Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Koji je najbolji sajt za kupovinu dopuna za us psn store? Dosta cesto uzimam indie igre preko tog storea pa me zanima gde mogu proci najbolje.
 
Ljudi, novi sam i na forumu, a ujedno i novi korisnik Playstation 4 koji sam juče kupio. Ovamo kod nas, u CG, igrice su veoma skupe, pa sam se odlučio ovdje da pitam ukoliko neko hoće da podijeli sa mnom guesta, platiću mu. Bio bih veoma zahvalan ukoliko bi mi neko izašao u susrte.
Interesuje me NBA 2K15 ako neko ima, može i FIFA...
 
pogledaj na razmenaigara.com forumu, ima mnogo vise ponuda i lako ces naci nekoga, mislim da je bas taj NBA bio nedavno aktuelan za shareovanje
 
Pozdarv ljudi. Imam jedan problem. Naime, malopre sam hteo da update-ujem Destiny na najnoviju verziju, i nisam mogao da skinem fajl. Probao sam da skinem neku temu, i dobijao sam istu gresku. Cannot download - A DNS error has occured (NW-31250-1). Vracao sam modem na fabricka podesavanja i pravio novu konekciju. Restartovao konzolu, ali nista ne pomaze. Da li se neko od vas susretao ranije sa ovim problemom, i da li neko zna resenje za isti ?
 
Imaju ljudi ovaj problem.

Probaj ukucati u DNS1 8.8.8.8, a u DNS2 8.8.4.4

Znas gde je to ?
 
Upravo stigao Sony, probao malo Bloodborne, radi sve. Ali imam mali problem. Ne mogu nigde da nađem gde se aktiviraju ključevi za igre koje kupim. Našao sam nešto kad odem na PS Store, ali, izgleda da nije to to.
 
PS Store > Skroz dole do Reedem Code
 
Samo što krenuh da pišem. Izgleda da su mi poslali nevažeći kod. Tu sam i išao, ukucao 12 cifara bez razmaka i "The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid". http://gamedealdaily.com/ Ovaj sajt je u pitanju, mislio sam da je okej, čim mi je preporučen ovde, pa mi sad čudno što se ovo desilo. Poslao sam mail supportu.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Eee nisi gledao :p

Inace, ti si kako se secam uzeo TLOU, on ne pripada onom bundle-u. Da si recimo uzeo Destiny, FC4, NBA 2K15 ili LBP onda bi kod morao unositi na onaj link sto sam ti dao, pa tek onda biras igru i daje ti novi kod. Ja sam se bio jako iscimao kada sam prvi put sa tog sajta kupovao, isto sam mislio iskoriscen mi kod. Ali nisam pazljivo procitao sitna slova, u mejlu oni sve lepo napisu samo sve treba procitati :D

A ovo drugo nije do tebe, masovno imaju problem sa skidanjem. Kao i onaj kolega gore. Kucaj te brojke sto sam njemu stavio.
 
Eee nisi gledao :p

Inace, ti si kako se secam uzeo TLOU, on ne pripada onom bundle-u. Da si recimo uzeo Destiny, FC4, NBA 2K15 ili LBP onda bi kod morao unositi na onaj link sto sam ti dao, pa tek onda biras igru i daje ti novi kod. Ja sam se bio jako iscimao kada sam prvi put sa tog sajta kupovao, isto sam mislio iskoriscen mi kod. Ali nisam pazljivo procitao sitna slova, u mejlu oni sve lepo napisu samo sve treba procitati :D

A ovo drugo nije do tebe, masovno imaju problem sa skidanjem. Kao i onaj kolega gore. Kucaj te brojke sto sam njemu stavio.

Nemam pojma gde je to, ako te ne mrzi, napiši ili da guglam :d Našao, ovo laganica, ja kontao ko zna šta ti pišeš, pa mislio da je bolje da pišeš. Sad ću da uradim, pa javljam. :d

Radi. :)
 
Poslednja izmena:
Ne znaci da ce ti pomoci, 50% ljudi prodje bolje, a drugih 50% ne vide razliku ili im je jos gore :D

Individualno je i nije do nas, vec do njih i ne znam kada ce to resiti... Ali da je novo novo je, nije pre bilo tako.

Ovako, ides na Settings > Network > Set Up Internet Connection i sve ostavis kako je tako je, ali manuelno moras namestiti Primary DNS i Secondary DNS, i unosis te cifre koje sam napisao. Za primary 8.8.8.8, a secondary 8.8.4.4

Javi ako se ne snalazis.
 
Editovah prethodni post, radi sada. Hvala. :) S obzirom da mi je ovo zasebni akaunt samo sa ovom igrom, ako neko sa foruma nije igrao, a hoće, slobodno neka se javi, dobiće podatke koji su potrebni. Nemam pojma kako se to radi, ali ćemo se snaći. Ali samo da je ja završim.
Nego, šta ti je navika na Xbox. Stoji press X to read i ja pokvarih kvadrat od stiskanja i nije mi jasno što ne reaguje, a onda se setim.
 
Eto jedan lep gest gospodina Sympathy Chan :D

Hahaha sta ces, navika :p
 
Da li moze da se poveze PS4 sa ovim monitorom SAMSUNG SYNCMASTER 2220LM, preko HDMI-VGA...
 
Ne mogu da provalim da li ima HDMI izlaz, ali cini mi se da nema. Prema tome tesko da ce moci...
Eventualno adapterima i cudima, ali greota to raditi konzoli :d
 
Gledao sam na YT da ljudi kace njihov PS4 bukvalno za one stare monitore preko HDMI to VGA, ne razumem zasto nece na moj, juce sam kupio kabl HDMI to VGA, mozda je pokvaren danas cu ga zameniti pa cu videti u cemu je problem
 
PS4 - Savet za nove korisnike: Sta sve znati pre PRVOG paljenja konzole

Nije greota nego je besmisleno jer monitor sa HDMI kosta 20e vise a to "cudo" samo kosta kao ceo ovaj monitor :)

Druga besmislica je da imas monitor od 50e a kupujes Ps4 :) To kao oni sto daju sve pare za Audi Q5 a onda sipaju gorivo za 500 din :):).

Pa svaka igra ce te kostati kao jedan taj monitor, nesto to dobro nisi promislio :):)
 
Poslednja izmena:
Kakav bre monitor, tv od 42` ko ja , i bog da te vidi :d
 
Sta 42", ispod 50 ne pricam, i mora da bude plasma :)
 
Kakva plazma, minimum oled 65' curved 4K, sve ispod toga je bzvz.
 
Ocemo ovako u nedogled ? :d
Drajver gde god da dodje svuda pokrene lavinu komentara. I to uvek, ali uvek oko neke gluposti :p

Ako je velicina bitna, onda makar neka je bitna oko prave stvari :p
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da pokrenem lavinu kad vas lozim vec 15 godina, bench bi bio penzionerski dom da me nema :)
 
Ne znam, meni je i dalje najjace od tebe onaj video Risboa... Ako nisam umro tad...
 
Nazad
Vrh Dno