Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Kupih i ja konačno PS4, polovan doduše. Na njemu je nalog ortaka na kojem je kupio 2 igre preko deljenih naloga.

Šta mi je činiti, hteo bih da se ulogujem sa svojim accountom, a da mi ostanu ove dve igre dok se ne zasitim njima?
 
Kreiraš svoj nalog i u zavisnosti kakvi su ti nalozi na kojima su igre, igraš ih preko svog naloga ili preko njih.
 
Hvala, uspeo sam da se ulogujem.

Gde je pouzdana i brza kupovina vaucera za PS UK nalog? Gde pronalazite nosioce naloga koji prodaju pristup? Moze na PM iz ociglednih razloga ;)
 
Kupio vaucere, dopunio novcanik i kupio RDR2 Special edition :D

Sretan kao malo dete :D

EDIT: Kupih i Uncharted 4, sad ću imati šta da igram :D
 
Poslednja izmena:
Jel može neko kratko uputstvo kako čuvati sejvove na flešu? Hvala unapred
 
Odeš u Settings pa pod Application Saved Data Management odabereš Saved Data in System Storage i Copy to USB Storage Device.
 
Hvala. Jel treba neka posebna priprema fleša i kako ubaciti te sejvove nazad ako zatreba?
 
Odradiće PS4 formatiranje fleša ako ga ne prepozna, dok za vraćanje ideš samo na opciju Saved Data on USB Storage Device i Copy to System Storage.
 
Drugari,
da li moze bez problema da se gost nalog koristi na vise ps4, tj. ako sam vec na jednoj masini aktivirao gost nalog ali ga vise ne koristim , da li moze da bude problem ako taj isti gost nalog aktiviram na drugoj masini?
 
Možeš da ga koristiš na drugoj konzoli.
 
Hvala na odgovoru,
samo jos jedno podpitanjce, a ako bi nekad u buducnosti ponovo aktivirao taj gost nalog na prvoj konzoli, pretpostavljam da bi moglo, samo da ne koriste u isto vreme?
Ako sam dobro razumeo ako bi u isto vreme pokusalo da se koristi nalog, ne bi bilo moguce?
Nije mi problem sto bi javio da ne moze u isto vreme da se koristi na dve konzole isti gost nalog, vec me samo zanima da ne ide naka opcija da ps blokira konzolu ili nalog?
Unapred zahvalan
 
u koliko u isto vreme udjete mozete da za*mjau**mjau**mjau**mjau*te coveka koji ima nosilac nalog...ne znam zasto bi to radeo...

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Nosioca niko ne može da izbaci, jer on svakako igra sa svog naloga i on je taj što može da izradi Gosta u toku igre ukoliko uđe na nalog iz nekog razloga. Jedino gde on može da ima problema je da Gost aktivira svoju konzolu kao primarnu, što je normalno zabranjeno.

Hvala na odgovoru,
samo jos jedno podpitanjce, a ako bi nekad u buducnosti ponovo aktivirao taj gost nalog na prvoj konzoli, pretpostavljam da bi moglo, samo da ne koriste u isto vreme?
Ako sam dobro razumeo ako bi u isto vreme pokusalo da se koristi nalog, ne bi bilo moguce?
Nije mi problem sto bi javio da ne moze u isto vreme da se koristi na dve konzole isti gost nalog, vec me samo zanima da ne ide naka opcija da ps blokira konzolu ili nalog?
Unapred zahvalan

Možeš da igraš sa tog Gost naloga na više konzola, samo ne istovremeno. Takođe, to što planiraš je dozvoljeno za tvoju upotrebu, ne kako bi se on delio od jednog do drugog čoveka. Ipak je taj nalog podeljen sa još jednom stranom koja je takođe platila.
 
