Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Imaš brdo 4k@60fps naslova, gotovo sve sportske simulacije su upravo u 60fps-a.

Bacanje para je savetovanje da se uzme neki inferiorniji kabl, koji će u neke svrhe poslužiti danas, a već sutra će moći u korpu za smeće.
 
Zato i stoji ono u principu, jer možda i ne igra sportske igre. A to da će kabl u budućnosti završiti u kanti ili oglasu je gotovo neminovno, jer će se sa novom generacijom prestići i tih 18Gbps protoka.
 
Ok, hvala, ljudi. Biće onda HDMI 2.0.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Nemoj da kupujes HDMI 1.4. Mislim da neki HDR sadrzaj nece raditi na tim kablovima.
 
Jel treba da me brine što je ps4 vreo ispod? Bez veze sam nesto pomerao sony i vidim da je baš vreo sa donje strane, nema da se deru previše ventilator, u toku igre se ne čuju. U pitanju je slim kupljen nov za black friday
 
Jel treba da me brine što je ps4 vreo ispod? Bez veze sam nesto pomerao sony i vidim da je baš vreo sa donje strane, nema da se deru previše ventilator, u toku igre se ne čuju. U pitanju je slim kupljen nov za black friday

Ne treba, sve dok ne pocne da se gasi... :)

Ja moj pro inace drzim na nekom starom alu postolju za lap (Zalman NC1000; kuleri nisu upaljeni jer je jedan geknuo) i primetio sam da poprilicno pomaze prilikom disipacije toplote...
Tako da neko full alu (ne ono mesh) postolje za lapove nije losa opcija.
 
Radi normalno bez gasenja, a ni ventilatori nisu previse bucni. Ali definitivno sa donje strane je mnogo topliji nego gore, pa sam se malo zabrinuo da li je to okej. Nista nabavicu neko postolje za laptop pa cu da ga nabacim na to, cisto da ima malo neki protork vazduha ispod. Hvala vam na informacijama :)
 
Ja sam nabavio ovo za PS4. 2 ventilatora + punjači za džojstike.

Čekam leto spreman :)

Postolje.jpg
 
Nema razloga za brigu ako se ne gasi.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Imam sto godina, i konacno resim da kupim Sony4 jer zelim da igram online GT sport i MK11.

Onda vidim ovo pravljenje naloga. I naidjem da na primer na GT sport ukoliko ste stavili region US, ubacivace vas sa ljudima iz US.
Dakle lagovacu, zar ne?

Sa druge strane igrice na US su MNOGO jeftinije nego na UK.

I zasto je preporuka staviti da smo iz UK/US a ne iz Madjarske/Hrvatske na primer?

Jos jedno pitanje, da li vam ps4 pro 7218 verzija glasna kao tele?

Hvala unapred
 
Molim vas za info na koji nacin koristiti sbb i telemach hbo go naloge na ps4? Ja imam jedan us store nalog i na njemu uopste ne mogu pokrenuti aplikaciju, greska Error connecting...nesto.Da li treba da kreiram nalog na store neke druge drzave?Hvala na pomoci
 
Trenutno imam us store nalog na kojem sam kupovao igre i imam psn+ da li mi je pametno njega prebaciti na hrvatski ili bugarski nalog da li je velika razlika i u cemu je uopste razlika osim sto ce mi hbo go proraditi?
 
Kakav je hbogo u odnosu na netflix na ps4? Moze li da na hbogo nalog sa telenora?

Imaš temu o Netflix-u i HBOgo na forumu. Pišem jer ne znam kakav je netflix, samo sam ga kratko probao i nema prevoda za skoro sve što me zanimalo.
Može HBOgo sa telenora, sve je prevedeno, mislim da sam klincima stavio na CRO nalog.
 
Zanima me moze li se igrati online npr PES na razlicitim verzijama konzole? Npr. igraju online PES 2019, jedan igrac sa PS4, drugi PS5 (kad se pojavi). :)
 
Ne može. Igraju se jedino na istoj generaciji.
 
Pozdrav, ljudi.

Imam PS4 Pro, sve super sljaka, ali je bas bucan. I kod prilicno nezahtevnih igara tipa Pes zna da brunda samo tako i to mi bas kvari ugodjaj.
Star je oko dve godine, ne koristim ga cesto, ali cini mi se da prvih godinu dana nije bilo tako. Nikada nisam nista radio po pitanju odrzavanja - nikakvo usisavanje, otvaranje, ciscenje i slicno.

Sta mislite, da li bi to pomoglo i da li postoji nekakav servis u Bg-u gde bi mogli malo da ociste, ili da jurim neke tutoriale i sam probam da ga otvorim?
Negde procitah da to zapravo i nije neki faktor, da su neki modeli prosto glasniji, neki necujni, zavisi da li si imao srece ili ne. Sta znam...

Zahvaljujem, ziveli.
 
Poslednja izmena:
Online ID Change on PSN: Your Questions Answered

Yea!

Jel to zbog lakše prodaje accounta sa kupljenim igricama?
Imam jednu nedoumicu... Klinac se zasitio ps4 i hoće pc igrice, sta da radim sa ps4 accountom gde postoje kupljene igre, osim prodaje, može li se nekako iskoristiti isti na Windowsu na pc?
 
Naravno da ne.
 
Ne nego oni koju su se zajebali prilikom pravljenja naloga ili imaju neko ime koje ne zele, da promene.

Ovo drugo ili prodaja ili da stoji dok se ne zazeli opet.
 
Nazad
Vrh Dno