Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Slazem se.Ako vec hoce android aplikacije, mnogo lakse bi im bilo da potpuno batale wp i predju na Android, koji je besplatan i open source.I onda tu ubace svoje aplikacije i naprave ga da izgleda kao Windows 10...Vrlo verovatno bi se lumije jos bolje prodavale.Ali onda su izdali sve ljude koji su pravili aplikacije za wp...
 
Microsoft Health

Sada podržava sensor core, ne mora se posedovati band za korišćenje . Prilikom podešavanja traži da se podesi imperial jedinice ali se kasnije može promeniti u metric ...

Sada sam probao , ne očitava mi uopšte korake . Može da proba neko da li radi na nekom drugom telefonu sa sensor core ?
 
Poslednja izmena:
Što se tiče ovih tekstova o android podršci, izgleda je ipak reč o ovome


AirSpace: Microsoft's secret weapon for cross-operating-system development. As mentioned above, Microsoft is expected to start referring to its cross-Windows framework as "Universal Windows Platform." But that doesn't mean the company has thrown in the towel on seeking ways to make it simpler for developers to write for all operating systems, including Windows.

The Office team at Microsoft has managed to build Office apps in a way that allows the Microsoft dev team to reuse a lot of core C++ Office code across Android, iOS and Windows. There's something called "AirSpace" that Microsoft has developed that enables the company to get the rest of the way. From what little Microsoft has shared publicly about AirSpace, this technology could include a set of practices, plus possible APIs and tooling for building apps that can run across multiple operating systems. Build might be where Microsoft takes the wraps off AirSpace and talks about its own lessons learned.


http://www.zdnet.com/article/whats-on-tap-for-microsofts-build-2015-show/
 
Bojim se da ne mogu da kazem "Odlicno" ... danas je poceo da zeza , ucita forume ali ne i Teme...
 
Bas tako evo odradio restart i sve ok, ubola aplikacija..
 
TT ne koristim, nekako mi je lakše ovako, direkt... Ne znam...
Jeli neko probao VLC?
Radi li sve konačno kako treba?!
 
Ne znam kako ti je lakse preko pretrazivaca nego preko TT. Meni je TT pun pogodak aplikacija sto se foruma tice.
 
I ja idem kroz TT najčešće, samo me nervira loše otvaranje linkova koji nisu sa YouTube...stranica nestane, refresh ne pomaže, ponekad ne prikaže sadržaj strane uopšte...
 
Ne mogu da uploadujem video od >100MB na OneDrive sa mobilnog telefona, svaki put mi izbaci gresku (bilo da sam na mobile ili WiFi). Jel i dalje 100MB limit za mobilni app ili gresim? Na netu vidim da je per file limit 2GB, ali za desktop aplikaciju... ne vidim da li i dalje ima taj limit za mobile.
 
I meni pravi problem na telefonu cesto,cak i mnogo manje fajlove.Nece ni PDF dokumente da uploaduje.Izbacuje gresku tipa: "doslo je do greske nije mogao otpremiti",pokusajte ponovo.
 
Poslednja izmena:
Sve je to lepo u teoriji, ali u praksi?
Tako isto se prica za Adobe Dreamweaver,da mozete da napravite sajt bez da znate da programirate, ali u praksi je to daleko od istine...
Cak je i Rudy Huyn rekao da to moze da upali kod jednostavnijih aplikacija, ali kod onih slozenijih ne...
 
Kako se kod besplatnog CCplayer podešava font da bude Central European. Ne pušta mi kako treba ČĆŽ...
 
Koja je najbolja sports tracker app po vama, cuo sam da ona Microsoft health app da radi I bez Band uredjaja
 
Sports tracker sam koristio i dosta puta me je izneverio
Endomondo sam sad poceo da koristim i deluje ok
Runtastic sam takodje poceo da koristim i cinimi se da malo vise jede bateriju.
 
Ja sam runtastic koristio, uglavnom pošto sam naleteo na njega kad je pro verzija bila džabe.
A da vuče bateriju pa vukla je ali ne nešto previše. Zapravo nisam ni obraćao pažnju jer sam uvek fon stavljao na punjač posle trčanja ili vožnje bajsa.
 
Ja koristim Adidas micoach, najbolja od svih ubedljivo i potpuno besplatna, ne treba nikakva pretplata, za razliku od runtastic ili endomondo.
Ccplayer ne koristim, a nisam ubacivao ni prevode...Probaj sa vlc ili xbox videos...
 
A neka zamena za Google plus
 
Kako se kod besplatnog CCplayer podešava font da bude Central European. Ne pušta mi kako treba ČĆŽ...
Dok ide film pipni ekran pa dugmence na kome piše CC. Izabereš Central Europe (Windows) ili šta već...
 
Nazad
Vrh Dno