Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Uninstall - install ponovo. Problem ostao, najvažnije vesti se ažuriraju, a najnovije ništa. Sad je čak i prazan listing najnovijih.
 
Facebook kod mene radi jos uvijek , dok messenger ne moze da otvori poruku, pa sam ga i obrisao. Inace i zvanicno je prekinuta podrska.
 
probaj IP CENTCOM. ima ih jos pa isprobaj..

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
probaj IP CENTCOM. ima ih jos pa isprobaj..

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока

win ip camera ne radi, jos neke druge nece a i nema neki izbor , neke aplikacije kad otvorim trazi da kupim . a sta ako nece

na zenin samsung A5 bilo koja radi

Pajica. Hvala na pomoc ali nece. Ip adresa je tacna u pitanju je DAHUA
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne.
 
Kalin poslednji mohikanac :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Viber nije radio kako treba ni dok je wp bio aktuelan. U stvari jeste , ali je recimo lumiji 640 trebalo 10-15 sec da otvori aplikaciju. U isto vreme neki matori samsung je otvarao za 2 - 3 sec.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Treba mi telefon samo za mail,viber,poruke i pozive.Da li 640 XL može to da završi?
Nemoj bacati pare. Ja još imam Lumiu 550 i iz iskustva ti preporučujem da zaboraviš na ovu opciju.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Sa 1GB rama radice ono osnovno , a sta ima bolje za 3-4 crvene:)
Kako da ne, a naročito viber. [emoji23]
Sveže resetovan sistem, nabačen samo Viber, istog dana samo stigne obaveštenje o propuštenom pozivu, a ni zvonio nije. Viber poruke kasne i po pola sata.
Mejlovi umeju da i ne stignu dok ne otvoriš aplikaciju pa se seti da ih povuče. Džaba što je namešteno da ih prijavljuje čim stignu.

Znači bukvalno ako ćeš samo za pozive i SMS može da posluži.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Za 50 60 eura polovno moze da se nadje ohoho redmi kineza koji su 8000 svetlosnih godina ispred te lumije

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

ma da kako da ne, a jedan mi9se od 300 evrica nema obicnu notifikaciju , A always on dane pricam koja razlika kinez i lumia
 
Nazad
Vrh Dno