Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Mozda OK radi Viber, ali meni nesto baguje :) Doduse sa tim sam se pomirio i pre nego sto sam kupio WP telefon.

Desava mi se da kad mi neko posalje poruke, vidim u notifikacijama da su mi stigle, kliknem na njih otvori se Viber, a poruka nema nigde.

Ne znam da li mozda pravi problem sto mi je u isto vreme i na kompu ukljucen. mada ne bi trebalo. Na androidu mi se ovo nije desavalo.
 
Mislim da ni Komercijalna nema.
 
Nema aplikaciju za webbanking,ovo je bez veze.
 
Meni je prijava prošla iz prve,doduše ne znam šta dalje...:D
 
Meni izbacuje ovo
The form "Participate to the VLC for WP Beta " is no longer accepting responses


only first 10000 requests will be accepted for beta as per microsoft policy

Auu

Ajde ako vam puste link okačite ovde.

Tako i pre bilo prijavljivanje za operu mini a mogao je ko god je imao link, zato što u pretrazi ne nalazi .
 
Poslednja izmena:
Za operu je bilo drugacije ,ipak su dozvolili svima da instaliraju ,cak i onima koji se nisu prijavili ,sad ako neko postavi link od vlc ,kad kliknes na instal pisace da nemas dozvolu da skines tu aplikaciju.
 
Viber beta npr. nije pustio za sve... Isto i BBM...
 
Pozdrav svima, ja sam nov relativno i na forumu, a od sutra sam nov i u Windows phone operativnom sistemu, naručio sam Lumiu 630. Imam par pitanja:

1. Da li je neophodna neka Clean aplikacija i da li 8.1 poseduje neku opciju za gašenje aplikacija? Takođe zanima me, da li preporučujete neki antivirus ako se uopšte i koristi?

2. Bio sam do Telenora pre neki dan, i kada sam probao telefon imao sam utisak da IE radi odlično u odnosu na recimo Chrome na Androidu. Da li je dobar izbor za pretrazivanje ili je samo dobro radio dok je tel bio manje opterecen aplikacijama?

3. Dobro mi došla i neka aplikacija koja prati vesti iz WP sveta. Mislim video sam da ima neka naša WP novosti, nisam siguran za Benchmark, a nema veze može i neka na engleskom samo da je pouzdana.

Hvala unapred, i lep pozdrav. Družićemo se barem narednih dve godine :)
 
Pozdrav svima, ja sam nov relativno i na forumu, a od sutra sam nov i u Windows phone operativnom sistemu, naručio sam Lumiu 630. Imam par pitanja:

1. Da li je neophodna neka Clean aplikacija i da li 8.1 poseduje neku opciju za gašenje aplikacija? Takođe zanima me, da li preporučujete neki antivirus ako se uopšte i koristi?

2. Bio sam do Telenora pre neki dan, i kada sam probao telefon imao sam utisak da IE radi odlično u odnosu na recimo Chrome na Androidu. Da li je dobar izbor za pretrazivanje ili je samo dobro radio dok je tel bio manje opterecen aplikacijama?

3. Dobro mi došla i neka aplikacija koja prati vesti iz WP sveta. Mislim video sam da ima neka naša WP novosti, nisam siguran za Benchmark, a nema veze može i neka na engleskom samo da je pouzdana.




Hvala unapred, i lep pozdrav. Družićemo se barem narednih dve godine :)


1.Ne treba, ne treba , evo ti link pa se upoznaj, http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp8/basics/get-started-with-windows-phone kako radi win 8.1 imš lepo objašnjeno. Aplikacije se gase na back dugme , kada zadržiš back imaš multitasking opciju. Antivirus naravno ne.

2. Ie je solidan, radi dosta brzo, možda postoji problem sa nekim sajtovima ali u principu ok. Nema win problema sa aplikacijama, instaliraj koliko hoćeš neće kočiti zbog toga. Možeš imati samo nedeostatak rama , zato što l630 ima 512 mb ali ako radiš sa par app neće biti problema.



3. http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/windows-central/e6c3c78a-4382-e011-986b-78e7d1fa76f8 besplatna je , ideš na try , ako hoćeš da nagradiš developere naravno kupiš. To je glavna app za win.
 
Poslednja izmena:
Flac će biti podržan na Win 10 , samim tim stiže i na Lumie...pa nije im puno trebalo .....cca 10 godina....
 
Au koji kanal bas pratim na twitteru koliko imaju ovi developeri problema da postave VLC beta na Store, te problem sa sertifikatima te problem sa API kodom.. Uzas Store im je bruka za ceo MS.
 
Kad se glupiraju sa betama , kad naprave app neka puste za sve i nema problema :D
 
Nisam imao pojma da ima kafanski podsetnik za wp http://www.windowsphone.com/sr-latn...odsetnik/92b78590-93c1-4ffc-b110-9250f63fff96

Ja sam na usa regionu zato je i nisam ni video, moram da prebacim na naš region da bih instalirao, bedak. Šta se dešava ako neka app kao kp nije namenjena usa regionu, ja prebacim na naš region instaliram , vratim na usa . Da li će se ona kasnije ažurirati na usa regionu ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno