Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Meni radi potpuno isto kao i vama samo sto to meni nije ni blizu odlicnog ili ekstra.
 
Nagradno pitanje za ovaj mesec: Pronađi ispravke u ovom tt azuriranju. Nagrada: Postajes suvlasnik ms.
 
Tapatalk 2.0.1.49
Novo u ovij verziji:

- Updated app libraries/dependencies, and impruved support for some forum systems.
 
Daj bre, meni na lumiji 520 tt za par sekundi otvara sve do pretplaćenih tema. Postaviću i video ako treba.
 
Ajd ako te ne mrzi.. U svakom slucaju na onom klipu Android otvara u sekundi, a probao sam i na 925, neznatno je bolje nego na 520, i dalje je to jedno 5, 6 sek za Bench.
 
Mrzi me jako :D

TT tile -> Benchmark -> swipe pa suscribed -> swipe na topic = 10-12 sec.
 
Ništa ja sebe nisam ubedio i WP je od savršenog daleko. I ne kukam za apdejtom nikako. I kraj na tu temu.

Bilo bi lepo da je kraj, samo sto ce se kroz 2 dana opet voditi ista prica. Nemam ja nista protiv tebe, ali se zamlacujete nebitnim stvarima. Meni kad nesto ne radi, obrisem i cao. Tako sam obrisao tapatalk i sa wp i andr, aplikacija koja sluzi samo za drndanje zivaca. Spada u istu kategoriju sa viberom, i njega sam mesec dana trpeo.
 
Viber jeste zezao i meni, ok...ima,niz stvari koje mi idu na nerve sa sistemom i aplikacijama (TT nije jedan od njih), i mislim da su im slabe šanse da budu prisutniji na tržištu nastave li developeri i MS ovako..zasad sam na WP jer mi se sviđa kako izgleda ali je očigledno da se platformom bavi samo MS i niko više. Još ako stvarno zaliči na Android, ćao...
 
Ajde malo novih aplikacija, valjda batalite ove polemike ...


Timelapse Studio Deluje fino . Ali nešto izbacuje ...


Koristi neko onaj Perfect Music , kako radi ?

Inače instalirao sam onaj 6discover od Rydy-a , kako čovek može da napravi finu aplikaciju koja radi brzo i pouzdano. Problem je samo što će je skinuti ubrzo sa marketa izgleda. Dokaz da se može napraviti kvalitetna app sa malo truda koja je brza .
 
Poslednja izmena:
Koristi neko onaj Perfect Music , kako radi ?.





Svukao sam ga ja skoro i deluje ok. Za sad mi se jednom desilo da nece da pusti sledeceg izvodjaca nego je obrnuo trenutnu listu ispocetka i to je jedini put da je za sad nesto zeznuo.





Inace mi je dizajn aplikacije bas dobar. :)

6e18526176bd8720740f798745be769e.png
 
Poslednja izmena:
Ima problem sa OneDrive aplikacijom. Pokusao sam da uploadujem nekoliko slika sa telefona na OneDrive medjutim aplikacija je pukla i nakon ponovog startovanja za Upload pise Pending u nedogled. Ponovo sam selektovao te slike i uspesno uploadovao, ali prethodne pending stavke su ostale, cak i kada selektujem Cancel all i nakon brisanja slika sa memorije telefona. Probao sam da restartujem telefon ali opet isto. Malo nervira, ima li pomoci? :)
 
Koji telefon? I gde snima slike, ako ima SD...? Dali su slike sa neta ili ih je snimio telefon..? Dali ti je upaljen upload na onedrive auto?
 
Lumia 730. Snima ih na internu memoriju telefona, nemam SD. Slike je snimio telefon s prednjom kamerom. Autoupload za slike i video je ugasen, upaljen za apps+settings.
 
Probao sam da ukljucim autoupload ali nije pomoglo. Problem sam resio tako sto sam uklonio sve trusted devices preko live.com sajta (tj. izlogovao sam fon), otvorio OneDrive da proverim da se zaista izlogovao, pa se ponovo ulogovao na nalog na telefonu. Morao sam da ponovim taj postupak 3 puta, prvi put je sa 4 pending preslo na 2 pa na 1 pa "All files successfully uploaded". :d Hvala na pomoci. :wave:
 
Isto izaso update za sofascore livescore.Sad ima i chat...

Takodje azurirana i picsart aplikacija, najbliza je trenutno photoshop-u sto se tice wp,jos je i univerzalna...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno