Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Ignorisao i kupio UK kod od 15 dana za PS+ za 1 euro samo da probam. Kad sam ukucao kod prihvatio ga je ali posle izbacio da nije obavljena kupovina. I sad mi ne radi PS+ a kod ne moze opet da se ukuca. WTF?
Pa uzeo si jedino što nisi trebao :) Trial verzija od 14 dana ne radi... ne može da se aktivira trial ako nemaš podatke za plaćanje sa regiona gde si uzeo. Iz istog razloga što ne možeš direktno srpskim karticama plaćati na store. Sve ostale regularne kupi, sve radi bez problema. To što piše da ne može da se aktivira u Srbiji je samo upozorenje regiona... kao da si u Britaniji a ubacio si US u korpu i on te upozori. U prevodu na nepostojećem srpskom nalogu ne možeš iskoristiti ovaj kod :) Niko te ne sprečava da imaš 10 regiona koji su podržani...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Na nalogu imam sve one igre koje su se dobile kad nalog aktivirate na PS5. Skinuta je samo jedna i nju igram, ostale nisu instalirane.
Na nalogu imam PS+ koji nije istekao.
Malopre pokrenem igru medjutim dobijam poruku da mi je PS+ istekao. Pogledam u library, sve igre sa PS5 naloga imaju katanac kao i ova koju vec igram.
Neko sa slicnim problemom?
 
To sam vec probao kao i deaktivaciju pa aktivaciju naloga kao primarni, restartovao konzolu ali ne vredi, igre su i dalje zakljucane.
Znaci samo ove igre sa PS5 su zakljucane i prijavljuju da mi je PS+ istekao.
 
I kod mene ista situacija. Sve igre iz PS+ kolekcije, aktivirane preko PS5, su zaključane.
 
Morate opet da se logujete sa istim nalogom na PS5, zatim da ponovo obelezite iste igre (sada su promenjeni uslovi koriscenja i sve se ubacuje kao checkout bez obzira sto je cena 0) i tek onda se prebacite na PS4 gde te igre opet mogu da se skinu ali ja i dalje ne mogu da ih koristim, mislim da je sad trenutno neki bag. Pise da nije dovoljno vremena proslo kada sam se izlogovao sa druge konzole i da trenutno licence nisu proverene. Verovatno ce da proradi u toku dana, nadam se

Uglavnom jedno je sigurno sve mora ispocetka na PS5, pa posle ako radi-radi
 
Poslednja izmena:
I kod mene je katanac na svemu...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da javim, radi sve.

Znaci morate ispocetka "kupiti" sve igre na PS5 i onda ce na PS4 da rade.
 
Komsija uzeo klincu ovaj VR set za PS4. Koliko vidim US nalog je na PS4 a VR set je regularno kupljen u radnji (u BG) pa kada ukucavam vaucer kod izbaci mi da nije za "taj" region.
Sta mi je raditi? Da napravim nov nalog na Evropu i ako je to resenje, koju zemlju?

eb6193da3cc2779b94775b6dbc0d5ab6.jpg
 
Poslednja izmena:
Kod mene su sve ps+ igre ok, samo su ove iz kolekcije zaključane. Aktivirao mi član "vladimirdowla" uz nadoknadu (pustio oglas ovde u decembru). Poslao sam mu poruku, ali vidim da je Vlada poslednji put na forumu bio pre 20 dana. Ko zna kada će videti poruku :)
 
I meni je on aktivirao, mozes da mu pises na instagramu.. Ja nisam jer kontam da ce opet zabraniti, tako da...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Komsija uzeo klincu ovaj VR set za PS4. Koliko vidim US nalog je na PS4 a VR set je regularno kupljen u radnji (u BG) pa kada ukucavam vaucer kod izbaci mi da nije za "taj" region.
Sta mi je raditi? Da napravim nov nalog na Evropu i ako je to resenje, koju zemlju?

eb6193da3cc2779b94775b6dbc0d5ab6.jpg

Moraš da napraviš PS nalog na UK i tamo aktiviraš kod sa igrama.
 
Ako ima nekog ko je voljan da mi aktivira igre na PS5, neka pusti PM.
Hvala
 
Može li malo objašnjenje u vezi sa kupovinom igrica preko oglasa (varijante koje se skidaju sa interneta).
Ako sam dobro razumeo kačiš se na neki tuđi nalog i sa njega skidaš igricu.
Jesu li to neki hakovani nalozi i koliko je sve to legalno?
Piše u oglasima da se te "kupljene" igrice mogu neograničeno puta brisati i ponovo instalirati.
Nov sam u PS svetu pa pokušavam da shvatim kako to funkcioniše.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Pitanje, da li postoji mogucnost koriscenja TRAINER za igrice kao na PC?
 
Bedak upravo ovo uradim :eek:

Oprez: Jedino PES morate paziti gde kupujete, ako kupite US region (recimo) necete moci igrati sa drugarom iz Evrope. Ovo je jedini slucaj za koji ja znam, dakle samo na PES pazite.

Dogodine ce da pazim :)
 
Sto bi me bilo sram? Neces valjda da mi kazes da si Nioh ili Dark Souls presao bez besmrtnosti.
 
^ LoL koja je poenta toga?

Bolje da si na YT pogledao kako neki drugi igra i prelazi igru...
 
Sto bi me bilo sram? Neces valjda da mi kazes da si Nioh ili Dark Souls presao bez besmrtnosti.
You little devil :)
Trainer, tu rec nisam cuo tristo godine.
Ako nisi kadar da predjes igru, pa nemoj je igrati, kao sto ti covek rece, gledaj nekog na youtube-u kako prelazi :)
 
Ok, ocigledno je da ima ljudi koji imaju previse slobodnog vremena da vode glupe diskusije na forumima.
Molio bih odgovor na pitanje ako neko zna, ako ne zna onda bih ga molio da ne pametuje.
Hvala.
 
Ne postoji trainer.
 
Drugovi otvorila mi se jedna prilika dali da ugradim ssd od 1tb na ps4 slim, ssd mi je pao kao nagradu tacno samsung qvo 870 1tb pa u planu sam da.ga stavim na ps4 ilinda ga prodam na pc vec imam 2 ssd od 250 i 1TB isto samsung
 
Pa prosto je, ako imas potrebu za HDD na konzolu onda ostavi a ako nemas nego cisto onako prodaj.
 
Nazad
Vrh Dno