Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Da , i meni se čulo krckanje i radilo mi je juče al već danas jok
 
Posle zadnjeg facebook beta apdejta ,people hub ne funkcionise ,jer su promenili sistem pracenja news feed-a ,umesto da pokazuje najnovije vesti na pocetnoj,on pokazuje postove od pre 11,12 sati ,jel ima jos neko ovaj problem ?
 

Prilozi

  • wp_ss_20141217_0003.png
    wp_ss_20141217_0003.png
    45.6 KB · Pregleda: 116
Genijalci ... FB mafija, kako zacrtaju to nam je...Twitter mi je mnogo bitniji.
 
Postoji li aplikacija koja će preko wifi rutera videti šerovan folder na računaru?
 
Pc remote, pocket file manager
 
Тек очекујем да стигне windows телефон али повремено бацим поглед на овакве теме. Нисам баш читао, да ли TeamViewer може да помогне за фајл трансфер? Одавно га користим за тако нешто, у последње време линух-андроид али не видим разлог да не може и WP пошто постоји верзија.
 
ajd sad cu da ti javim, samo da probam


edit:

Izgleda jos nije moguce
Capture.PNG
 
Poslednja izmena:
Ок, на андроидима то ради па сам мислио да је и овде сређено. Значи мора још мало да се сачека. Јел то нова верзија?
 
Imam na telefonu aplikaciju awesome lock,koja ima mogucnost da odaberem slike iz galerije i onda ih ona prikazuje na lock screen,slicno kao windows 7 pozadinu sto sam menja.Nervira me to sto moram da biram sliku po sliku.Da li postoji aplikacija gde mogu samo da dodam folder,i onda ona da mi daje slike iz tog foldera na lock screen?
 
Testirao sam da vidim da li će da se uključi telefon sam, u vreme kad sam navio alarm, ali na žalost ne... Doduše to ni jedan od androida koje sam do sada posedovao nije mogao
Јутрос стигао 8х па сад полако почињем да пратим теме о WP. Ово је један од детаља који сам тражио али изгледа да нећу да нађем. Мени на Алкателу 992Д то ради тј има опцију да му се подеси време гашења и време укључивања (уз неку свирку) и то му дође као аларм. Одаавно сам подесио да се телефон искључи у 23:00 и укључи у 7:00 па би било добро да то нађем.

Да не претурам стотине стране ових тема, цео дан разгледам како ради и нешто никако не успевам. Како се пребацује именик са андроида? На андроиду је подешена google синронизација и пребачен именик али на овом WP никако да то одрадим. Појавио се google mail али само са мејловима али од именика ни трага. Можда је нешто и успело јер ми се чини да полако опада слободан простор па је могуће да нешто негде пристиже ... али фајл менаџери су чудо, инсталирао сам 3-4 и сваки приказује друге фолдере мада сви покажу само 2-5 фолдера, нигде ништа што личи на тако нешто.

Наравно, после свих покушаја ће да падне RTFM али ионако планирам да неколико дана истражујем и онда ресетујем па све од почетка. Јел се то лако ради?
 
i ja sam cackao bez RTFM, i dosta toga sam skapirao.
Mada meni vrlo malo toga i treba.
Sinhronizaciju sam odradio za 2 min.
 
I meni je posle dodavanja google naloga sinhronizovao kontakte za par minuta,file manager moraš uzeti neki koji se plaća jer ovi za đž ne vrede ništa osim osnovinh funkcija ne poseduju ništa drugo_Ovo za gašenje i paljenje ne znam nikada mi nije trebalo.
 
Нем појма, подесио гугл налог али ништа да дође до именика. Ајд ујутру ћу да поновим, можда сам негде омашио.
 
Mislim da na 8.0 samo pocket file manager vidi sve, tek je sa 8.1 to MS sredio da se vidi nkako treba.
 
proveri u imeniku da li je podeseno da ti prikazuje kontakte sa google naloga
 
Па мени је именик најгори, ништа не налазим од таквих подешавања. Или је на 8.0 очајно одрађено. Јутрос сам опет брисао подешавање за гугл налог, вратио, сада је импортовао укупно 6 бројева. Негде грешим а све се то дешава без RTFM, поподне ћу ваљда да пређем и на тај део. :) На андроидима ми је лако, идем на опције приказа па бирам шта да покаже, има импорта и експорта. Овде ми лоше иде сналажење првог и другог дана.
 
Udjes u imenik pa setings pa add contac i tu dodas google nalog!
 
Poslednja izmena:
То сам прво и урадио, подешавао синхронизацију и на неко време и ручно, обележио да се и контакти синхронизују али ништа. Не видим посебно (као на андроидима) да се бира одекле да приказује контакте па да бирам или сим картицу или телефон или неки налог или све ... нити неко копирање са-на.
Неколико пута сам брисао тај гугл налог и поново постављао на све начине и ништа се није променило. Нешто превиђам. Хм, у settings имам add account а не add contacts али си ваљда на то мислио. Једино што нуди је да додам контакте са сим картице али ми то не одговара.
 
U podešavanjima naloga, pod google, štikliraš sve što hoćeš da sinhronizuješ i ne bi trebalo da bude problema. Sačuvaš podešavanja, vratiš se na naloge, zadržiš google i odabereš sinhronizaciju. Ja sa tim nikad nisam imao problema

a95a2917921e20dc6165a681f543080a.png
 
Nazad
Vrh Dno