Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Microsoft Xim





Interesantna stvar , isprobao sam ga radi lepo .

Ovo mu dođe mala evolucija PhotoBeamer aplikacije .
 
Poslednja izmena:
na kom principu funkcioniše OneDrive aplikacija? Dropbox fazon ili nešto drugačije?
računar mi je na popravci, a na poslu koristim XP, pa ne mogu da probam ovih dana
 
Lockmix

odlična aplikacija , može se baš fino podesiti , samo ne znam da li utiče značajno na bateriju.
 
+38163 ,možda je do regiona, izgleda za početak šljaka samo u us region.
 
Ne znam stvarno , meni odmah stigao xim code .
 
Možda za nijansu , inače nemam neke zamerke na tt , radi mi posao . Jedino mu treba 5 sekundi prvi put kad ga pokrenem ( namešteno mi je da default tab na forums), posle radi brzo .

Inače sad probah na samsung galaxy core tapatalk, treba mu 7 sekundi da se pokrene.
 
Poslednja izmena:
Ja je dugo koristio al' ume da omaši žestoko
 
Možda za nijansu , inače nemam neke zamerke na tt , radi mi posao . Jedino mu treba 5 sekundi prvi put kad ga pokrenem ( namešteno mi je da default tab na forums), posle radi brzo .

Inače sad probah na samsung galaxy core tapatalk, treba mu 7 sekundi da se pokrene.
Lenovo A7-40 tablet, otvara za sekundu.
 
^^ To mi baš neverovatno,da otvori prvi put tt za sekund sve očitano,svaka čast ako je tako ali ja to nisam video do sada.
 
^^ To mi baš neverovatno,da otvori prvi put tt za sekund sve očitano,svaka čast ako je tako ali ja to nisam video do sada.


Moguce je ako je app kesirana vec u ram memoriji i naravno tablet pokrece intel i7 sa brzom ddr3 memarom ;)
 
Ljudi života mi. Trenutno. Brže nego tt za Win8. Sve je to u optimizaciji.
 
A videh sada koji je tablet,ipak je to čuma :) ,ja mislio neki običan jeftini ...ili jeste,koji je to tablet,daj link.
 
Poslednja izmena:
^ I bez slota za SIM.
 
Nazad
Vrh Dno