Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ma jok, ne smeta mi, dovoljan je precizan live tile i ja sam zadovoljan a inače punim telefon 6x dnevno :)
 
Metrotube dobio update , messenger isto

Here's the changelog for version 4.3:
Continuous playback for multitasking
•Continuous playback when locking the device

•Switch button in top left allows for switching between video and audio mode manually at any time
Audio mode and continuous playback both work offline with preloaded videos
•Full screen button in top right of video allows for enlarged playback with one tap for those who lock their rotation
•Performance enhancements
•Bug fixes


Fino , preferiram njega . Ne treba mi opcije koje nudi tubecast , ovaj je sasvim dovoljan.

Google app je inače shitina na drugim sistemima , ne bih je ni koristio da ima ...
 
Poslednja izmena:
Super, kao sto rece lik u komentarima: Why do we need an oficial app ;) super update, najbolji.
 
Inače zadnjih par dana izašlo baš dosta igrica i aplikacija, vidan je pomak . FB messenger , viber tapatalk i drugi počeli češće da daju update . Mada ima još par nekih koji zezaju.

Meni fali igrica ski safari , igrao sam je ranije, valjda izađe i ona. Video sam chinese clon te igrice ali nije na eng , pa je nisam ni skidao.
 
Da da
Tiny Troopers i Sonic Dash znaci nemam reci nisam neki ljubitelj igrica na fonu ali jednom nedeljno u dosadi nadje se vremena i za taj game play, super.
 
Ovaj Windows Central ako ne pročitaš jedan dan ne možeš pohvatati . Svaka im čast , baš rade odličan posao , čim izađe nova app oni jave a ovih dana izašao ogroman broj ne mogu da ispratim :D

Ne znam zašto nema real racing 3 ELECTRONIC ARTS inače ima dosta igrica za windows phone.
 
Poslednja izmena:
Meni gt racing 2 ne radi. Nisu ga optimizovali za 1080p na wp-u. Igrica radi, ali nista ne moze da se procita, sva slova su zbijena
 
1b282defcb4a7cb42acc5d4c2ee0385b.png

High Contrast ;) dobar update
 
ja na viberu ne mogu da instaliram dodatne free smajlije.
Kako je kod vas?
 
Pojavio se Pocket Tanks na Store-u. Ne igram nesto igrice na tel. ali ova je legendarna :)
 
Dobra :) zadnja dva dana tona updata app i dosta novih dobrih igrica :) developeri drogirani ? :D
 
Samo mogu da je skinu oni koji su se prijavili za beta testiranje.
 
Dobro ovo je baš beta verzija,mada deluje više kao alpha.

Neka oni to peglaju taman da bude kako treba .
 
Meni viber posle zadnjeg apdejta ne daje notifikacije ,samo ih pokauzuje na tile.
 
Misliš zadnjeg viber apdejta ili pdf apdejta. Meni sinoc pre pdf apdejta bilo ok,od tada nisam koristio viber.

Probaj da ugasiš pa upališ notifikacije.
 
Nazad
Vrh Dno