Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ljudovi. Kako se menja avatar (kojeg sam napravio na wp7, cinimi se). Koliko se secam, tu kod avatara (xbox/games) je bila opcija za customizaciju istog..
 
Ne razumem zasto bi mx bio fejk isto to mu pise i na play storeu

c2179a3b1212a5fa6d910a40bbfcb762.jpg
 
Zato mi je i čudno , deluje identično , kao da je prepisano. Valjda bi se oglasili autori negde da su izdali app za wp.
Nema ni na sajtu njihovom. Takođe mislim da su rekli da neće raditi app za wp.
 
Poslednja izmena:
Nije bas vezano za ovu temu,ali danas idite na sharewareonsale.com( na racunaru),ima akcija 6 meseci besplatno lastpass premium,postoji i wp aplikacija;)
 
184f07a00a260f461916ff1593840321.png
Uskoro i lastfm ce pustati ;) extra
 
Radi audio i video kod vlc-a posle ovih par apdejta ?
 

Prilozi

  • wp_ss_20141212_0004.png
    wp_ss_20141212_0004.png
    805.8 KB · Pregleda: 159
  • wp_ss_20141212_0005.png
    wp_ss_20141212_0005.png
    576.4 KB · Pregleda: 151
  • wp_ss_20141212_0006.png
    wp_ss_20141212_0006.png
    725.2 KB · Pregleda: 148
  • wp_ss_20141212_0007.png
    wp_ss_20141212_0007.png
    723.1 KB · Pregleda: 150
Mnogo ovaj visual studio, 6gb , a nema preko torenta , ipak propuštam trenutno.

Inače izašao onedrive update, malo bilo bune posle android ui-a pa su menjali sada malo. Ovo već liči na nešto. Mada može to još bolje.
 
Sad je u ios stilu :D HM a kako bi bilo da vrate na native metro fazon, ovako odudara, malo su i oni ne profesionalni, cemu to kopiranje , sve je nekako sitno.
Opet me zeza tt, ebo ih scripta.
 
Teh Jukebox

Novi player , podržava flac , gapless i još dosta stvari , samo veliki minus je to što nema try opciju. Nisu mi jasni takvi developeri. Nikad ne bih kupio napamet aplikaciju . Mogu lepo da stave try opciju i na jedan dan npr da se prvo kupac uveri.
 
Posle poslednjeg apdejta Here+ nece da radi kada je telefon na Srpskom regionu kada ga prebacim recimo na SAD radi. Možda da denistaliram pa ponovo instaliram?
 
Posle poslednjeg apdejta Here+ nece da radi kada je telefon na Srpskom regionu kada ga prebacim recimo na SAD radi. Možda da denistaliram pa ponovo instaliram?


Resio problem nije htelo ni kada sam izbrisao pa ponovo instalirao nego sam morao mape obrisati ostavio sam samo nase i iz regiona tipa Bosna, Hrvatska....
 
@dejan87dex Hvala za Gesture beta,odličan program.
 
Odlično, neki dan sam se setio koliko mi to nedostaje sa htc-a kada sam video na 8x
 
Pa sve ove opcije iz gesture beta aplikacije Htc ima implementirane, kaf zvoni telefon, okreneš licem ka dole i on se utiša, isto tako u toku razgovora altiviraš spikerfon i td.
 
Da li ima neka aplikacija alarma, tipa da ugasis alarm trebas jace da potreses telefon i tako se probudis.
 
Nokia ima prevrtanje, gasise u audio settingsu, htc je na wp7 imao pojačavanje u torbi...
Meni najviše fali najveća glupost... Punjenje baterije, a da telefon ne radi... :D
 
Nokia ima prevrtanje, gasise u audio settingsu, htc je na wp7 imao pojačavanje u torbi...

Meni najviše fali najveća glupost... Punjenje baterije, a da telefon ne radi... :D


Glupost koliko je lako to da omoguce a nece. I ja sam na User Voice-u glasao sa 5 emailova po 3 glasa i nista
..
 
Ček, ako zabodem tel na punjač, a isključen je, onda neće da se puni?

heheh neverovatno.


Testirao sam da vidim da li će da se uključi telefon sam, u vreme kad sam navio alarm, ali na žalost ne... Doduše to ni jedan od androida koje sam do sada posedovao nije mogao
 
Puniće , samo će ga uključiti :D

Inače izašao update za flipboard odnosno slideboard :d sa podrškom za 512 mb i još nekim podešavanjima.

Interesantna aplikacija za startscreen i menjanje "pločica" u krugove . Circle Tile Pack

Zadnjih par dana izašao update za puno aplikacija . Mislim da samo imdb i instagram od poznatijih nisu skoro radili neki update . Imdb koristim preko ie zato što je app stara kao biblija i bez profila , valjda će se i oni smilovati .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno