Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Momci, ovih dana bi mi trebao stići ps4 (prva konzola u životu :D), pa bih odmah uzео i ps plus i onu karticu sa novcem, sad mi treba savet da li ići na US ili UK region, koji je povoljniji za kupovinu što se tiče cene igara, akcija i popusta? Hvala lepo
 
Momci, ovih dana bi mi trebao stići ps4 (prva konzola u životu :D), pa bih odmah uzео i ps plus i onu karticu sa novcem, sad mi treba savet da li ići na US ili UK region, koji je povoljniji za kupovinu što se tiče cene igara, akcija i popusta? Hvala lepo
Bolji ti je Us region,povoljniji je dosta.
To je moje misljenje.
 
Momci, ovih dana bi mi trebao stići ps4 (prva konzola u životu :D), pa bih odmah uzео i ps plus i onu karticu sa novcem, sad mi treba savet da li ići na US ili UK region, koji je povoljniji za kupovinu što se tiče cene igara, akcija i popusta? Hvala lepo

Napravi i US i UK.
 
I dodaj jedan Azijski, npr Singapur kao ja :D i pokriven si sa glavnim regionima. Onda gledaš gde šta izbace na popustu i tu kupuješ.

Singapurski nalog sam dopunjavao sa offgamesrs sajta. Za UK i US možeš sa više njih, gledaj gde je jeftinije.
 
I dodaj jedan Azijski, npr Singapur kao ja :D i pokriven si sa glavnim regionima. Onda gledaš gde šta izbace na popustu i tu kupuješ.

Singapurski nalog sam dopunjavao sa offgamesrs sajta. Za UK i US možeš sa više njih, gledaj gde je jeftinije.
Indonezija je vrh, jedno vrijeme oko 26-7 dolara bio ps plus godina :D

Ma pravis po potrebi, psn4.com vidis cijene po regijama, meni bar offgamers najeftiniji iako nekad na g2a znaju izletit super jeftine dopune i to je to
Razmenaigara.com ako hoces Share da jos jeftinije prodajes i to je to sto ti treba
 
Hvala vam na odgovorima, napravio sam za sva 3 regiona, pa ću loviti gde je šta jeftinije :D

Živi bili cheers
 
Da ne otvaram bez veze novu temu rekoh da ovde postavim pitanje.

Jel vazi puna garancija i na kontroler koji je u pakovanju sa konzolom? Ubi me ovaj moj, zeza me od kada sam kupio konzolu. Povremeno mi ide u levo ili na gore, npr. Uncharted ne mogu nekad ni da igram sa njim(konstantno bezi kamera na gore), dok mi u Fifi pravi problem kada se vezbaju oni slobodni udarci(konstantno vrti u levu stranu, dok u meniju i samom igranju sve normalno radi). Nije mi jasno u cemu je fora, zasto nekad radi, a nekad se tako pogubi. Prakticno mi samo stoji i koristim ga kada igram sa nekim, a u sustini samo koristim drugi kontroler koji sam uzeo(naravno nov) odmah nakon kupovine konzole.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim zašto ne bi važila garancija, kontroler je deo proizvoda koji si kupio i na koji imaš 2 godine garancije.
 
PS4 Spiderman Edition, da li je svaka Pro ili ima i standardne verzije? Ako nesto znaci, dzojstik i konzola su crvene boje. Drugar nasao preko povoljno gledajuci cene pro verzije, pa se razmislja da li da uzme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji i Slim i Pro.
 
Sad googlam i vidim to. Mada ove crvene konzole su sve pro što sam ja video.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ima "tri linije" inda je PRO.

po4NYAhyngZ3WtFxUxxCzU-768-80.jpg

Ako ima "samo dve" onda je slim.

