Za druge igre to treba adapter
Imaš u fortnite podešavanja sensitivity i druga za tastaturu i miš.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Opa, pa ta igra ima drugu dimenziju sa pacovima i tastaturom. Sinoć cele vreme me rokaju jer se još navikavam na kontroler.
 
Mada ako ubacis miš i tastaturu igraš sa likovima koji igraju na Pc.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Moj sin igra s drugarima iz škole, on na PS sa kontrolerom, oni na PC-u.
 
Ljudi, već x dana palim i gasim game mode. Kako je kod vas, on ili off?
 
Ljudi, već x dana palim i gasim game mode. Kako je kod vas, on ili off?

Prvo reci koji TV imas, i zasto palis i gasis? Sta pokusavas, sta ti se ne/svidja kad je on/off?

Game mode je tu da ti iskljuci sve pozadinske procese obrade slike i tako smanji input lag.
Ako imas neki noviji TV, onda imas i game motion plus, gdje mozes ukljuciti interpolation fps i igre koje su na 30fps rade i izgledaju kao 60fps.
 
Imam 4K TV. Samsung serija 7, model UE43NU7092UXXH. Pošto sam sređivao svoj prostor za gaming, sve sam hteo da namestim savršeno. Negde na redditu sam video za gaming mod, i kao hajde da ga uključim. Međutim, slika je drastično lošija nego sa isključenim game modom. Kapiram da smanji procese obrade slike itd, ali baš je loš trip. Sve igre rade bolje sa isključenim game modom osim Red Dead Redemption 2. Ta igra je jedina koja bolje radi sa game mode on. Tom Clancy The Division je prodisao kada sam isključio game mod. O kvalitetu slike i da ne pričam. U pitanju je PS4 Pro
 
Entry level TV. Slika bi trebala biti bolja, al oko i guzica znaju prevariti:d
Pogledaj postavke na TV, da je ukljucen hdr, da je black level na auto, i ostale postavke kao svjetlina, boja itd posatavi kako si imao u tom nekom standard ili movie mode kog si i koristio i na kog si navikao oci.
Slika bi onda trebala biti ista, sem manjeg input laga.
Medjutim ako ne igrat competitive shootere, i ako ti ne smeta i ne primjecujes input lag, zaboravi na sve i koristi TV kako ti odgovara i kao ti najljepse za tvoj oko izgleda.
 
Na kraju sam isključio game mode. Slika je mnogo bolja s imput lag nije toliko ni bitan na kraju krajeva jer ne igram FPS igre
 
Nazad
Vrh Dno