Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Ako je win 7 hoće da zeza. Na primer ja svaki put moram da ga "pair" ujem. Vibracija mi radi
 
OK, Hvala!
edit: Nigde ne nalazim informaciju, mora li adapter biti bluetooth 4.0 zna li neko to? :)
Mislim da adapter mora da bude barem Bluetooth 2.1. Koristio sam sa raznim BT adapterima i nikad nisam imao problema.
 
Povezao. Nisam jos probao da li radi u FIFA npr. kasnije cu. Nego kako proveriti bateriju kontrolera na PC?

Edit: našao, ds4Windows pokazuje sve... Radi i touchpad i audio. Fantazija. [emoji1787]

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje jos u vezi punjenja ds4. Da li se puni kontroler ako ugasim ds4windows i kontroler ne svetli? Ne mogu da provalim, da li da drzim uvek ukljucen ds4windows ili samo kad hocu da igram...?
 
Jedno pitanje jos u vezi punjenja ds4. Da li se puni kontroler ako ugasim ds4windows i kontroler ne svetli? Ne mogu da provalim, da li da drzim uvek ukljucen ds4windows ili samo kad hocu da igram...?
Ti ga koristiš preko kabla?

Svetli žuto kad se puni ako nisi isključio.
 
Uzeo sam PS4 od drugara. Kada budem kreirao svoj nalog da li i dalje važi priča da je najbolje napraviti US nalog (iz prvog posta) ili se nešto promenilo?
 
Da, ali po potrebi ako bude nekih boljih dilova na UK Storu napravices i taj nalog i to je to. Ali ces opet sve da igras sa svog licnog US.
 
Nov sam u svemu ovome, pa me zanima nešto. Znači ja mogu da imam do 16 naloga koji su nosioci da ih aktiviram kao primarne a da igram sa svog osnovnog naloga?

Sent from my motorola one using Tapatalk
 
Nov sam u svemu ovome, pa me zanima nešto. Znači ja mogu da imam do 16 naloga koji su nosioci da ih aktiviram kao primarne a da igram sa svog osnovnog naloga?

Sent from my motorola one using Tapatalk

Da

Thanx! Znači i to šljaka?
A nema ni u najavi da će biti podržana Srbija (mislim pošto uskoro dolazi i PS5)?

Pa i kada bude nece biti jeftinija od US ili UK, to je problem
 
Pitam jedno pitanje, koje možda direktno nije za ovu temu. Ali načelno ne znam gde bih pitao a da ne načinjem novu temu.
Da li igre za PS4 koje se kupe u PS Store-u, kojih na primer ne bude za 5-6 godina, a na primer izbrišem sa same konzole, ostaju nekako u vlasništvu i mogu ponovo da se instaliraju? Da li neko ima iskustva ko je imao ili ima PS3, šta je sa igrama kupljenih na store-u, koje su za PS3.. a neko hoće ponovo da instalira danas?
 
Poslednja izmena:
Pa možeš da ih instaliraš, ali na ps3.

Tvoje su, ali za sistem gde su kompatibilne.
 
Ljudi kupih polovan ps4, dosla.konzola ,hdmi i kabal za u struju i dzojstik, ja sad vidim da on treba da se puni, kako se puni i treba li da trazim ili da kupujem ovaj kabal za njega ili je to kabal od obicnog android telefona pa njega da prikljucim na konzoli za punjenje.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Obican usb kablic kao za starije telefone

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ti ga koristiš preko kabla?

Svetli žuto kad se puni ako nisi isključio.

Ne, punim ga samo preko kabla. Ali skontao sam, puni se ds4 uvek kad je nakacen na kabal. Nebitno da li je ds4windows program ukljucen ili ne, ili ako je ds4 u samom ds4windows programu START-ovan ili STOP-iran. Puni uvek na kablu.

edit:
Inace, video sam u drugoj temi da ima i noviji ds4 windows program, pa sam update-ovao na onaj najnoviji. Neke igre ne rade uopste sa ds4 ako se prikaz dugmica prebaci iz XBOX360 u Sony Playstation.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje za Vas gejmere , kad se upalio ps4 , poceo je jace da radi(da se cuje kako radi kuler jace) na neke igrice digitalne i u jednom momentu se pojavila plava ikonica gdje sam uspio da procitam da pise hot i ugasio se.
Sta mislite vi da je u pitanju ostavljen je na servisu,ali me zanima vase misljenje jer ne bih da ga kupim od ovog covjeka iako ima garanciju a da je mozda neki veci kvar ili mozda da mu je padao pa zbog toga da se to desava, iako po njemu nema jedne jedine ogrebotine a star je 7 mjeseci samo.
Sony pro je u pitanju model cuh-7216b

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mene kazu da moze biti prasina, ostavio sam ga tamo kazacu Vam sta su iz servisa kazali.
Hvala na komentaru volio bih da cujem jos neke ljude sa svojim misljenjima, svaki savjet je dobro dosao, ipak nisam strucan u ovome,pa mi zbog toga treba savjet.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jel konzola mogla da 'diše'? Nije bila tipa zavučena gde vazduh ne može da cirkuliše? Drugu se to dešavalo, stavio je u fioku bukvalno i naravno da se gasila.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Onda je ne bih uzimao. Mi smo peglali maraton skoro 20h pes i nba pre 2-3 godine, ništa se nije desilo.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Svakako to ne bi trebalo da se desava.
Moguce da se unutra nakupilo prasine pa da ne moze da se oslobodi toplote.

Ne zaleci se sa kupovinom u svakom slucaju..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Svakako to ne bi trebalo da se desava.
Moguce da se unutra nakupilo prasine pa da ne moze da se oslobodi toplote.

Ne zaleci se sa kupovinom u svakom slucaju..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ostavili smonga u servisu, ako bude prasina sta mislite da ga pazarim onda , garancija je 15 mjeseci.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Brzo se nešto nakupila ta prašina. Moj je skoro 2 godine star, još uvek se ne čuje ništa a stoji pored otvorene terase gde prašine ima i previše.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
E ne znam ostavio sam ga u servis valjda oni bolje znaju. Bas ne znam sto da vam kazem ovo mi je iskocilo , jos je pod garancijom pa mi se zbog toga ne odustaje.
Moze li biti da im je nedje pala pa zbog toga da se to desilo?
Ona nema nikakve fizicke ozlede, ili moraju da budu fizicke ozlede vidljive po njoj, da bi se znalo od pada da je nesto unutra otislo?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
A ta garancija ako ga serviser otvori, pada u vodu zbog stikera.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ako ga nije odneo u ovlaceni servis naravno

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno