Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

G.mes C.ntar

Bar sam ja tu nosio i imam pozitivna iskustva... Dobiješ i garanciju...
 
Uhvatilo i mene nešto da promenim pastu na Pro, a mislim da je i vreme. Ne bih je nigde nosio, uz neki odličan tutorijal ja ću to sam, samo me zanima koju pastu predlažete... (?)
Bez žurbe, polako, i nema problema da se sve to uradi...
 
mx2, mx4 ...
imaš i na kp veoma jeVtinu(dole nato) GD900 , koja je zapravo arctic MX2 i tu dobiješ pozamašnu količinu za smiješne pare
 
Po meni cela ta prica oko zamene termalne paste je nabudzena, u fazonu i servisi moraju od necega da zive. Radio sam svojevremeno u jednom tako da ne pricam napamet.
 
Po meni cela ta prica oko zamene termalne paste je nabudzena, u fazonu i servisi moraju od necega da zive. Radio sam svojevremeno u jednom tako da ne pricam napamet.
Tako je. Kupio sam polovan PS4 is igraonice 2014. Jednom sam ga otvarao i izduvao kompresorom kad je baš bio preglasan i to je to. Mada iskreno nisam neki zahtevan korisnik.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa gledajuci yt ima mnogo dobrih tut step by step nije nuklearna nauka koliko videh, nema sta da zeznem ako idem polako i pratim tut. Pasta nije skupa, koji alat ide? Torex odvrtac?
 
Poslednja izmena:
Mozda glupo pitanje, nisam u toku... Da li se kao dodatni HDD za PS4 moze koristiti HDD iz laptopa?
 
Mozda glupo pitanje, nisam u toku... Da li se kao dodatni HDD za PS4 moze koristiti HDD iz laptopa?
Može ja ga koristim, imam onaj sa ali expressa obični kabl sata na USB i radi bez problema
Naručio bio onaj case, da ljepše izgleda ali radi korone nikad nije stiglo tako da evo sad ce godine stoji onako samo sa kablom prikopcan

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
I igre se normalno mogu instalirati i pokretati sa njega? Ponovno otkacinjanje i zakacinjanje nece praviti problem?
 
@kokan
Hvala ti, tu sam negde i ja kružio... Da naoštrim odvijač, pa u akciju. :)
 
I igre se normalno mogu instalirati i pokretati sa njega? Ponovno otkacinjanje i zakacinjanje nece praviti problem?
Najnormalnije, kad ga isključis ne možeš igrati igre koje su ti na njemu, bude ! Pored igre, ali čim ga prikipcas možeš

Samo kad ga budeš koristio za ps4 ne možeš ni za šta drugo, jer ga ps4 formatira na neki svoj nacin

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jedno pitanje za ljude koji izdaju Sony. Da li potpisujete neki ugovor ili šta radite kao neki oblik garancije da će vam se Sony vratiti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
vhaaaaaaat ???!!!
 
Poslednja izmena:
Pištolj za pojas kad mu tražiš ličnu kartu.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Prilikom igranja igre sa diska, da li bluyray rom treba vrti(spinuje) disk stalno, ili povremeno ? Kod mene vrti stalno, da li je to normalno ?

edit: posle ~ 20 min u igri prestao je da vrti.....pretpostavljam da mu je potrebno odredjeno vreme kako bi povukao podatke.
 
Poslednja izmena:
Hajd da pitam kad ne znam....

Imam jedan PS4 koji je sa psn pretplatom, vec 3+ god... na njemu brdo igara sto kupljenih (digitalno) sto sa psn.
Imam i drugi PS4 koji je na soft 6.72 i on je za ... one igre sto su besplatne.

Deca se svadjaju oko ovog sto je online igraju neke igre, a ne mogu dvoje odjednom. Ako bih ovaj sa jailbreakovanim firm preveo u normalan firmware, da li mogu da dodam moj nalog i igra i drugo dete u isto vreme kad i na prvom?
Kako tu ide politika sonija? Da mi se ne desi neko banovanje, stvarno ima igara visestruko u vrednosti samog PS4.
 
Vidim da se spominjalo ciscenje, burazer ima stari ps4 fat koji hoce da poleti kolko se cuje, ima li ikakve vajde da se cisti/menja pasta ili su jednostavno te stare verzije bucne?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
jesu bučnije, ali ima i te kako smisla da se čisti i menja pasta.
 
Hajd da pitam kad ne znam....

Imam jedan PS4 koji je sa psn pretplatom, vec 3+ god... na njemu brdo igara sto kupljenih (digitalno) sto sa psn.
Imam i drugi PS4 koji je na soft 6.72 i on je za ... one igre sto su besplatne.

Deca se svadjaju oko ovog sto je online igraju neke igre, a ne mogu dvoje odjednom. Ako bih ovaj sa jailbreakovanim firm preveo u normalan firmware, da li mogu da dodam moj nalog i igra i drugo dete u isto vreme kad i na prvom?
Kako tu ide politika sonija? Da mi se ne desi neko banovanje, stvarno ima igara visestruko u vrednosti samog PS4.

Možeš - npr. na jednom soniju taj psn+ aktiviraš kao primary i igraš sa nekog drugog naloga tu.
Na drugom soniju igraš direktno sa tog psn+ naloga.

Sve legit.
 
Drugari, prodao bih mozda ps4, kad sam podesio prvi put nalog stavio sam svoj mail i sad moje pitanje je da li mogu sve sto imam na tom mom nalogu da prebacim na drugi mail a da obrisem sa prvog
 
Jel prodajes konzolu sa igrama ili bez?
 
Kupiću ovih dana PS4 pa me interesuje da li još uvek važe svi oni koraci koji su napisani za puštanje konzole u rad,ili ima nekih izmena?
 
Nema izmena, prati ono što piše i nema greške.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Za ne preterano zahtevnog korisnika da li će verzija od 500 GB biti dovoljna za neki opušteni rad ili obavezno da još dublje zavučem ruku u "slamaricu" i pazarim konzolu od 1 TB memorije?

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Vecina AAA igara je ogromna, i to sto pise da je 500GB efektivno znaci da ces imati mozda do 400GB na raspolaganju, mozda i manje.. Ja na 1TB ne mogu da naguram vise od 850GB sadrzaja..

Ako gledas oglase mala je razlika u ceni i steta je ne ici na PRO..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Oko 30-ak Evra je razlika u ceni,ali u slim verziji.
PRO su već dosta skuplji i toliko svakako nisam planirao da izdvojim za konzolu.
 
Nazad
Vrh Dno