Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Evo, vec vise nisam online drugima, dakle ni ICQ ne moze pouzdano da ispostuje Gtalk.. Namesten je na Push, allowed je u baterry saveru, radilo je to normalno mozda dva, tri dana.. danas sam offline.
 
Pametno, konačno se setili, sada neka dodaju mkv i ne treba mi moli.

Eh te kvačice :D

Koliko znam može se u notepad sačuvati kao unicode i onda će se videti sve sem č i ć , kako to da skarabudzim, da se vide i ova slova , zna neko ?
 
Poslednja izmena:
Evo, vec vise nisam online drugima, dakle ni ICQ ne moze pouzdano da ispostuje Gtalk.. Namesten je na Push, allowed je u baterry saveru, radilo je to normalno mozda dva, tri dana.. danas sam offline.

I kod mene ista stvar. Zapamtio samo chat koji je bio aktivan, listu chat kontakata izgubio. Rešio sam to tako što sam deaktivirao nalog na ICQ pa ga aktivirao ponovo. Ako ovo ostane standardna procedura, bye bye ICQ.
 
I kod mene ista stvar. Zapamtio samo chat koji je bio aktivan, listu chat kontakata izgubio. Rešio sam to tako što sam deaktivirao nalog na ICQ pa ga aktivirao ponovo. Ako ovo ostane standardna procedura, bye bye ICQ.

Da, i meni su nestali kontakti a Gtalk mi je pokazivao kao da nije aktivan. Morao sam ponovo da ga aktiviram i evo sad opet radi dva dana..
 
OneTube Pro


Dobra aplikacija . Možda i zameni metrotube , mislim kod mene ;)
 
Poslednja izmena:
Nije losa, svidja mi se sto konacno ima history i likes. Ali lepse je uradjen Metro Tube i brzi je, mada i dalje drzim myTube jer ove dve ne umeju da zadrze zvuk kad minimiziras i hoces nesto drugo da radis..
 
Ma dobro je da ima izbor , ima baš kvalitetnih yt aplikacija , tako da mi uopšte ne smeta izostanak zvanične , koja se baš vukla na mom prethodnom telefonu .

Metrotube , myTube , Tubecast , sve izgledaju lepo i dobro rade.
 
Al nijedna nema sve da kazes da je kompletna. myTube moze da pusta zvuk u pozadini, ali je malo sporija i ipak ruznija od ostalih. MetroTube ne moze u pozadini, nema history i likes, ne vide se reply-evi na komentarima kad neko nekom nesto odgovori, al pusta najbrze i lepo izgleda.. OneTube opet ima history i likes, ne moze u pozadini zvuk, i sporija od Metro-a.. :)
 
Ne znam , ja sam staromodan,yt na telefonu koristim u krajnjoj nuzdi da nesto pogledam,nije mi nikakav ugođaj da ga koristim duže. Bitno mi je da ima subscriptions lepo i brzo radi.

Da mogu nešto povremeno pogledati.

Ovaj Tubecast si probao?
 
^^ Prijavio sam se pre neki dan već za Maestro, instalirao sam je danas ali nisam stigao da je nešto duže isprobam.

Nego imam pitanje za ove koji duže koriste wp , šta je toliki problem sa FB aplikacijom . Da li je ranije bila tolika katastrofa ili ljudi čisto radi reda daju toliko niske ocene.

Meni radi odlično , vidim da se bune da fale neke opcije , i zbog toga je po njima katastrofa . Spora , loša , baguje... i to sve komentari od pre dan dva . Ja sam mislio da je problem sporost, onda probam samo na 2g i opet radi dosta brzo i pouzdano.

Sećam se na drugom sistemu koliko je đubre bila , spora do bola i baš puna bagova ali realnih , do pre godinu dana.

Pogledam na store , zadnjih 100 ocena i komentara su 90% jedinica, dosta njih su neki abudabi jezici koje ne razumem i naravno ocena 1 , ali ima i onih na eng , kunu sporost aplikacije i njeno očajno stanje. Kao najveći problem je izgleda neko komentarisanje u vidu slika , kod komentara i neke sitnice.

Mislio sam prvo da je problem loših ocena kod većine aplikacija zastarevanje komentara, tj da je stvarno nekada bila očajna aplikacija pa otuda niske ocene . Kad ono sve jedinice bukvalno od juče.

Ili ja ne primećujem da je loša aplikacija ili ovo komentarišu i ocenjuju samo iskompleksirani klinci , ovi ravnodušni i zadovoljni ne ocenjuju i pišu komentare.

Kako je kod vas , ali realno ? Takođe i za druge aplikacije ?
 
