Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Korisna, fala..
 
Koji prog za gtalk (8.1 Lumia 520)? Koristim IM+, ali nešto štuca, ne stižu poruke ili kasne...
 
Neće nimbuzz da mi prihvati mob broj prilikom kreiranja naloga
 
Sta uradi ovaj UC browser od sebe, kakaav je ovo UI :D
 
E hvala za info, vec dugo bih zeleo da vidim neku drugu aplikaciju a da nije IM+...
 
Borise moze li ICQ da bude rame uz rame sa Viberom i WA ??
Davno sam koristio ovo cudo, kada ovi danasnji popularni servisi nisu ni postojali.
 
Pa ICQ kao servis ne, da li iko od nas jos ima ICQ kontakte :) Ali Gtalk u sklopu ICQ aplikacije evo za sada radi odlicno, testiram poslednjih sat vremena, radi i kad je zakljucan telefon itd.. Brze se otvara recimo od Whatsappa.
 
Pa ICQ kao servis ne, da li iko od nas jos ima ICQ kontakte :) Ali Gtalk u sklopu ICQ aplikacije evo za sada radi odlicno, testiram poslednjih sat vremena, radi i kad je zakljucan telefon itd.. Brze se otvara recimo od Whatsappa.


Radi sjajno,ja ga koristim jedno pola godine.
 
Ja kukam na to pola godine, niko da pomene ICQ :)
 
Pa kad koristiš nešto što niko ne koristi :d Šalu na stranu ama baš nikoga ne znam ko aktivno koristi gtalk. Uglavnom su to fbchat/wa/viber varijante.
 
LOL :D ja sam pre oar godina koristio, jos uvek ima sufix Beta na Gtalk stranici, posle toliko godina.

Skype je tata mata u voip svetu.
 
Pa kad koristiš nešto što niko ne koristi :d Šalu na stranu ama baš nikoga ne znam ko aktivno koristi gtalk. Uglavnom su to fbchat/wa/viber varijante.

Pa jbt valjda svako koga znas ima Gmail email? :) A kad se ulogujes na gmail na desktopu, sta imas? Gmail kontakte :) Ranije su se automatski tu dodavali kontakti kome god posaljes email, i tako mi ostalo dosta ljudi tu.. i mozes da chatujes sa racunara, ne moras samo preko mobilnog itd.. Mislim ono, naravno da se koristi :)
 
Na gmail se preko browsera ulogujem jednom mesečno možda. Ako je nebitan mail tj lak za odgovoriti onda to sa telefona uradi, ako je nešto ozbiljnije imam windows mail na 8.1 :d No šalu na stranu, znam ja kako radi gtalk samo kažem da ama baš nikoga ne znam da to aktivno koristi. Ako nije preko telefona onda je to neki fbchat na pc itd. Ali gtalk, baš, baš niko.
 
Da da, a kad neko pise cirilicom (kao sto se dosta mojih ortaka lozi na to), onda ne radi odgovaranje sa telefona :) Stizu im neke random nule i kecevi i razni karakteri, ako je poruka u okviru neke grupe (google groups), tvoj email ne bude vise u toj temi vec se napravi nova tema.. uzas jedan :) Tako da slabo i odgovaram sa telefona, nisam testirao doduse da li je to ispravljeno sa cyan-om, sumnjam..
 
Nesto me interesuje vezano za ovaj ICQ. Instalirao sam ga, i pri pokretanju otvorio sam novi nalog prateci uputstva aplikacije. Kasnije mi je ponudio da ga merge-ujem sa starim ICQ nalogom, sto sam i uradio. E sad, sta se desava sa starim nalogom ako ja obrisem ICQ aplikaciju? Da li stari ICQ nalog (onaj sto sam merge-ovao) ostaje i ako ponovo instaliram aplikaciju i ponovo ispratim proceduru i otvorim novi ICQ nalog? Ili ICQ vec negde u bazi ima zapamcen moj broj telefona i automatski dodaje i te kontakte?
 
Bitne su mape, sve platforme koriste jedno te isto. Sama aplikacije je i vise nego dobra tako da je razumljivo zasto teziste nece da bude toliko na WP kao do sada. Otprilike je price kao za android/wp app samo obrnuto. Jednostavno treba napraviti identicno iskustvo na svim platformama ako zele da budu lideri u toj oblasti a itekako imaju sansu.
 
Nesto me interesuje vezano za ovaj ICQ. Instalirao sam ga, i pri pokretanju otvorio sam novi nalog prateci uputstva aplikacije. Kasnije mi je ponudio da ga merge-ujem sa starim ICQ nalogom, sto sam i uradio. E sad, sta se desava sa starim nalogom ako ja obrisem ICQ aplikaciju? Da li stari ICQ nalog (onaj sto sam merge-ovao) ostaje i ako ponovo instaliram aplikaciju i ponovo ispratim proceduru i otvorim novi ICQ nalog? Ili ICQ vec negde u bazi ima zapamcen moj broj telefona i automatski dodaje i te kontakte?

Ukomplikovao si to malo, da li si stvarno vezao sa starim ICQ nalogom, i jel imas nekog online na toj listi? :D :)

Sto se tice mapa, pa da, MS nije kupio HERE diviziju, sad samo na lepe oci ili ceste kofere im se isplati da je prave i za WP..
 
Poslednja izmena:
Mislim da su oni ugovorili korišćenje mapa na 10 godina . Tako sam negde pročitao a u međuvremenu će praviti svoje bing mape i usavršavati ih .

U principu su izjavili da će se fokusirati na veće tržište odnosno druga dva igrača a ne da prekidaju saradnju.
 
Ukomplikovao si to malo, da li si stvarno vezao sa starim ICQ nalogom, i jel imas nekog online na toj listi? :D :)

Da, vezao sam sa starim ICQ nalogom. Vec dugo nikoga nemam online na tom starom nalogu, ali, nikad se ne zna... Mozda se neko i pojavi... :d
 
Nazad
Vrh Dno