Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

^
fino izgleda. Da nisam kupio vectir pre par meseci, verovatno bih ga kupio :)

Da nemaš možda u planu da napraviš neki mp3 player sličnog izgleda? Znači velika lista sa fajlovima, i dole samo osnovne komande?
 
Jesam ja lud ili nema nijedna aplikacija kao "Photobeamer" vise?
 
@DjoleMC
@tolero

Bas i razmisljam o muzickoj aplikaciji :) Kao sto je rekao DjoleMC, da sve kontrole budu na jednoj strani.
E sada, pitanje je da li cu imati slobodnog vremena za realizaciju, jbga.
Mada ko znam, videcemo jos :)

Inace, Aimp Remote Control Easy sam napravio za sebe :) Pa reko sto da ga ne stavim na store.
 
Poslednja izmena:
Nisam samo shvatio kako da ukucam ulicu i broj. Ima ispisane na mapi ali u search nešto neće...
Moovit. Da odgovorim sebi: ulice u From/To treba kucati ćirilicom. Brojeve ne prima.
 
Koristi li neko Spotify kod nas, morao sam da se zaebavam sa US proxy-em da bi uopste registrovao nalog, i vidim da to moras da radis valjda jednom u dve nedelje. Vredi li to 5e mesecno, koliko smaraju one reklame na free varijanti?
 
Koristi li neko Spotify kod nas, morao sam da se zaebavam sa US proxy-em da bi uopste registrovao nalog, i vidim da to moras da radis valjda jednom u dve nedelje. Vredi li to 5e mesecno, koliko smaraju one reklame na free varijanti?


Vredi, ali ne priznaju nase karticrle, ali vidoh negde da ima fora sa nekim servisom da deponujes novac pa oni uplate.

Edit: entropay.com
 
Poslednja izmena:
Nema dosta toga, neke diskografije nisu kompletne, a na nekim albumima pola pesama nedostupno. Jos kad izbaci Djenana u popular...

Sent from mTalk
 
Ja nisam našao da mi nešto fali. Ali da, priznajem, nisam poseban u smislu da slušam nešto tako spektakularno što pored mene sluša još njih 50 na svetu :D
 
Aktivirao sam Deezer preko Moj Telenor aplikacije, valjda je besplatan uz Play+ pakete. Jel treba jos nesto posebno da uradim u samom Deezeru, US mi je store, skinuo sam onaj na engleskom, i trebam da se sign in-ujem, jel sa nekim "telenor" podacima treba ili sta, kako da skapira da sam ga aktivirao?
 
Da li može neka preporuka za dobar muzički plejer koji podržava FLAC? Bitno je da interfejs bude čist, ispeglan i pregledan - da ne izgleda neuredno kao VLC. :)
 
Aktivirao sam Deezer preko Moj Telenor aplikacije, valjda je besplatan uz Play+ pakete. Jel treba jos nesto posebno da uradim u samom Deezeru, US mi je store, skinuo sam onaj na engleskom, i trebam da se sign in-ujem, jel sa nekim "telenor" podacima treba ili sta, kako da skapira da sam ga aktivirao?

Pogledaj ovde kako da povezes nalog: http://www.telenor.me/cg/Privatni-korisnici/Usluge/Digitalni-servisi/Deezer-Muzika/

Da li može neka preporuka za dobar muzički plejer koji podržava FLAC? Bitno je da interfejs bude čist, ispeglan i pregledan - da ne izgleda neuredno kao VLC. :)
Ovako nesto https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/modernmusic/9wzdncrdqzpc? Ako si na W10 onda ti i ne treba, mozes iz Groove plejera.
 
Ma jok, u Moj Telenor sam ga aktivirao kao servis, sad stoji "Aktivan" i nista tu vise nema. Skinuo deezer, napravio nalog, i trazio mi je "aktivacioni kod" koji se kao nalazi na onom linku gore, od stranice koja ne postoji. Nekako je kao napravio nalog i ulogovan sam u Deezer aplikaciji, ali kad idem na "subscribe" imam samo opcije za kreditnu karticu, Paypal i to. Jesu mogli to i*iotskije da izvedu?
Ne znam, jel Telenor trebao da mi posalje neki kod ne kapiram.. treba da sacekam sledeci mesec ili tako neka glupost?
 
@Telenor Srbija upućeni smo i radimo na rešenju. Do tada ti mi možemo poslati kod, samo nam u DM javi koji broj je u pitanju.

Dakle javi im se na Twitteru ako ne radi...
 
Poslao im fala.
 
Jel zna neko gde je nestao burek forum iz tt? I da,instalirao sam i mtalk na w10 i ne može da i nadje Opel Team Serbia forum? Jel to do njega ili ja grešim negde? Na tt i ops nadje bez problema.
 
I jel neko ima predlog za neki dobar torrent klijent na w10? Ja ništa kršteno ne mogu da nadjem.
 
Zbog uzasnih reklama ja sam mislio da je Deezer neki nas servis :d Realno je vrh, svasta ima, imam 2gb samo za Deezer, bravo Darko :)

Sent from mTalk
 
Fino skroz, super sto ce biti i win10 verzija.

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno