Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ma kakvi... Nisam je kupio, nego je ta opcija ishla fraj. Ili cu da je plaitim, ili cu da koristim ovaj konverter iz #1 ToolKit. Na njemu moz' da nakrkash gomilu valuta, pa kad na jednoj opalish vrednost, on srachuna sve. :)
 
Sinoc pazarim rezultati.com aplikaciju neoficijalnu. Reko nas covek da mu dam 199 din ako je napravio da radi i da support developere... Medjutim nista od onoga, sto pise u descriptionu. Odmah sam za 5 minita kontaktirao preko live chat windows phone support i dobio nazad pare. Taman mi ujedno bio i test kolko sam zasticen kao kupac od traljavih aplikacija i devwlopera koji lazu. A ovom sam ostavio review :))
 
Poslednja izmena:
Odlicno sto su ti odmah vratlili novac. Sta ce ti uopste ta app rezultatti,sofascore je odlican. Koristim ga i na telefonu i na compu. Pitaj sledeci put u temi,neko je vec pitao za tu app i receno mu je da je fake ,mozda si bio ti?
 
Ma ja sam bio. Al eto ostao mi kusur na internet kartici pa reko da probam i DA vidim bash kako radi store ako je scam zbog losheg predstavljanja aplikacije. Imam softasacore i futbal24 instalirano prvi dan. Al navika je navika, sve se tripujem da sednem i sam napisem sebi app za potrebe.
 
Sinoc pazarim rezultati.com aplikaciju neoficijalnu. Reko nas covek da mu dam 199 din ako je napravio da radi i da support developere... Medjutim nista od onoga, sto pise u descriptionu. Odmah sam za 5 minita kontaktirao preko live chat windows phone support i dobio nazad pare. Taman mi ujedno bio i test kolko sam zasticen kao kupac od traljavih aplikacija i devwlopera koji lazu. A ovom sam ostavio review :))

Gde si nasao live support(koji), meni vec 3-4 dana isti neradi?
 
We're unable to complete your request
Microsoft account is experiencing technical problems. Please try again later.
 
To je dobro sto su ti vratili pare. Ali za sve ovo je kriv Microsoft. Samo otvorite prodavnicu pa idite na nove aplikacije. To je bruka i sramota sta sve tu ima. Recimo ima preko 10 mx player-a, imaju istu ikonicu i opis, pa im jos dodaju u nazivu "+" ili "pro", pa da ne nabrajam sta sve jos... Zasto oni ne kontrolisu sta se objavljuje sve? Mnogo ljudi se zezne tako pa plati i budu prevareni.
 
A na Play Storeu mislis da je bolje? Gledaj sta uzimas/placas a ne ko muva bez glave..
 
probao sam dosta aplikacija koje trebaju da zamjene google task kod androida.
Velika zamjerka je to što savaki pojedinačni zadatak koji upišem u listi vidim samo kao naslov i to dio naslova ako je tekst duži, tipa 5-6 riječi.

Postoji li neka aplikacija koja bi mi dozvolila da klikom na pojedinačni zadatak otvorim taj zadatak i vidim u cijelini šta piše.

Jedini način na koji to uspjevam je da idem na pojedinačan zadatak i kliknem edit. Tad vidim sve što sam napisao.
Bez toga patnja.

Pored ovog ako može nek nek napiše sa kojim aplikacijama ima iskustva a da prilično dobro odmjenjuju gmail,gtast, google calendar ?

Hvala
 
Да ли је нормално да по 10-15 секунди учитава вибер, да некада нема нотификација за примљене поруке, да смајлове и стикере дуго отвара?
Како вам ради Вибер на јачим уређајима, 1гб рама итд? Можда је до моје 720 са 512мб
 
Да ли је нормално да по 10-15 секунди учитава вибер, да некада нема нотификација за примљене поруке, да смајлове и стикере дуго отвара?
Како вам ради Вибер на јачим уређајима, 1гб рама итд? Можда је до моје 720 са 512мб

Viber na 640ci (1GB ram-a) startuje se za 2-2.5 sekunde, notofikacije znaju da kasne ili se ne pojave, kako kad

Isto radi na svim uredjajima tako kilavo radi i FB

Ti stvrano ne prestajes da trolujes i iznosis neistine (da ne kazem drugu rec), prenesi tvoj hate na drugu temu
 
Izvini molim te nisam primetio da koristiš duplo jači i skuplji fon od mog ja sam imao onaj krš od telefona 1520 na kome je pravo użivanje koristiti FB. Nemoj lożiti čoveka bez ikakve koristi.
 
Potvrdjujem za viber otvara se za 2-3sec. Ahaha fb kilavo radi, aplikacija nije potpuna kao na drugim platformama ali radi super brzo...
 
Msm nisam nikada koristio viber pre, samo whatsapp. Pa mi je cudno sto ga tako davi.
Cak i kada dobijem neki link u poruci (pa ga otvorim) vracanje na viber traje vecnost. Ne znam sta mi je ciniti
Da li bi reinstall pomogao?
 
Potvrdjujem za viber otvara se za 2-3sec. Ahaha fb kilavo radi, aplikacija nije potpuna kao na drugim platformama ali radi super brzo...
FB ne radi brzo, a ni preterano sporo ali dovoljno da te iznervira. Treba mu nekoliko sekundi da ga ucita i da te odvede na sranu sa novostima, nadji preko FB aplikacije na primer album sa slikama od nekog prijatelja i probaj da listas slike pa javi kako je. Aplikacija ne da nije potpuna nego je jos na samom pocetku, ali bitno je da je ima ma kakva god da je.
 
Total commander dobio dodatak za pristup lan i samba windows serverima tako da je pristup deljenim dokumentima moguć.
 
Kod mene Viber podiže za par sekundi ali negde kilavi iz neznanog razloga jer podiže kompletno rezidentno okruženje aplikacije sa vr memorijom koja mu je dodeljena... Znači, startovanjem Vibera podiže se par stotina MB...
 
Podiže se viber relativno brzo, ali je ne dovršena aplikacija. Ne možeš da dodaješ kontakte u favorite i poruke znaju da kasne ponekad dok ne pokreneš viber.
Tapatalk je katastrofalan.
 
Otvorite prodavnicu na telefonu pa paste ovo:
kenkim it solutions ltd

Sad pitanje: Jel ovom liku dobro? :)
 
Ima onaj web wrapper a kako je yt promenio izgled mobilnog sajta mozda je to pomislio ...
 
U pravu ste, brzopleto sam pročitao vest na WMPU, nije app nego youtube preko browser-a dobio novi izgled.
Izvinjavam Vam se za dezinformaciju.
Pozdrav !
 
Izasao update za here mape u navigaciji!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno