Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Da li slušalice sa USB priključkom mogu najnormalnije da rade na Sony 4 slim?
 
Mala razrada one price o kontroleru i reklamaciji. Kada predate uredjaj u servis, ne gledaju samo da poprave ono sto ne valja, nego kazu da testiraju sve sto je u paketu(na racunu). Ne vidim logiku u celoj prici, zasto bi cackao nesto na sta se neko ne zali. Bukvalno gubljenje vremena. Sto je najgore sada sam na nekim slobodnim danima pa imam vremena za kozolu, ali ocigledno nema meni nista od igranja. Jedino da se nadam da ce do sutra da poprave to, pa da malo odigram nesto preko vikenda. Rekose da ce zvati danas, ali nista od toga.



Da li slušalice sa USB priključkom mogu najnormalnije da rade na Sony 4 slim?

Cisto za slucaj da nisi primetio, imas na kontroleru 3.5mm izlaz za slusalice.
 
Aj kad se vec pomenulo da pripuitam.
S obzirom da sljakaju bluethoot dzojstici da li bi mogle i sluske tog tipa ili ipak mora da postoji dongle?

Dobio sam onu slusalicu plus mikrofon za dzojstik, ali mi i dalje svuk dolazi sa tv-a. U igrici nemam opciju to da menjam pa pretpostavljam da se to vrsi negde u glavnom meniju ili bi trebalo ipak sam da prepozna kada su slusalice ubacene?
 
Hteo bih da kupim dodatni kontroler V2 za PS4 , e sad u poplavi ponuda i cenama u rasponu od 3600 dinara do 55 eura, kako da znam koji je original a koji laznjak?
Mislim neko ce reci pa taj od 3600 dindzi nov neotpakovan je laznjak, ali kako znati da i ovaj od 55 eura nije isto plagijat?
Ili ipak ici u neku radnju u BG i kupiti dzojac?
 
Hteo bih da kupim dodatni kontroler V2 za PS4 , e sad u poplavi ponuda i cenama u rasponu od 3600 dinara do 55 eura, kako da znam koji je original a koji laznjak?
Mislim neko ce reci pa taj od 3600 dindzi nov neotpakovan je laznjak, ali kako znati da i ovaj od 55 eura nije isto plagijat?
Ili ipak ici u neku radnju u BG i kupiti dzojac?
Kupuj od proverenih prodavaca. Pojavilo se mnogo kopija. Kopiju ćeš najlakše prepoznati po tome ako u oglasu piše da uz kontroler ide i kabl za punjenje. Sony uz originalne kontrolere ne daje u pakovanju taj kabl.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Tesko je poznati kopiju. Ili da ponese digitalnu vagu, original su u par grama tezi od kopija. Koliko je tacno tezak original pronadji na Google.
 
A jel radi posao ta kopija ?
Ima sve funkcije kao i original ?
 
Da, ako skidas sa PS+, mozes da uplatis PS+ na godinu dana i da pikas besplatno neke igre, kad istekne opet ide lock do sledece uplate.

Nego ja da pitam, jel neko tera PS4 na 5ghz na wi fi?
 
Čovek priča o ps now, ne o ps+. :)

PS4 samo na LAN, bar ja.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Moja greska, ne znam zasto sam uopste pomislio da pita o PS+, mada isto mu je i to mora da plati!
Uspeo sam na 5ghz mrezi radi!
 
Moja greska, ne znam zasto sam uopste pomislio da pita o PS+, mada isto mu je i to mora da plati!
Uspeo sam na 5ghz mrezi radi!

Koje su prednosti ako radi na 5Ghz?

Kuci koristim Lan i sve je ok.Medjutim na poslu nekad ponesem PS4 i tamo sam osudjen da se grebem wi-fi jer nemam pristup tom ruter fizicki (nalazi se u drugoj zgradi).
Download na tom wifiju mi je u proseku 850kbps a upload bude oko 1mbps:S:
Signal je oko 70posto jacine.Net je stabilan ne gubi se ali je nedovoljno za “ozbiljnije” igranje PES-a online.

Probao sam kuci I wifi misleci da je nesto do konzole i Ok je,bude oko 20/3mbps.

Ima li sanse da popravim situaciju onog wifi-a na poslu bez “cackanja” rutera?
 
Slabiji je signal, bar kod mene aku he brzina drasticno veca!
Testiracu pa cu okaciti brzine.
Brzine koliko sam na blic video kod mene ke 180/6
 
Prednost je veća brzina na 5Ghz, nije zagušen etar.
76474eb51bc2d6e88546dc60747df1fe.jpg
 
Mali info za sve koji su uzeli konzole u domacim maloprodajama. Ako vam iz nekog razloga ne radi ili pravi probleme dzojstik koji ste dobili sa konzolom, moracete da nosite celu konzolu na servis. Ja imam problema sa ds4 analognom palicom, koja mi jos od kada sam uzeo konzolu, povremeno vuce u levu stranu. Prvo mi nije toliko smetalo (jer uglavnom igram fudbal, gde se to primeti samo kada izvodim slobodnjake), pa se nisam se cimao za to, ali posto me je ubilo u pojam u jednoj igri koju sada igram rekoh da odem do servisa. Poprilicno sam se iznenadio kada su mi rekli da ne moze da se donese samo dzojstik, vec mora da se donese sve sto je bilo u paketu kada je kupljena konzola(jer je na racunu konzola, a ne dzojstik).

Epilog, dobio novu konzolu. Mada, kutija je malo izudarana, ona nalepnica je ocigledno otvarana. U kutiji nije bilo roming garancije, ali mi sve deluje novo. Pregledao sam led lampom, nisam primetio nikakve tragove koriscenja. Jedino sto mi je cudno je to sto ima 6.51, a moja konzola koja je bila novija (po serijskom broju) je dosla sa 6.02.
 
Poz drustvo,uzeo klincu konzolu u mts-u.Ima problem sa onim kodom za tri meseca ps+,pise da nije ispravan ili da mozda nije vise validan.On to nece moci da aktivira?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pa ako je ne ispravan ili ne validan... reklamiraj kod mts-a, ovako deluje da si prevaren...

...riding on 720p...
 
Njegova greska,napravio us nalog.Sta da radi,da obrise ovaj pa da pravi neki Eu?Jer kod vazi za Evropu

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nemogu ni UK,napravio komsijski nalog da bi aktivirao ovaj kod,sve ok.Jel moze da napravi i UK pa da koristi i njega?Izvinite ako gnjavim al odavno nisam u tim vodama.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Možeš da imaš do 16 naloga na konzoli, čini mi se.

Super stvar je što ti biraš “glavni”, a ostale možeš da jednom aktiviraš, pa onda sve benefite (ps plus i igre) koristiš na tom “glavnom.
 
Ne možeš sve ps plus benefite da koristiš, zbog takvih dezinformacija sam kupio plus kako bih sačuvao "save game" sa drugih naloga i ne može...tako da budite malo precizniji sa izjavama tog tipa pls.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne možeš sve ps plus benefite da koristiš, zbog takvih dezinformacija sam kupio plus kako bih sačuvao "save game" sa drugih naloga i ne može...tako da budite malo precizniji sa izjavama tog tipa pls.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Tako je, budite precizniji! Ne da ne moze cloud save, vec ne moze ni igre koje su free na ps plus. Ukoliko ih pravi vlasnik na pravoj konzoli nije dodao u library.

Jedino sto moze je da igra igre online zbog tog sherovanog acc.
Znam o cemu pricam jer imam dvije konzole u kuci i dijelim jedanu ps plus pretplatu.
 
Nazad
Vrh Dno