Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

I cekaj, stavis SEA i koju adresu stavis? koju valutu stavis? Ja imam dolarski racun i ne znam koju zemlju da izaberem onda.
 
Da li mi je dovoljna konzola od 500gb? Ne znam koliko zauzimaju igrice kada se instaliraju. Izletela mi je lepa ponuda, 500gb Driver Club, Horizon Zero Dawn i još jedna igrica, i garancija do septembra 2020 za 210e. Je l to ok?




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaju, ja noob vezao glavni mail za hrv nalog [emoji849] ... kako god, hotmail je poslužio za usa; još razmišljam da li yahoo za "uk" ili "de" da iskoristim [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Ma ja ionako sherujem igre pa zavisno gdje je popust napravim mail i akaunt za taj region, 5 minuta posla

*mjau**mjau**mjau* nekad uk bude dobar, a nekad de ili sl. Ako je igra 15.99 funti vamo je 20 eura pa uzmem dopunu od 20 eura i miran
 
PS4 Pro i Soundbar

Pozdrav imam neki stari lg sound bar i ne mogu nikako da ga spojim sa ps4 da mi zvuk dolazi iz soundbar-a. Imam i TV Philips star 10 god koji je fullhd i ima odličnu sliku ali nema opciju za optički kabal ako je to bitno.
Moze li mi neko reci kako da spojim sve da mi radi kako treba ?


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
a mi da gatamo u pasulj da znamo koji tv i koji soundbar su u pitanju?
 
Nisam znao da je to bitno. Svakako moja greška.
Lg sound bar NB3530A
PHILIPS TV 42PFL3604/12

Ja sam povezao sa optičkim kablom ps4 pro i sound bar i to nije dalo rezultata. Negdje grijesim vjerovatno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
namestio si izlaz na ps-u na optical? ([Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Primary Output Port] > [DIGITAL OUT (OPTICAL)]) port1 na soundbaru koristi.
 
Jesam.

Povezao sam sa optičkim kablom ps4 i sound bar, a ps4 je povezan preko HDMI sa TV-om.
 
Poslednja izmena:
onda probaj sa obicnim linijskim kablom da povezes bilo sta na soundbar,da vidis dal' radi.morao bi da radi,eventualno da cackas audio format,mada sigurno po defaultu sony salje pcm a taj soundbar ako ne podrzava pcm sta onda da podrzava...moguce da je neka hdcp caka,ali onda udji u igru u gameplay-ju bi morao sve i d aje do toga problem da radi.
 
Evo proradilo je. Izgleda da je bilo do input 1, sad je kliknuo kad sam ga ubacio i radi. Hvala ti svakako :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pozdrav, da li je neko kupovao igre sa online storea? kako ste resili problem verifikacije godina....?
 
Ghost nalog neke igrice jer moram da obrisem sa konzole svoje da bih drugaru dao u/n i pass da on skine i igra igricu ili mogu ostavim na konzoli a da ne palim tu igricu?
 
Ne moraš da brišeš. Samo ne ulaziš u taj nalog kako ga ne bi izbacivao iz igre.
 
Brzo i verovatno glupo pitanje od strane novajlije sa PS4.

Ove igre što se nude na oglasima (kp), to je samo pazariš i igraš ili treba o nečemu da se vodi računa, tipa već iskorišćen registracioni/verifikacioni kod i to.

Pričam o igrama koje nisu nove već ih preprodaju dalje.

Hvala na odgovorima.

P.s. Počeo da čitam temu od početka, došao do objašnjavanja share/nosilac/ghost/phantom ali mi ovo deluje manje komplikovano ukoliko nema skrivenih caka s obzirom da ih je neko preko mene igrao/instalirao...
 
Brzo i verovatno glupo pitanje od strane novajlije sa PS4.

Ove igre što se nude na oglasima (kp), to je samo pazariš i igraš ili treba o nečemu da se vodi računa, tipa već iskorišćen registracioni/verifikacioni kod i to.

Pričam o igrama koje nisu nove već ih preprodaju dalje.

Hvala na odgovorima.

P.s. Počeo da čitam temu od početka, došao do objašnjavanja share/nosilac/ghost/phantom ali mi ovo deluje manje komplikovano ukoliko nema skrivenih caka s obzirom da ih je neko preko mene igrao/instalirao...
Ukratko, nema skrivenih caka za igre sa diska

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hvala na brzom odgovoru. :)
Inače, pošao sam da uzmem gift card sa pomenutog sajta iz ove teme, medjutim pise mi ovo za aktivaciju u Srbiji. (Nalog mi je UK). Jel ok da uzmem ovo s obzirom da se verovatno odnosi na lokaciju sa telefona ili?
4309eabf53f0ae96a32f810b2fffa879.jpg
 
Hvala na brzom odgovoru. :)
Inače, pošao sam da uzmem gift card sa pomenutog sajta iz ove teme, medjutim pise mi ovo za aktivaciju u Srbiji. (Nalog mi je UK). Jel ok da uzmem ovo s obzirom da se verovatno odnosi na lokaciju sa telefona ili?
4309eabf53f0ae96a32f810b2fffa879.jpg
Cdkeys koristi za dopune za UK. Sve ok, samo kaže da ne možeš aktivirati u Srbiji, što je i logično. UK je nalog, Srbija nema PSN...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moze predlog za neki eksterni hard za ps4?
Ima li razlike u praksi u opste?
Hvala.
 
Da li share igre, nosilac i ghost mogu igrati multiplayer jedan protiv drugog igru? Naravno oba će ioati ps+ nalog (share igre nisu sa tog ps+ naloga). Da li je to uopšte izvodljivo?
 
Da li share igre, nosilac i ghost mogu igrati multiplayer jedan protiv drugog igru? Naravno oba će ioati ps+ nalog (share igre nisu sa tog ps+ naloga). Da li je to uopšte izvodljivo?
Moze tako ja svaku igram

Jedan igra sa naloga gdje je igra tj gost , drugi sa svog naloga tj. Nosioc
 
Bitno mi je da možemo 1 na 1, da odere on mene ili ja njega, nebitno da li je pucačka ili sport. Hvala.
E sada da vidimo gde imaju na popustu igre i ps+.
 
Nazad
Vrh Dno