Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

This video has been removed by the user.
 
Da li nekome radi aplikacija Duolingo?Meni se pojavi samo logo na zelenoj pozadini, prodje nekoliko sekunde i izbaci me(isto kao accuweather kad je jezik srpski).
 
Da li nekome radi aplikacija Duolingo?Meni se pojavi samo logo na zelenoj pozadini, prodje nekoliko sekunde i izbaci me(isto kao accuweather kad je jezik srpski).




Meni radi normalno. Probaj da reinstaliraš aplikaciju
 
Meni isto tako :)
 
Kako ti je podesen jezik i region?Meni jezik srpski,a region USA.


b4c33d5e1ab41f9075a564a979f17e6d.png
 
Ok,resio sam problem.Ja sam u vip mrezi.Isao sam u podesavanja, access point,dodao sam novi,u apn sam upisao vipmobile i sacuvao i sad radi;)
 
Izašao update za here maps ,here transit , here drive + ...
 
Eeeee sve sa Nokia je sada proslost, cak i moj stari Nokia account :( sad mogu samo da obrisem isti iz settingsa, odradio sam tu migraciju jos kad mi je stigao mail od MSa.
 
Nešto sam prčkao po Storage Sense i vidim da imam dosta app na sd, totalno nepotrebno. Vratio sam ove koje dosta koristim na telefon, tt,fb,viber,wa,vreme,messenger...Dosta brže i stabilnije mi sada rade viber i tt , koliko god da je brza kartica ipak je bolje instalirati u memoriji telefona , ostale stvari kao što su muzika i igrice mogu na sd.
 
Evo i ovi poceli. Prvo je bilo kraj ovde godine, pa onda pocetak sledece a sad:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1418147552326.png
    uploadfromtaptalk1418147552326.png
    195.9 KB · Pregleda: 219
Svaka im cast, sta reci...
 
Ja je instalirao ,i kad sam prvi put pokrenuo app ,on kao pronalazi moje pesme ,i sad imam albume i artist ,al nemam listu svih pesama,ono songs .
 
Vlc planirao dve godine da izda app i boom. Mx ih pretekao :D

Koliko samo aplikacije svakog dana, neka samo nastave ovako .

Ili je ipak fake. Instalirao sam ali nemam baš nijedan film da probam...

Probao sam neki bdrip, fino radi ali ne čita titl ...
 
Poslednja izmena:
Mozda je i fake,ali onda tek ne bih razumeo tok coveka,sta mu znaci da se trudi i na kraju mu uklone app....Daj boze da je original...
 
652815cf98162e882bde2fc8c2103812.jpg


Svaka cast na trudu ali cim se pominje xda, sve je jasno (mogao je neko drugo ime da izabere) xda player :D I dalje verujem u VLC, steta sto je bukvalno jedan covek pravi, da je tu par njih to bi vec za mesec dana bila stabilna verzija, ali dobro cekamo za dj je odlicna.
 
Ja ne mogu ni da ga skinem ,ali nije zvanicna app ,to sigurno .
 
Ni meni nije jasno koja je fora da napraviš ovako solidnu aplikaciju i nazoveš je po već poznatoj app . Ipak treba dosta truda .

Da je skroz fake i da se plaća a dobiješ ništa , ovako je baš čudno...

Mogao je da je nazome BMX player :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno