Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Bas tako. Ja najvise volim da zaokruzim na vecu cifru, pa bih rekao da imas za oko 60€ ps+. Ali, nadje se s vremena na vreme nesto sa popustom (all over the interwebs :) ).
 
Koliko je bezbedno kupovati digitalne verzije igrica za PS4?Nađoh na kupujem prodajem nekog lika,bukvalno ima sve igre,ali mi malo frka da mu uplatim pre slanja koda...i kaže da prodaje kao nosioca.
 
Koliko je bezbedno kupovati digitalne verzije igrica za PS4?Nađoh na kupujem prodajem nekog lika,bukvalno ima sve igre,ali mi malo frka da mu uplatim pre slanja koda...i kaže da prodaje kao nosioca.
Jel taj ima i ps+ za 20e 12 meseci? :D
 
Pa prvo vidi koliko ima pozitivnih, a koliko i da li ima negativne. I obavezno da nadjes sta pise u komentaru za negativnu.
 
1. Svaka čast na temi i uvodnom tekstu. Danas sam kupio PS4 i odmah sam pročitao kompletnu temu i mnogo toga mi je jasnije.
2. Da li neko ima iskustva sa registracijom PSN u Hrvatskoj? Ili je US i dalje najbolja varijanta (što se tiče cijene i sl).
 
I još jedno pitanje. Vidim da ima mogućnost 14 dana besplatno da se proba PS+. Imam PayPal account koji mi ne US account ne prihvata iz nekog razloga, a ni na hrvatskom nalogu neće da mi primi karticu iz Repubike Srpske (prijavljuje pogrešan broj). Ima li neki način da se ovome dohaka ili je "plati pa se klati :)"
 
Izbegni cimanja oko PPa i kartica i kupuj PSN kodove koje ces posle samo redeem-ovati na svom nalogu, preporuka, imas dosta sajtova za prodaju kodova koji prihvataju PP/visa placanje a i ovde na forumu ljudi prodaju.
Pozdrav
 
Jasno mi je za kupovinu, to sam ukapirao iz prethodnih postova, nego me interesuje za ovih besplatnih 14 dana ima li neka fora
 
Ne mozes to iskoristiti na zalost, potrebna ti je vezana kartica ili PP a nase ne prihvata. Mozda ti neki EU region primi karticu ali lutrija je. Po meni uzmi pretplatu mesec dana 10$, ili 3 meseca 18$ ili na kraju krajeva godinu dana moze se naci i ispod 50$.
 
Nase kartice mogu da se vezu za HU nalog.
 
Hoću da uzmem PP i da vežem na Visa karticu u raiffaisen banci,pa me zanima kupovina Psn poklon kartica.Dali je neko uspeo da kupi na Amazonu,jer je tamo najpovoljnije,negde sam pročitao da mora adresa biti iz USA na Amazon account-u.Dali mora da se koristi Vpn?Ako imate neke druge sajtove proverene za kupovinu Psn G.C. bio bih zahvalan.
 
Da li neko moze da preporuci pouzdan sajt sa kojeg se povoljno moze kupiti digitalni kod za igru. Nemam uplacen PSN, samo bi da kupim igru uz pomoc VISA kartice i da mi u sto brzem roku stigne kod na mail. Znam da mnogi sajtovi ne primaju nase kartice i sl. pa mi je iz cele price i objasnjenja najmanje jasno gde da pronadjem neki gde mogu da obavim glatku kupovinu, kao na Steamu npr. bez vouchera i sl. ako uopste moze...

Video sam da ovde ima povoljnih dealova za Bloodborne, ali nisam siguran sta je za nas ovde izvodljivo...
https://www.reddit.com/r/PS4Deals/search?q=bloodborne&restrict_sr=on&sort=relevance&t=all
 
Poslednja izmena:
Treba mi jedno pojašnjenje... Uzeo sam par igrica na share. E sad da li sa fantom ili guest... Ja sam sa momkom pričao kao da dobijam fantoma, ali po ovom što piše ovdje sa guest. Naime, prvi sam skinuo igrice sa naloga koji mi je prodavac dao i rečeno mi je da više ne smijem paliti net na konzoli, jer će mi blokirati te naloge? Koliko je to tačno i postoji li neki način da povežem konzolu na net da skinem neke dodatne fajlove za igricu koju igram sa CD-a?
Igre sam skidao sam drugih naloga, ali ih igram preko svog naloga. Da li ja smijem svoj nalog da nakačin na net, tj. da se nakačim preko svog naloga? Vidio sam da ima neki fazon za primarnim konzolama i deaktiviranjem? Da li nekako mogu to da podesim da se nakačim na net, a da ne izgubim igre?
 
Poslednja izmena:
Ako ti je receno da si fantom i da ne ulazis na net znaci tako i radis dok ne obrnes igru, kampanju, dosadi ti itd. Cim uključiš net na konzoli nevezano sa kojeg naloga 98% šansa da ce ti se zaključati igra i posle je možeš samo obrisati kao i taj fantom nalog. Iz bilo kod razloga nemoj uključiti net ako imas zelju da i dalje igras taj naslov.Velikoj većini se zakljuca igra pri samom startu neta na konzoli, neki srecnici mogu biti online i po par dana do zakljucavanja. Da li se isplati rizikovati ostaje na tebi.
 
Pozdrav svima.Za neki dan planiram da kupim ps4 I imam nekoliko pitanja.Ovo mi je prva PS konzola znaci nikada do sada nisam koristio PS..Prvo pitanje mi je vezano za kupovinu igrica,koju karticu trebam da posedujem da bi mogao da kupujem igrice preko neta tj u kojoj banci je najbolje ili moze u bilo kojoj? drugo pitanje je koji je najbolji sajt za kupovinu igrica ili najpovoljniji? I trece I najvaznije pitanje kako da kupim PS+ da li trebam da kupim kod ili da se preplatim na njega,da li preko nekog sajta ili kako je najbolje,sta treba da uradim da bi imao PS+ pretplatu? Zelim da se pripremim na vreme da nemam problema I da ne pravim greske pri kupovini...Hvala unapred
 
Pozdrav svima.Za neki dan planiram da kupim ps4 I imam nekoliko pitanja.Ovo mi je prva PS konzola znaci nikada do sada nisam koristio PS..Prvo pitanje mi je vezano za kupovinu igrica,koju karticu trebam da posedujem da bi mogao da kupujem igrice preko neta tj u kojoj banci je najbolje ili moze u bilo kojoj? drugo pitanje je koji je najbolji sajt za kupovinu igrica ili najpovoljniji? I trece I najvaznije pitanje kako da kupim PS+ da li trebam da kupim kod ili da se preplatim na njega,da li preko nekog sajta ili kako je najbolje,sta treba da uradim da bi imao PS+ pretplatu? Zelim da se pripremim na vreme da nemam problema I da ne pravim greske pri kupovini...Hvala unapred

Sve ti to pise u prvom postu.
 
Ima li iko predstavu gdje cu kupiti gift kodove za Hrvatsko trziste? Je li iko do sad kupovao i koji su predlozi, sugestije? Hvala! :)
 
donekle sam skontao pricu oko kupovine igica I to...samo me zanima jos jedno pitanje da li kad kupim PS+ dobijam mesecno 2-3 igrice besplatno ili to nije tacno I jesu to ove top igrice ili neke slabije...hvala
 
znaci iako kupim igricu u radnji ili bilo gde npr FIFU 2016 necu moci da je igram online dok ne kupim PS+..?
 
Ljudi dopunio sam i izmenio prvi post, bilo je dosta sitnih izmena u odnosu na pre godinu - dve dana.

Totalno sam izbacio amazon iz cele price jer je gotovo sa tim, samo stari clanovi 2+ godine koji su registrovani mogu da kupuju sa njega, svi novi (ili noviji) nece moci. Ne pomaze nista, ni vpn niti bilo kakve magije, a i ako uspete rizikujete da vam zarobe sredstva a da ne dobijete placeno.

Zato molim bez komentara "E pa meni prolazi i dalje, itd" jednostavno ja se ogradjujem od toga jer bukvalno svaki novi clan nije mogao da kupi kod... Licno sam probao par puta sa podacima tih clanova i stvarno nece, znaci definitivno je dosao tome kraj. Trazite kodove na drugim stranama, hvala Bogu pa postoji mali milion takvih sajtova, prodavca, itd... Cak i ovde na forumu se moze naci. Dajte dolar-dva vise, sta cemo sad.

Isto tako sam izbacio vezivanje kartica na EU naloge, ni to ne radi vise, mali je procenat ljudi koji i dalje mogu kupovati na taj nacin. Opet, molim bez komentara kome prolazi a kome ne, VELIKOJ VECINI vise ne prolazi i necemo da dovodimo nove clanove u zabludu i da provode sate da pokusavaju pa opet da ne uspeju.

To je to, hvala na paznji :d

Da li neko moze da preporuci pouzdan sajt sa kojeg se povoljno moze kupiti digitalni kod za igru. Nemam uplacen PSN, samo bi da kupim igru uz pomoc VISA kartice i da mi u sto brzem roku stigne kod na mail. Znam da mnogi sajtovi ne primaju nase kartice i sl. pa mi je iz cele price i objasnjenja najmanje jasno gde da pronadjem neki gde mogu da obavim glatku kupovinu, kao na Steamu npr. bez vouchera i sl. ako uopste moze...

Za ps4 nema veliki izbor kupovine digitalnih kodova, kao za PC itd... Drzi se cdkeys i g2a recimo.

Ima li iko predstavu gdje cu kupiti gift kodove za Hrvatsko trziste? Je li iko do sad kupovao i koji su predlozi, sugestije? Hvala! :)

Ja licno nikada nisam kupio hrvatski gift kod, iz tog razloga ne znam gde bi mogao naci. Ako neki drugi clanovi znaju neka kazu. Cini mi se da je fain2daniel na prethodnoj strani rekao da takve kodove najbolje da nadjes od nekih prodavaca, recimo tu na forumu ili KP, itd.
 
Ja kupujem kodove na psncarddelivery.com, za US nalog.
 
Poslednja izmena:
ima jos jedno pitanje.planiram da uzmem konzolu u abu dabi posto tamo radim...interesuje me da li cu moci da igram igrice sa njom I kad sam u srbiji ili je samo pravljeno za trizste u emirate..?
 
Mozes, nema nikakvih regionalnih ogranicenja.
 
Nazad
Vrh Dno