Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

A koja je razlika ? Ja imam ovu free verziju , ista je kao i plaćena, ima neka sitna vremenska ograničenja mada ništa specijalno .

I to što kažeš , metrotube ,tubecast , bar tu imamo dosta kvalitetnih aplikacija.

Nego da li neko koristi bing rewards ? Podesio sam neku Us adresu , ostalo mi je još par boda da skupim pa da dobijem vaučer od 3 $ za kupovinu aplikacija. Sano ne znam da li ću moći uopšte da to ostvarim.

Isprobao neko ? Izgleda ne može , mora da se koristi ovaj broj koji sam prijavio is Usa da ti pošalju code, glupost.

Iskreno ne znam ni koje aplikacije da uzmem , većina stvari je besplatna , nisam nabasao na nešto što mi je must buy i da ga moram imati.


Brate, kako si uspeo da ti proradi Bing rewards?Ja sam pokusao da se prijavim i preko vpn, ali mi uvek kaze da nije moguce, ili kaze pokusajte kasnije?
 
Iskreno nemam pojma. Nisam ni znao da myTube postoji dok nije bio na akciji. :d

Ovo me je sad zainteresovalo sto si napisao. Ja sad imam samo jednu app koju bih kupio i to je igrica u pitanju. :D
 
Skinuo sam ga i morao sam opet da ga platim 80 RSD iako sam ga imao kupljenog od ranije ali posle apdejta....pljačka. Skinuo sam ga koristići mobilni net jer preko WiFi nije hteo ni da čuje.
 
Poslednja izmena:
Brate, kako si uspeo da ti proradi Bing rewards?Ja sam pokusao da se prijavim i preko vpn, ali mi uvek kaze da nije moguce, ili kaze pokusajte kasnije?

Dzaba izgleda poeni kad ne mogu da ih unovčim :D


Ideš na www.bing.com, settings, worldwide i izabereš United States . Onda svakom pretragom preko binga dobijaš te poene , kasnije moraš da središ nalog ja sam popunio adresu neke banke iz Usa i broj ali ipak dzabe . Kod se dobija preko tog broja mobilnog koji prijaviš i naravno mora usa broj.

Gretna, LA

70053

United States

(504) 444-4444 Ovo sam popunio za adresu .
 
Preview imam, phone insider... ;)

Hvala!

Skidam iso x32x64 W10, pa ću da probam... Jeste li ga bacali na USB, pa sa njega radili instal... Ili upgrade?
 
Idete u off, pomislio sam da skidate iso za wp, zlobnici :D
 
Viber! Brže otvara...
 
Poslednja izmena:
Dosta brže , koliko njima treba da ispeglaju aplikaciju . Meni leti na l630 , baš me zanima kako je na l930 i l1520 ?

Ne razumem zašto ne može da pokazuje online status ako nisam u aplikaciji, kako je u drugim takvim aplikacijama ?


@Ivan975 I kako deluje viber posle zadnjeg apdejta ?
 
Poslednja izmena:
Ja sam na 1520 primetio da na Denimu koješta brže radi, Explorer naročito, kameru da ne spominjem...
 
Uuuuuuu ovo je super cak i na 1020 se oseti brzi start up Vibera, extraa. Sve se moze kad se hoce ;)
 
Dosta brze pokretanje vibera se oseti cak i na L525.
 
Ja i dalje imam notifikacije od vibera samo na tile ,,a do pre 2,3 apdejta sve je radilo ok ,reinstalirao sam app al i dalje nema notifikacija .
 
Viber se sada duplo brže otvara, skoro kao Whatsapp, ja zadovoljan..

p.s.
notifikacije kod mene rade o.k.
 
Dosta brže , koliko njima treba da ispeglaju aplikaciju . Meni leti na l630 , baš me zanima kako je na l930 i l1520 ?

Ne razumem zašto ne može da pokazuje online status ako nisam u aplikaciji, kako je u drugim takvim aplikacijama ?


@Ivan975 I kako deluje viber posle zadnjeg apdejta ?

Kod mene se Viber za WP i za iPhone ponasaju isto, ima Online status ako je app u fokusu, ako nije posle nekog vremena se izgubi Online status. Na Android-u stoji Online status stalno. Verovatno ima veze sa tim sto WP i iOS suspenduju pozadinske aplikacije dok na Androidu aplikacije rade u pozadini nonstop.
 
Kod mene se Viber za WP i za iPhone ponasaju isto, ima Online status ako je app u fokusu, ako nije posle nekog vremena se izgubi Online status. Na Android-u stoji Online status stalno. Verovatno ima veze sa tim sto WP i iOS suspenduju pozadinske aplikacije dok na Androidu aplikacije rade u pozadini nonstop.

Nisam znao da je tako i na ios-u , otprilike sam tako i ja razmišljao isprva , da je zbog sistema tako . Mada je meni inače i glupo da pokazuje da sam uvek online nego to najviše zbog nekih prijatelja koji vide da nisam online pa kapiraju da ne koristim viber . Mada kada se pojavio , bilo je još gluplje , tada se nije znalo ništa , pokazivalo da sam online odnosno da sam primio poruku iako sam izbrisao aplikaciju.
 
Poslednja izmena:
Kako vama radi viber za pozive? Meni je otprilike ispod proseka. I brat i ja imamo brzi sbb net, ali je razgovor mucan i gotovo nemoguc. Isti grad je u pitanju.
 
Zavisi, npr. kad zovem USA, radi uvek super, bolje nego GSM, a kada zovem nekog u istom gradu, SBB->SBB moze da zeza, tako da zavisi od lokacije, a i od telefona verovatno, ako je spor telefon onda zeza.
 
Kako vama radi viber za pozive? Meni je otprilike ispod proseka. I brat i ja imamo brzi sbb net, ali je razgovor mucan i gotovo nemoguc. Isti grad je u pitanju.
Ja sad pričao sa UAE, perfektno, Lumia 625 moja SBB NBG, tamo lap valjda, ili neki mob nem pojma.

Meni piše da sam online i par minuta po izlasku iz Vibera, valjda će popraviti.
 
Telefoni su odlicni. Ja imam L1520, brat neki octacore :smoke: ali je gotovo neupotrebljivo.

Inace i ja sam na Hong Kong-u :) i sta kazes Rotkod, kad ce denim za 1520, ali na Srpskom, molim te :D
 
Nazad
Vrh Dno