Poslednja izmena:
Ako tebi nesto radi ok onda je to najbolja ocena, ako slusas druge onda ce tvoj sud da poprimi i tudje vidjenje koje se mozda i ne podudara sa realnim stanjem.

Ja mogu reci da radi ok i po meni je ocena 4 , e sad sta sve utice na tudji sud o toj aplikaciji i o drugim app... ?! Pitaj Boga ;)
 
Poslednja izmena:
Ma naravno da prvo nešto probam i ocenim , ne utiče to na mene . Nego se iznerviram kad odem da pogledam neke aplikacije . Zbog toga store gubi na kvalitetu , zbog glupog ocenjivanja ne možeš da pogledaš realne ocene najpopularnijih aplikacija.

Eto nptr odeš na best rated aps i ako možeš da vidiš neku normalnu i korisnu među prvih 10 svaka čast :d Jedino koristim lomograf + koji je na 15 mestu najbolje ocenjenih aplikacija . Tako da ocenu nikako ne treba uzimati u obzir. Čisto i da drugi znaju.

A mnoštvo kvalitetnih ne mogu da dođu do izražaja , moraš da rovariš ili pratiš forume , wpcentral i npr reddit je dobar za informacije o dobrim i novim aplikacijama.
 
Poslednja izmena:
I kod mene ista stvar. Zapamtio samo chat koji je bio aktivan, listu chat kontakata izgubio. Rešio sam to tako što sam deaktivirao nalog na ICQ pa ga aktivirao ponovo. Ako ovo ostane standardna procedura, bye bye ICQ.


Samo odes na my profile i swipe-ujes na contact i pogledas sta ti stoji pod g-talk,ako si offline samo kliknes na go online i sve ti se vrati.
 
Vidim da ponovo rade re-branding aplikacija , bing=msn , i pre nekog vremena isprobam taj novi msn sajt, čisto da vidim kako radi, nisam ga posećivao 100 godina , prijatno sam iznenađen. Baš klizi, možda ga i ostavim za default , ima sve funkcije sjedinjene na jedno mesto, taman da ne moram da imam bookmark za dosta sajtova. Isprobajte slobodno , odlično izgleda.
 
Poslednja izmena:
@tolero isprobao, stvarno super izgleda sajt. Iznenadjen sam :D
 
Na koji se sajt tacno misli, i sta znaci da se 'ostavi za default'? :)
 
Msn sajt, govorim prevashodno o pc ,nekada davno je to bila početna strana na ie . Možda je i sada http://preview.msn.com/ . Od kada sam instalirao na pc 8.1 počeo sam da koristim ie i bing , bolje mi leži nego chrome.

Mislim da je stavim za početnu stranu , kao što imaš google search ili bing search kad upališ browser.

Sada na msn imaš gore bing search , dole ove njihove servise + face i twitter.
 
Cak i na telefonu izgleda lepo, vidi se da je cist HTML5 , extra :)

Ja ipak za YT na kompu koristim Chrome, bolje radi jednostavno. Za sve ostalo, od kako sam presao na W8 uglavnom koristim Metro IE i klasican, em se brze otvara em je sigurno bezbedniji od ostalih pretrazivaca.
 
Poslednja izmena:
Msn sajt, govorim prevashodno o pc ,nekada davno je to bila početna strana na ie . Možda je i sada http://preview.msn.com/ . Od kada sam instalirao na pc 8.1 počeo sam da koristim ie i bing , bolje mi leži nego chrome.

Mislim da je stavim za početnu stranu , kao što imaš google search ili bing search kad upališ browser.

Sada na msn imaš gore bing search , dole ove njihove servise + face i twitter.

Pa ovo trazi IE sta? IE na Win 7 je katastrofa..
 
Naravno da radi na chrome, inače probam sad na chrome sajt i neverovatno koliko je fluidniji i bolji skrol na ie 11 . Da mi je neko pre godinu dana reako da ću koristitio ie na compu , upišao bih se , ali sve je bolji i bolji program. Nekako mi je brzi i manje rama troši.


mixradio dobio apdejt.

Bing (MSN) Health & Fitness & MSN Weather updates bring Lock-Screen support


Inače mi se ne dopada način kako se prikazuje vreme na lockscreen-u, voleo bih da se samo bira aplikacija koja prikazuje vreme a da wallpaper ostane isti , ne da povuče i wallpaper za vreme .
 
Poslednja izmena:
Hehe a koi bi postavio da moze UC ili Operu Mini ;) posto su oba pretrazivaca nezrela naspram IE.
 
Nazad
Vrh Dno