Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ja sam uspeo, mytube, deinstalirao staru, pa ponovo instalirao novu verziju.
 
Prodavnica ima neki problem, mada ako idete sa nje preko "app history" onda bez problema posalje na telefon (mytube mora biti deinstaliran)... ja sam tako jos juce to odradio.

Plus sam ukrao na taj nacin i Perfect Note od Perfectthumb... hahahahaha Preko telefona trazi da se plati a preko prodavnice prijavljuje da je free jer je od 28.12.2014 na nekoj akciji koja traje 10 dana. :d

Edit: mytube sam ranije pokupio takodje kad je bio na akciji tj. free :smoke:
 
Poslednja izmena:
Mytube nema više transparentnu pločicu... Pih! :(
 
Kako, zašto? Možda se promenila posle nadogradje, meni se dešavalo sa nekim aplikacijama,možeš da u podešavanjima izabereš da bude providna?
 
Odes u subscriptions kliknes pin i eto ga:)



Pospan sam jos,ti trazis transparent ovo je obicna "živa"

U folderu mi je ubacen i nisam ni primetio.
 
Poslednja izmena:
Da za to znam, nego kako da bude "myTube" i transparentna..?
 
Neki tvrde da na w10 nece biti transparentnih tile-ova, tako da mozda mytube vec sada priprema korisnike na shock :D
Bice ruzno bez providnih plocica, bas bzv...
 
U w10 ce biti providnih plocica ,samo ne kao do sada ,onaj lik nawzil postavio link kako se to vidi na xbox ,a pre toga je rekao da ce tako biti i na telefonima .Pozadina ce se videti i u app list ,nece biti onog crnog izmedju plocica ,kompletna slika koju postavis videce se u pozadini.
 
To za pozadinu je strava, kao i app listi, dosta je bilo crnila...i belila :D
 
Da ,samo ce biti bezveze ,ako ne dobijemo nove plocice,msm u drugoj velicini .
 
zasto mi kaze kada hocu da kupim neku app preko prodavnice da li preko telefona ili kompa napise mi da autoriyacija nije dobra promeniti nacin placanja , nisam ranije kupovao kartica je visa internet
 
Skype dobio update, uskladjen font za 720 i 1080p ekrane, na 1020 vidim vise kontakta u listi kao i veci sadrzaj teksta na ekranu, znaci manje scrool-a ;) nije lose.
 
Znam ja nanerno sam napisao, zato sam i stavio ;)
 
Aha. Izgleda da te zeza tastatura, posto vec duze vremena ti fale razmaci i mesaju se slova.. :)
 
Poslednja izmena:
c8f4dd139c93795b0f2d8871212f0e8b.png
Ja ne mogu nikako, cak prebacio na US i opet nece.



Nego, Twitter dobio update :D People/Photos Hub integraciju, konacnoooooo!
 
Poslednja izmena:
I to kao slucajno dan pred najavu W10 ;)
 
stigao update za Chronology
ali mi je poništio misije koje sam ranije prešao i vratio me na neku 7-8 misiju
jesu li ovim apdejtom dodali nove misije?
 
Nazad
Vrh Dno