Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Naravno da pamti i IE osim ako si na WP8 i dalje
 
A ono, da stikliras 'remember me'? :)
 
Izašao fb beta update , s nekim dodatim opcijama. Ima i komentarisanje u vidu slika , očigledno je to nešto mnogo bitno , čim ga na svakoj vesti o fb spominju :D
 
Izbacili Glance update, sada nosi naziv glance screen a videcu sta donosi novo ili je vezan za Denim.
Ovo je izgleda jasan signal da dolazi novi fw za Nokie.
 
Sad izlazi i datum na glance, detaljni statusi, ako recimo prognoza vremena je na lock screen-u i ako podržava glance izbaciće i nju. Dobar update.
 
Extra bukvalno su portovali sta moze Lockscreen to moze i Glance da prikazuje, naravno crno belo :D

A cudno je to kako novi Glance ne zavisi od novog fw-a Denim ;)

Pre je bila prica da je Glance omogucen iskljucivo kroz fw...

Sve mi se cini da je Nokia ovo spremala jos za Cyan update, zato u Cyan update-u nismo nista dobili...
Samo je bzv sto mora i na lockscreenu da bude isto da bi glance prikazivao ali kapirram da tako mora.
A sada da vidimo app trece strane kako ce da iskoriste Glance 3.0
 
Poslednja izmena:
Koji sam ajser...tražim Glance u programima umesto Info ekran....
 
Kako da dobijem vreme na Glance ekranu? Aplikacija je MSN Weather, telefon L620. Sve ostalo radi ali se vreme ne prikazuje :smash:
 
Postavi Msn weather na lockscreenu, mesto Bing slikica, znaci moras da imas to na LS, i onda stikliraj u Glancu.

*MSN Weather mora da radi u pozadini, ukljuci u Battery Sense
 
Sve je postavljeno i ukljuceno ali nece :mad:

Edit: Pojavilo se nakon restarta telefona
 
Poslednja izmena:
Са овим Glance-ом ми дође ко два lock screen-a......а мене нервира и онај један...:smash::S:
 
Pa sada je vise naklonjen korisniku nego pre, podesi ga hoces sta zelis na ekranu , dobar je update.
 
Добар је , слажем се ал кад би могао дупли tap и директ на home screen....
 
Al to ne zavisi od Glance-a vec od LS...

Pa nzm bas dal bi to bila dobra ideja sa obzirom da se desi otkljucavanje ekrana u djepu.
 
Na Androidu uvek isključim lock screen , nervira me ....gubljenje vremena
 
U extra volim takve igrice , dusu dalo za fon :) ubica dosade
 
Eto i Flipboard je stigao na WP i sta vise hoce :D
 
Neka nova "******stina" koja postane popularna.
 
Cek VLC treba da izadje za WP, za W8 je pusten ;)



Mada pre bih voleo AIMP3 port za WP, to je extra plejer, sve zive formate cita, ne mora da ima fensi skininove samo da radi kao na kompu ;)
 
Nazad
Vrh Dno