2_346400-4000x1404.jpg
 
Ja sam prošle godine za Božić uzeo rođaku spiderman slim, prelepa konzola kao i ds4.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,

imam jedno pitanje u vezi PSN naloga. Pre neki dan sam napravio US nalog i preko vaucera koji sam kupio na netu uplatio pare u wallet, u nadi da preko njega mogu da kupim mesecnu pretplatu za Playstation Now PC.
Kada sam pokusao da kupim mesecnu pretplatu on mi sada trazi da za nalog vezem paypal nalog ili kreditnu karticu ( koliko sam uspeo da procitam na netu to ranije nije trazio preko US naloga ). Naravno ne moze bilo koji Paypal nalog nego samo iz US
a kartica mora isto biti iz US i to sa verifikacijom adrese... Sve u svemu oni su meni sada zarobili pare i ne znam sta da radim... Da li neko ima neki savet ili iskustvo sta da radim? Hvala
 
Uzeh danas samsung T5 externi ssd od 1tb; interesuje me jel bih imao nekih benefita u brzini očotavanja igara i da li uopšte igre mogu na externi disk da de čuvaju?

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Bolje da si uzeo interni ssd + externu fioku (~10-15e) za taj stari HDD iz PS-a... Bices limitiran na brzine usb-a same konzole...

1tb Sandisk ultra ssd je isao za 90e skoro bas u nemackom Saturnu (i na Amazonu posto uvek izjednace ponudu), sto je bombona za PS...
 
Pitanje,
Hoću da pazarim polovnu PS4 konzolu klincu ali ne znam na šta treba da obratim pažnju, koje su moguće skrivene mane ili kvarovi.
Hvala.
 
Nista specijalno.
Eventualno koliko se cuje hladjenje/ventilator pri igranju neke malo zahtevnije igre.
Pa vidis da li bi mogao tu buku trpeti.

Kod nekih modela se vise/manje cuje ventilator.
 
Šta savetujete za ps4 slim, 500gb hdd, kao dodatni hard disk, ali da bude što pametnije, ako je moguće i povoljnije :)

Čitam sve i ne mogu da se odlučim koju varijantu:
1. Ima nekih seagate od 1Tb (ima tema na forumu) za 3500 otprilike, uzmem i neku 3.0 "fioku" (ne znam kako se sada to zove) da stavim stari.
2. Isto kao i 1. ali nemam pojma koji 2,5 da gledam, ono što sam na brzinu pogledao se vrti oko WD ili Seagate 2,5'' po prodavnicama (nisam nikada kupovao od "Mađara").
3. Da uštekam lagano za neki sdd od oko 500gb i stari u fioku kao dodatni.
4. Zadnja varijanta možda i najskuplja, neki eksterni transcend 3.0 (te godinama koristim) od 1 ili 2 TB.

Nije ni frka ni žurba, kukaju ali mogu to da izgržim do nove godine ili nekih mogućih popusta :)

Ne verujem da će da menjaju za pro ili slično dok se ja pitam, tako da će da bude tu konzola još dugo.
 
Pitanje:

Kako podesiti da mozes da kupis igru online tj preko konzole (iz Srbije)

Ja svaki put kada pokusam da kupim dobijem obavestenje da ne mogu da kupim igru iz ove vuko*mjau**mjau**mjau**mjau*ne
 
Pročitaj prvi post u ovoj temi.
 
Pitanje:

Kako podesiti da mozes da kupis igru online tj preko konzole (iz Srbije)

Ja svaki put kada pokusam da kupim dobijem obavestenje da ne mogu da kupim igru iz ove vuko*mjau**mjau**mjau**mjau*ne

Moras napraviti US ili UK nalog, stavis adresu odatle.

A bilo bi lepo da moze iz Srbije sve.
Zar Sony nije zvanicno dosao u Srbiju ?
 
Imaju, ja noob vezao glavni mail za hrv nalog [emoji849] ... kako god, hotmail je poslužio za usa; još razmišljam da li yahoo za "uk" ili "de" da iskoristim [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Obavezno jedan za SEA region jer imaju najbolje i najčešće popuste. :)
 
Nazad
Vrh Dno