Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Mislim da ne ubacuješ kod na pravo mesto

22222222.jpg

^Ovde treba da se ukuca
 
Poslednja izmena:
Imam 10 dolara ali kad uđem u assassin Creed origins the hidden one u add cart on mi da proceed to checkout I kad kliknem tu vraća me na payment metod i kad kliknem na redeem codes traži mi da ubacim kod sa gift card I onda kaže in use
 
Imam 10 dolara ali kad uđem u assassin Creed origins the hidden one u add cart on mi da proceed to checkout I kad kliknem tu vraća me na payment metod i kad kliknem na redeem codes traži mi da ubacim kod sa gift card I onda kaže in use

If the item that you tried to purchase was $9.99, then you may have failed to account for sales tax, which Sony is required to collect if your PSN home address is in a locality where sales tax is charged on digital goods.
https://community.playstation.com/content/pdc/us/en_US/pdc-communities/support/PlayStation-Network-Support.topic.html/why_won_t_psn_letme-WOH1.html

^Pogledaj ovde, možda nađeš odgovor

Unfortunately the days of purchasing $9.99 dollar content with a $10 dollar gift card, or $19.99 dollar purchases with a $20 dollar gift card are over. Having $0.01 cent left over is not going to cover the tax if Sony needs to collect tax in your state.
 
Poslednja izmena:
Da li može da se promeni država koja je izabrana? Mislim u okviru USA. Recimo da sad izabere npr. Oregon i tako izbegne plaćanje poreza.
 
Eto, ako nisi vec pazario - promeni drzavu pa shopinguj za manju kintu.
 
Uspeo sam bilo je 10,88 dolara,verovatno sa porezom doplatio 10 dolara i ok je. Kupio sa the hidden one u assassin Creed origins za koji imam disk kako sad ubaciti exstenziju?
 
Ako je DLC za USA region, kupiš igru za USA region i možeš da igraš.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pomoć

Pošto kupujem PS4 igre u digitalnom obliku ispunio sam kvotu od odzvoljenih 16 otvorenih naloga.
Moje pitanje glasi: Da li je moguće na neki način probiti limit od dozvoljenih 16 naloga na više i ako je to moguće kako?

Pozdrav!
 
Imam dva naloga na ps4, američki i britanski i od skoro sam primetio da ne mogu da se logujem na američki preko ps. Britanski je konektovan ali američki prijavljuje grešku kada pokušam. Nalog je aktivan, mogu da se konektujem i preko telefona i preko PC ali preko playstationa nema šanse. U čemu je problem tj kako da ga rešim?
 
Imam dva naloga na ps4, američki i britanski i od skoro sam primetio da ne mogu da se logujem na američki preko ps. Britanski je konektovan ali američki prijavljuje grešku kada pokušam. Nalog je aktivan, mogu da se konektujem i preko telefona i preko PC ali preko playstationa nema šanse. U čemu je problem tj kako da ga rešim?
Kako ne mozes da se logujes? Kad kliknes sta bude?
Iskreno nisam te skontao u cemu je tacan problem?
 
Kupio sam juče dve igre na US PlayStation store. Kada sam hteo da ih download-ujem na konzolu, kaže da sam offline. Pogledam vezu sa netom, uradim test, sve ok. Kada pokušam log na online prijavljuje grešku!? Probam drugi nalog (UK), on je online. Proverim da li mogu da se logujem preko kompjutera i telefona i mogu, tu je sve u redu.
 
Poslednja izmena:
Kupio sam juče dve igre na US PlayStation store. Kada sam hteo da ih download-ujem na konzolu, kaže da sam offline. Pogledam vezu sa netom, uradim test, sve ok. Kada pokušam log na online prijavljuje grešku!? Probam drugi nalog (UK), on je online. Proverim da li mogu da se logujem preko kompjutera i telefona i mogu, tu je sve u redu.
Koju gresku prijavljuje

Izbrisi pa dodaj akaunt to nekako ti je najlakse rjesenje
 
Prijavljuje grešku, an error has occurred i ne mogu da obrišem nalog dok ne bude online20190825_133643.jpg
 
Sve pokusao i nista. Probao i promenu passworda ponovo nista. Najgore, ne moze ni da se uradi fabricki reset dok nije online!? Gledam po netu, kaze nesto tipa virus, sumnjive radnje... reko mozda zato sto je kineski ruter koji koristim (Xiaomi). Izgleda da je bilo to. Cim sam se konektovao direktno na SBB ruter, logovanje je uspelo (napominjem da je i na Xiaomi ruteru konzola bila vezana na net ali sam nalog nije hteo). Sacekacu da skinem ove dve igre pa cu ponovo da se vratim na Kineza da vidim da li je to ili su neki gremlini u pitanju.

Nisam hteo da cekam 12+ sati na 2.4ghz i spojim se na Xiaomi zbog 5ghz. Radi sve kako treba!? Znaci gremlini
 
Poslednja izmena:
Sreca pa se sjeti da bi to moglo biti, nema logike ali si uspio sredit, ko bi rekao da moze do routera biti logovanje :D
 
Izgleda da kinez ima neke svoje rute. U svetlu dešavanja sa Huaweiem, ne bih imao poverenja ni u ostale kineske brendove.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ahaa... Ok. Hvala! Skinuo sam free jer je za klinca da igra, pa ako bude moralo nesto da mu se uzme lako cu ulinkovati karticu i kupiti.


Sent from my XS Max
 
Imam revolut i wirex tako da mi to nije problem, hvala u svakom slucaju.


Sent from my XS Max
 
Nazad
Vrh Dno