Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ja nisam primetio na Lumia 820 da mi whatsapp jede bateriju. A kuckam se skoro ceo dan. Baterija mi traje tacno ceo dan.
 
To sto vi pisete sto tel ima 1gb rama nista ne znaci, kad na 1020 taj tapatalk isto puca, znaci nema teorije da jede ram memoriju...
Losa je app, lose optimizovana za wp8 a kamoli 8.1...
 
Ja probao malo,fino radi,znam da mi je na androidu na tegri baš lagovalo.



Inače su mi na tt ugašene notifikacije ali mi od zadnjeg apdejta pokazuje na pločici broj nekih obaveštenja. Ne znam šta mu to dođe,nisam prijavljan ni na jednu temu?
 
Poslednja izmena:
To sto vi pisete sto tel ima 1gb rama nista ne znaci, kad na 1020 taj tapatalk isto puca, znaci nema teorije da jede ram memoriju...

Losa je app, lose optimizovana za wp8 a kamoli 8.1...


Meni se to dešava od ovog poslednjeg apdejta, kliknem na link kao što je ovaj iz posta iznad i kada otvori IE, tapatalk bukvalno nestane, kao da nije bio ni otvoren.
 
Da li vam whatsapp jede bateriju? Ovo nije normalno, prijavi mi kritican nivo baterije(10%), i ako sam par minuta pre imao 22%. Posaljem jos par poruka i telefon se ugasi. Zar je moguce da toliko trosi bateriju? Drugarica non stop drzi ukljucen wa na L7 i uopste ne jede bateriju toliko.


WhatsApp "jede" bateriju

Nakon objave nove verzije WhatsApp aplikacije o kojoj smo pisali, mnogi korisnici se žale da im se drastično povećala potrošnja baterije. Ovo je testom potvrdio i online magazin Softvpedia. Rezultati njihovog testiranja na telefonima 930, 920 i 1520 su u najmanju ruku zabrinjavajući. Kod sva tri telefona je primećen značajan skok potrošnje baterije u slučaju da WhatsApp radi u pozadini.

Najlošilje je prošla Lumia 920, gde je upaljen WhatsApp doveo do toga da trajanje baterije sa 36h spadne na svega 12h uz umereno korišćenje. Kod 930 i 1520 potršnja je povećana za oko 50%. Iz WhatsApp-a i Microsoft-a se nisu oglašavali po ovom pitanju.
 
Evo izašao update za tt ,ispravka za resuming...
 
Update za Nokia kameru, sada je Lumia Camera :D
UI isti e sad verovatno nam treba novi fw Denim, i naravno verzija 5, posto je ovo i dalje verzija 4.
 
Poslednja izmena:
Da li ima krsteni panorama program. Ovo sto sam probao je sve blagi uzas. Svi pate od low res slika osim nokia panorama koja vise ne moze da se skine na ne nokia telefonima. Da moze da se plati, platio bi al nema vise.
 
Mislim da sam probao sve sa marketa. Photosynth koristim kad hocu da odradim 360 stepeni sliku/panoramu. I ona pati od low res krajnjeg rezultata
 
WhatssApp pustio novi update.. Vidjecemo kako se sad ponasa.
 
WhatssApp pustio novi update.. Vidjecemo kako se sad ponasa.


Dobar je sada WA, nego twitter me brine proslo je par meseci od kako ga nisu azurirali, treba da je intergisan u sistem kao FB, da nece da ugase app,za WP :D
 
Da li neko moze da mi preporuci neku aplikaciju za skidanje torrenta. Posto nemam bas nesto vremena za isprobavanje. A i koliko sam bacio pogled na brzinu i nema nekog izbora.
 
Evo poslednji update 5 aplikacija kod mene danas na WP Lumia 820

Health & Fitness
Travel
Food & Drink
UC browser
Photofunia
__________
Juce bio update Whatsapp v2.11.596.0
 
Moze i qr code (link ka aplikaciji) posto me mrzi u Store da ulazim svaki put :D
 
Koristi li neko Benchmark vesti aplikaciju? Vec par dana mi izbacuje da ima problem sa konekcijom, desava li se to jos nekome?
 
Нисам ни знао да је изашла !! И мени јавља проблем са конекцијом...
 
cek bas Bench app nije neki falsh?
 
Nju je, koliko znam, napravio jedan od clanova, meni bas super odgovara kad hocu da pogledam vesti.

Inace sad mi je whatsapp pobrljavio zestoko. Nece da udje u aplikaciju, kao da je blokirana o_O I kad udjem u store ne postoji view dugme.
 

Prilozi

  • wp_ss_20141108_0002.png
    wp_ss_20141108_0002.png
    541.2 KB · Pregleda: 180
  • wp_ss_20141108_0003.png
    wp_ss_20141108_0003.png
    37.8 KB · Pregleda: 162
  • wp_ss_20141108_0004.png
    wp_ss_20141108_0004.png
    58.7 KB · Pregleda: 162
  • wp_ss_20141108_0005.png
    wp_ss_20141108_0005.png
    130.4 KB · Pregleda: 165
Proradio mi je whatsapp tek posle njegove reinstalacije, jedino je to pomoglo.
 
Nazad
Vrh Dno