Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Koji muzicki player pusta flac muziku al da lepo radi sa cue fajlovima ?
 
Za koju YouTube aplikaciju ste rekli da može ga pušta muziku da YouTubea i dok je telefon zaključan ili da se muzika pušta u pozadini? Prošao sam myTube, ok ovo ipak ne može. Mislio sam on da može...

EDIT: Metrotube radi posao. :)
 
Poslednja izmena:
Za koju YouTube aplikaciju ste rekli da može ga pušta muziku da YouTubea i dok je telefon zaključan ili da se muzika pušta u pozadini? Prošao sam myTube, ok ovo ipak ne može. Mislio sam on da može...

EDIT: Metrotube radi posao. :)

Može i myTube, samo treba omogućiti u postavkama same aplikacije.
 
Hvala sto si mi rekao, odmah cu i to probati. :)
 
da li postoji mogucnost da FB aplikacija ne pusta svako jutro notifikaciju kome je rodjendan sa fejsa ?
 
Zdravo, da li zna neku aplikaciju koja može da pregleda fajlove na NAS-u , kao fajl menadžer, na androidu većina fajl menadžera može da pristupi NAS-u ? Hvala
 
Koja panika, majko mila... Pa imate Windows Maps koji i dalje koristi Here mape, samo je drugi softver za pristup. :)
 
Cek a cemu onda danas update za Here mape? a gase je?
 
Here mape će ostati za Win8.1, čak će ih i krpiti ako zatreba. Neće moći da se koriste na Win10.

Više koristim MS Maps zbog integracije sa Cortanom, favorites, prikaz mi je informativniji....
Ali tek sada sam primetio da Google Maps imaju traffic po našim većim gradovima, što MS/Here mape još nemaju.
 
Ma nije nikakav update ,samo su ubacili da kad se aplikacija upali pise da vise nece biti podrzana za wm :D

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Ms maps uskoro dobija veliku nadogradnju pa će funkcionalno biti i šira app od here.
Ja sam odavno kupio GpsCopilot koji je ubedljivo najbolja navigacija na WP. Može i besplatno uz ograničenja.
Sygic je sada univerzalna. Lepo na pc isplaniraš rutu na 20 i kusur incha, snimiš rutu u favorites, siđeš do auta, uključiš app i voziš. Ludilo !!!! To mi je trebalo oduvek.
Ako bi GpsCopilot to uradio, mislim UWP app,, ma platio bih jos jednom :)

Sent from mTalk on Lumia 640XL
 
Ms maps uskoro dobija veliku nadogradnju pa će funkcionalno biti i šira app od here.
Ja sam odavno kupio GpsCopilot koji je ubedljivo najbolja navigacija na WP. Može i besplatno uz ograničenja.
Sygic je sada univerzalna. Lepo na pc isplaniraš rutu na 20 i kusur incha, snimiš rutu u favorites, siđeš do auta, uključiš app i voziš. Ludilo !!!! To mi je trebalo oduvek.
Ako bi GpsCopilot to uradio, mislim UWP app,, ma platio bih jos jednom :)

Sent from mTalk on Lumia 640XL

Imam plaćene verzije CoPilot i Sygic aplikacija, ali za Android. Evropske mape za CoPilot je uradio HERE, tako da su na iste nemam ni najmanje zamerke. Sygic jeste lepo osmišljena aplikacija, u nekim detaljima čak i bolja od CoPilot-a, ali mi se algoritam za proračunavanje ruta nimalo ne sviđa.
 
Ove dve navigacije za razliku od Here podržavaju postavljanje vise među-tačaka (multiple waypoints) tako da time korigujem rutu koju želim. Za navigaciju po gradu je dovoljan bio Here ili sada MS maps ali za duža putovanja Copilot i Sygic su super. Isplanirate sve tačke na koje ćete stati, restorani, pumpe, odmorišta. Copilot ima google map pretragu pa cak i pristup wikipediji :)
Dobre su to opcije kada treba pronađi lokalne majstore, vulkanizere, divlje plaže kojih nema u zvaničnom POI kolekcijama

Sent from mTalk on Lumia 640XL
 
Ove dve navigacije za razliku od Here podržavaju postavljanje vise među-tačaka (multiple waypoints) tako da time korigujem rutu koju želim. Za navigaciju po gradu je dovoljan bio Here ili sada MS maps ali za duža putovanja Copilot i Sygic su super. Isplanirate sve tačke na koje ćete stati, restorani, pumpe, odmorišta. Copilot ima google map pretragu pa cak i pristup wikipediji :)
Dobre su to opcije kada treba pronađi lokalne majstore, vulkanizere, divlje plaže kojih nema u zvaničnom POI kolekcijama

Sent from mTalk on Lumia 640XL

Saglasan. ;-)
 
Danas mi je ikonica od messengera posivila i ne mogu da pokrenem aplikaciju uopste. Da li je neko imao slican problem ? Stoji mi tako vec nekoliko sati.
 
Meni devojka rece ima problem sa 735.

Izgleda da se pregrejao i zakucao, pa je izvadila bateriju i sve to..

Jedine nove dve (nisu nove ali su reinstalirane) aplikacije su FB i mesender fb, jer nesto nisu radile.

Rekoh joj da ako se i dalje greje a nije nista drugo instalirala (a mislim da nije) da ih obrise pa da vidi..

Ne znam sta moze da mu bude :)
 
Kako se beše zove aplikacija slična Appraisin za W10? Obaveštava kada su aplikacije besplatne.
 
Nazad
Vrh Dno