Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Dobra je photofunia , lepo odradi ove efekte.
 
od onih koje nisu pomenute:

Advanced English Dictionary - odličan rečnik
CamScanner
CloudSix for Dropbox
Kurnsa lista
ScrobbleMe - ako koristite last.fm, odlična je za skroblovanje. Nema detalja o izvođačima, albumima itd, samo scrobble funkcija, recommended artist i najosnovniji pregled statistike
Wikipedia - odlična aplikacija
 
Kurnsa lista <- callista currency converter
 
WTF ebay dostupan a pp nije za nas region???

Da, tako je. Cak je i Ebay tek od skoro regularno dostupan mada je mogao oduvek da se skine preko USA regiona. Paypal sa druge strane nije vidljiv za nas region, moze da se skine preko USA regiona ali je neupotrebljiv. Ne mozes da se ulogujes sa svojim nalogom iz Srbije, prijavljuje gresku.
 
Da, tako je. Cak je i Ebay tek od skoro regularno dostupan mada je mogao oduvek da se skine preko USA regiona. Paypal sa druge strane nije vidljiv za nas region, moze da se skine preko USA regiona ali je neupotrebljiv. Ne mozes da se ulogujes sa svojim nalogom iz Srbije, prijavljuje gresku.


Najavili su i primanje novca na pp za Srbiju, ocekuje se pocetkom sledeceg meseca, kapiram da je do toga, posto ne mozes trenutno da koristis full pp.
 
Nadam se da će moći da se koristi odavde pošto ovo nije problem samo sa trenutnom verzijom. Ovako je od starta, na svakoj verziji sam probao da se ulogujem ali je bilo bezuspešno pa sam je brisao onda...
 
Ja koristim nalog "iz regiona" i normalno funkcionise
 
Pricamo o srpskom nalogu, verujem da BIH, Cro i slicne varijante rade...
 
Da, da, skontao sam nego čisto da pomenem da nije do aplikacije, ako nekom padne napamet :)
 
u aplikaciji "Red vožnje" postoji greška kod Beogradskog taksija, ima 4 jedinice umesto 3 u broju
 
Ima li za windows phone aplikacija kao sto je na androidu my sms?
 
Izasla opera beta ,ali nisu ni poslali link na mail. Opera mini browser - beta kucajte u storu...





Jeste ovo beta ali je dosta loša trenutno,treba tu dosta vremena da se ispegla. Inače sam zadovoljan sa ie čak sam počeo da ga koristim i na pc-u ,dosta je brz.





http://www.windowsphone.com/s?appid=b3bf000a-e004-4ecb-a8fb-9fc817cdab90

Inače glupo je da ne može share sa store na tt,morao sam preko štapa i kanapa,da pošaljem na mail pa odatle copy.
 
Poslednja izmena:
u aplikaciji "Red vožnje" postoji greška kod Beogradskog taksija, ima 4 jedinice umesto 3 u broju


Pisi developeru, mnogo je korisnije da on to popravi nego mi svi da znamo za gresku a pritom ne mozemo istu da ispravimo.
 
mislio sam da je neko od ljudi sa foruma uradio tu aplikaciju
 
Vozovi, izabere se neka od ponuđenih destinacija, i onda učitava sliku sa onedrive. Kad se u decembru bude menjao red voznje onda će ponovo ubacivati slike? Dosta škrt interfejs.
 
Inače sam isprobao ovih par dana viber i evo juče instalirao fb messenger(vidim da je izašao update) i meni ok rade aplikacije.

Jedino se viber malo sporije podiže ,mada mi to nije ne znam kakav problem,pozive nisam koristio,mozda tu zeza.

Šta je problem sa ovim aplikacijama ,te ljudi kriziraju i viču da su katastrofa,nisam ništa primetio do sada?
 
I dalje se zove Nokia, a pro cam sam rekao zato sto mi u ime svake slike ubacuje pro. Na 930/icon i 1520 je ubacen continous focus
 
Opera sada solidno radi .

Izašla je i http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/6cret/8d9e009d-7c3b-4090-9647-9ff9c98b172e aplikacija , ako neko to koristi ovde uopšte.



Velika sramota što je zaključana tema o wp, ovde ima desetak ljudi koji diskutuju normalno i onda dođe "moderator" koji je inače nepristrasan i zaključa temu , prethodno je inače morao da baci flejm.

A vala i da nas sa vremena na vreme uputi kako će ms i wp propasti i kako su zlo.

Deluje kao da je ovo forum o politici , prosto neverovatno.

Nisam našao temu gde se piše o moderaciji, da li ima takve teme ?
 
Poslednja izmena:
#off
Nisam se uopste upustao u diskusiju, nisam hteo da odgovaram na neke pisanije ljudi koji ne kontaju da WP funkcionise malo drugacije od onog na sta su navikli na Androidu.
Nebitno, neka pisu, neka iznose svoja misljenja. Ali onda dodje mod i bez razloga zakljuca temu jer on ne gotivi WP. Bezobrazluk!

Gotivna mi je Operica
 
Meni i dalje krasuje opera, otvori app a onda kad hocu da ucitam neku stranicu app puca...
 
Izgleda opera još nije sređena, nekom radi a nekom konstantno puca.

Meni je od početka radila ok, prva verzija malo sporije, sada je baš brza i ne puca , na l630. Kao da nije optimizovana za sve modele.

Ja sam na 8.1 , nisam na dp , možda je i tu problem ?
 
Moguce ja sam dp 8.1.1
 
Moguće,evo baš sam ga sada testirao na dosta sajtova,lepo radi.

Jedino sto mi fali je pinovanje pojedinačnog sajta,nisam primetio opciju. Dobro mi dođe ova opera za pojedine sajtove domace koji nemaju app za wp.
 
Aj sad par pitanja posto je glavna tema zakljucana.
Zasto app music radi dosta sporije nego na WP8.0? Zasto jedva ucitava slike albuma? Ima li nekog resenja?
Zna li neko zasto mi s' vremena na vreme skenira SD trazeci nepostojece greske?
Kako da iskljucim notifikacije igrice GT Racing 2, probudi me u sred noci?
Moze li mi neko objasniti kako kalendar pookazuje rodjendane? U imeniku sam svima ukucao datume rodjenja, a neke pokazuje a neke ne u kalendaru?
I ako moze neka preporuka za brzi browser od ie i UC?
Unapred hvala na odgovorima :)
 
Nazad
Vrh Dno