Hvala na odgovoru,
samo jos jedno podpitanjce, a ako bi nekad u buducnosti ponovo aktivirao taj gost nalog na prvoj konzoli, pretpostavljam da bi moglo, samo da ne koriste u isto vreme?
Ako sam dobro razumeo ako bi u isto vreme pokusalo da se koristi nalog, ne bi bilo moguce?
Nije mi problem sto bi javio da ne moze u isto vreme da se koristi na dve konzole isti gost nalog, vec me samo zanima da ne ide naka opcija da ps blokira konzolu ili nalog?
Unapred zahvalan
Mozes slobodno, neces poremetiti nosioca on nece ni skontat jer on na taj nalog ne ulazi
Uglavnom ne mozete logicno u isto vrijeme, ali moze se na 2-3 ma i vise plejli isti gost nalog koristiti, samo eto to radis u dogovoru sa nekim pa znas kad je ko na njemu kada igra
 
Hvala na odgovorima,
ja sam nosilac nego planiram da nalog koji je bio kod jednog drugara, prebacim kod drugog kao gost pa cisto sam hteo da proverim da ne prepoznaje sam sony pa da blokira. A kako bese, samo me podsetite, ja kao nosilac povezem se na taj nalog skinem igru i vratim se na moj primarni i to je to a oni kao gosti otvore novi nalog, taj i samo na njemu mogu da igraju igru, a el bese moraju da aktiviraju ili ne?
 
Hvala na odgovorima,
ja sam nosilac nego planiram da nalog koji je bio kod jednog drugara, prebacim kod drugog kao gost pa cisto sam hteo da proverim da ne prepoznaje sam sony pa da blokira. A kako bese, samo me podsetite, ja kao nosilac povezem se na taj nalog skinem igru i vratim se na moj primarni i to je to a oni kao gosti otvore novi nalog, taj i samo na njemu mogu da igraju igru, a el bese moraju da aktiviraju ili ne?
Ne smiju aktivirati, samo ti aktiviras kao nosilac, oni mogu na koliko hoce ps4 dodavati nalog i ne aktivirati taj ps4 kao primary i igrati sa tog naloga
 
dajte neki pouzdan servis
imam ps4 pro, ima nekih 2,5 god, i u poslednje vreme mi se cinilo da se jace cuje nego obicno
a i cesce se to desavalo
u igrama nisam primecivao neki problem, ali od skoro je bas primetno seckanje u nba2k19, kome izvor nije latency, drugacije je

kapiram da se moze resiti detaljnim ciscenjem i zamenom paste?

ako ne moze ovde, pisite u inbox
 
Poslednja izmena:
Da ovdje pitam netflix na ps4, pretpostavljam hrvatski akaunt da bi bili normalni titlovi?
 
Nema netflix nasih/hrvatskih titlova, bas je mali procenat naslova koji ih imaju. Ako ti je to problem onda zaobidji netflix, ja sam u pocetku ukljucivao engleske titlove, pomaze da se pohvata sve ako ne mozete bas po zvuku
 
Imam jedno pitanje za ljude koji bolje poznaju oko kupovine igrica i add-on sa playstore-a. Naime kupio sam prije 2 god mortal kombat x igricu, i juce sam htio da skinem sa playstore one nove likove i uzeo paket gdje su svi likovi iz mortal kombat XL, paket je instaliran, ali i dalje ne mogu da ih izaberem. Ima li kakve veze sto je igrica uzeta u americi? jel se ko susretao sa slicnim problemom?
svaki savet dobrodosao.
 
Pozdrav svima, kupio sam nov PS4 500gb. Hteo da aktiviram onih 14day trial, ali trazi payment method. Kucao sam intesu electron i skinuo i vratio je 1e za verifikaciju, ali ja nisam zavrsio proces jer sam stavio UK nalog, ne znam smem li da povezem nasu karticu sa UK nalogom posto se kuca i adresa i sve od podataka. Ako uopste moze da se poveze, mada kazem skinuli su za verifikaciju odmah po ukucavanju broja kartice, pa stornirali jer sam cancel-ovao proces zbog adrese...
Stvarno se ne razumem u PS, pa molim za pomoc. :) Znam da se mogu kupovati vauceri za UK, ali kako i njih da redeem ako moram da dodam payment method koji ne moze iz Srbije?

Sent from my G3221 using Tapatalk
 
Napravi paypal nalog sa fiktivnom uk adresom i zakaci preko njega svoju aktivnu karticu, onda taj paypal nalog vezi za ps4 nalog i proci ce.
 
Imam vec paypal na koji sam zakacio karticu. Koliko znam ne moze ista kartica na dva paypal naoga. Morao bih neku drugu da vezem? Hoce proci verifikacija UK paypala sa srpskom karticom?
Ne postoji neki drugi nacin?

Sent from my G3221 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno