Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

My app free, a imas nesto slicno sysapp pusher.

Sent from mTalk
 
Ljudi, kako se bese zove ona app za wallpapere, nesto u smislu material wallpaper...? Nikako ne mogu da se setim naziva a super mi je bila. :D
 
Ljudi, kako se bese zove ona app za wallpapere, nesto u smislu material wallpaper...? Nikako ne mogu da se setim naziva a super mi je bila. :D

Material Wallpaper? Jedino tu sam imao, ne znam za neku drugu. Ima i jedna kineska, kasnije cu da iscupam link.

Nego, kinezi razbijaju sa aplikacijama, sinoc nadjoh neki player preko app raisina, samo sto nista ne razumem...
 
MTS Centar update-ovan, dobio je transparentni tile, ali nažalost još nisu prešli na UWP, promenili su i dizajn, ali umesto da bude bar sličnog izgleda kao ostale Win10 aplikacije, kad već neće da pređu na UWP oni se vratili na 8.0 dizajn.

Sent from mTalk
 
Koji besplatan video player pušta titlove?
Pre sam koristio CC i puštao mi sve, sad neće :mad: .
 
VLC isto pusta titlove, i on je besplatan. Pored njega MoliPlayer, on je 100 dinara. Za njih znam.
 
MTS Centar update-ovan, dobio je transparentni tile, ali nažalost još nisu prešli na UWP, promenili su i dizajn, ali umesto da bude bar sličnog izgleda kao ostale Win10 aplikacije, kad već neće da pređu na UWP oni se vratili na 8.0 dizajn.

Sent from mTalk

Mozda su namerno uradili tako, ako imaju nameru da naprave posebno jos UWP aplikaciju. Onda bi to i bilo logicno, jer ipak to i jeste aplikacija za WP8.1, a mi sa W10M se "ogrebemo". :) Kako sad radi ta aplikacija? Dao sam joj sansu u samom startu, al onda je zezala, pa sam odustao do daljnjeg. Sad radi OK?
 
Koji besplatan video player pušta titlove?
Pre sam koristio CC i puštao mi sve, sad neće :mad: .

Zar Movies and TV neće da ti pušta titlove? Koliko znam, ima podršku za njih. Možeš čak i ručno da ih učitaš. Jedino nema nikakva podešavanja za njih.

Vidim vest da je izašla W10M verzija Ringtone Maker aplikacije ali meni u Store i dalje nudi staru verziju. Da li je do regiona ili nečeg drugog, ne znam. Region mi je Srbija. Jel neko dobio update?

http://mspoweruser.com/microsofts-ringtone-maker-comes-beta-now-available-windows-store/
 
Poslednja izmena:
Zar Movies and TV neće da ti pušta titlove? Koliko znam, ima podršku za njih. Možeš čak i ručno da ih učitaš. Jedino nema nikakva podešavanja za njih.

Jeste, i meni Movies & TV odlicno pusta filmove, samo sto smo u Windows Phone 8.1 temi. :D
 
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/skymap/9wzdncrcwqft
SkyMap

Neko je sigurno vec pominjao ovu aplikaciju, al ja sam je nedavno instalitao i dosta mi je zanimljiva, pa reko da podelim sa ostalima. :) Mapa nocnog neba, zvezde, planete, i ostalo. Ima placena verzija za 150 dinara, a ima i besplatna koja nema skoro nikakve nedostatke u odnosu na placenu, jedino sto ima baner sa reklamom koji ipak ne smeta toliko. Ko ima kompas u telefonu, on bi trebao da moze da okrece telefon prema nebu gde zeli, i da vidi sta je koja zvezda ili planeta. Ja ipak nemam kompas na telefonu, pa moram rucno da vucem ekran levo desno (mada i tako mi je dobro), a gore dole moze telefon i sam bez moje pomoci.
 
Na viberu mi i dalje stoji notifikacija za nepročitanu poruku iako je ona već pročitana!?
Soylent Green is People
 
Hoce da nestane ako ti neko posalje poruku na vajberu dok ti je telefon zakljucan ili tako nesto, pa otvoris poruku direktno preko banera ili action centra. :D
 
Što ne znači da neće moći koristiti.

Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
 
Napuštaju platformu koja prestavlja os na preko 70% Windows telefona hahahaha ovo je urnebesno.
 
Poslednja izmena:
Što ne znači da neće moći koristiti.

Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
Izgleda da, nazalost nece moci. Prelaze na "cloud" komunikaciju, do sada je islo preko P2P. Isto i na win 10 th2 nece raditi, cak i novi uwp Skype radi samo na Redstone.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Jel ima neka aplikacija koja omogucava multiple account ili app clone, nesto kao Parallel space na androidu?

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Izgleda da, nazalost nece moci. Prelaze na "cloud" komunikaciju, do sada je islo preko P2P. Isto i na win 10 th2 nece raditi, cak i novi uwp Skype radi samo na Redstone.

Sent from my m2 note using Tapatalk

Jel bas pouzdano znas da trenutni Skype Preview ne moze da radi na Theshold 2, ili je to samo tvoja pretpostavka? Ili si mislio na cinjenicu da ju je nemoguce instalirati, jer je prodavnica nudi samo nama koji smo na insajderu i na Redstone?
 
Drugaciji api, nema ga u TH2, probali su vec ljudi, mislim da je i Tolero probao. Ne radi.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Aha... Hvala na pojasnjenju. :)
 
Nazad
Vrh Dno