Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Pustili apdejt za viber,jel neko instalirao? Trenutno mi lepo radi prethodna verzija da nisu shebali nesto.
 
Da li postoji neka alternativa za messenger? Svaki put kada zelim da udjem u neprocitanu poruku on mi reloaduje aplikacuju, a to traje 5-10 sekundi.

Inace lumia 735, build 10,0,14393,189. Ako to ima veze sa bilo cim, na wp sam tek par dana....
 
Da li postoji neka alternativa za messenger? Svaki put kada zelim da udjem u neprocitanu poruku on mi reloaduje aplikacuju, a to traje 5-10 sekundi.

Inace lumia 735, build 10,0,14393,189. Ako to ima veze sa bilo cim, na wp sam tek par dana....
Ovo je tema za windows phone ,a ne za windows 10 mobile.

Sent from mTalk
 
Ne znam ljudi da li tripujem, ali izgleda radi. Moja L625 se vremenom usporila,, resume sve duži... Uzmem Performance-Optimizer, poteram, očistim i... Poleti telefon!
Inače sam veeeliki skeptik kad clean-eri u pitanju.
 
Zasto je izbacen tapatalk iz prodavnice na 8.1 ?

Zato što je pre par dana bilo čišćenje Store-a, sve aplikacije koje nemaju starosnu oznaku izbačene su sa Store-a.
Ako si na WM10, koristi mTalk.

Sent from mTalk
 
A za 8.1 nema nista? Ni tt ni mtalk. Sva sreca da imam instaliran tt, al sta ce biti ako budem morao da ga brisem?

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Izgleda da pređeš na desetku. :)

Možda može da se povuče aplikacija iz Libraryja, ali nisam siguran. Pre bih rekao da ne može ni tako, ali kome treba, može da proba.

Od ovih "hakerskih fazona" ostaju opcije (ako telefon nije podržan za desetku i ne može se na desetku preko Upgrade Advisora) preko menjanja registra da se dobije desetka, ili da se nekim alatom instalira Tapatalk tako što se nađe taj neki fajl za njega na netu. Ne znam sad kako se tu šta zove, ne mogu da sad setim, a nisam to ni koristio...

EDIT: Ovi je taj alat. [APP] Interop Tools - A versatile registry editor, soon with full privileges browsing - Post #284
Ali još jednom, ja ovo nisam koristio na svom telefonu.

Drugi EDIT: xap fajl, iz njega se valjda instalira aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Da, obzirom da sa L630 ne mogu na W10, ostaju mi samo, sto ti kazes, "hakerski fazoni".
 
Ako ti samo Tapatalk fali, onda pretpostavljam da je ovo sa instaliranjem Tapatalka najbolje resenje. E, i još što treba utvrditi - da li to što sam ja poslao radi i sa desetkom i sa osmicom, ili samo sa jednom od ta dva. U svakom slučaju evo par linkova još što su mi ostali u browseru.
http://www.windowscentral.com/interop-tools-windows-10-mobile
http://forum.xda-developers.com/win...interop-tools-appx-windows-10-mobile-t3373675

E, da, i pošto ti sad imaš poslednju vertiju Tapatalka, jel možeš pogledati samo koja ti je to verzija? Čisto da bismo imali i tu informaciji.

Ja sam ranije našao neki xap fajl za Tapatalk, pa sam ga sačuvao u folderu. Neću ga okačiti ovde pošto je 8MB, ali ako nekome zatreba, imam ga... Ali koliko se sećam, xap za Tapatalk se lako nalazi.

Treba da ovo kod instaliranja Tapatalka i nije toliko "hakerska radnja" - valjda je to nešto što i razvijači treba da koriste kako bi oprobali aplikaciju koju prave, a ne da je oprobaju tek kad je okače u prodavnici. :p I ako bi samo to radio u nekom momentu - može se raspitati i da li je ovo zvanični alat sa ovom namenom (a mislim da nije, mada ga ljudi preporučuju), i ako nije - koji je zvanični, i da li bismo mogli i njega da preuzmemo, jer bi trebalo da je kao sigurniji.
 
Na mom telefonu je TT ver.2.0.1.50
I ne fali mi tt jos, mislio sam da malo pocistim telefon, uradim factory reset, pa da instaliram sve ponovo, al sam upravo odustao od toga. Ko zna sta jos vise nema na storu da se skine. Teram ovako kako je.
 
Treba mi nesto slicno ES File Exploreru za WP. Konkretno treba mi neki besplatan app preko koga se mogu gledati klipovi preko LANa na telefonu - ima li sta takvo na WPu?
 
Total commander

Izvini, Ispravka, ne znam da li radi na wp8.1, ali ako radi, to je to što ti treba.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Ima li neka aplikacija kao tapatalk za forum, imam tapatalk al mu ne radi search i nmg da najdem benchmark na primer a browser nece da me prebaci na njega?
 
Ima li neka aplikacija kao tapatalk za forum, imam tapatalk al mu ne radi search i nmg da najdem benchmark na primer a browser nece da me prebaci na njega?

Jesi probao mTalk aplikaciju? Ako nisi isprobaj je .... preporuka

Tapatalk se povukao sa WP koliko je meni poznato razlog za to mi nije poznat ...
 
Da li još neko ime problem da apdejtuje Onedrive? Već desetak dana mi stoji da ima apdejt za njega i kada pokušam da ga apdejtujem prijavi mi grešku.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Imam ja. Imas na netu nekoliko stvari koje mozes da uradis povodom toga. Ja sam sve probao i nista. Osim hard reseta koji necu da radim. Probaj mozda tebi proradi.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Imam i ja. Neću ništa da radim. Baš me briga, ako prođe, prođe...
 
Ono sto je bitno, je da one drive normalno funkcionise, greska ne dozvoljava update.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Evo danas prosao apdejt normalno. Cini mi se da su danas izbacili novi, sa danasnjim datumom. Izgleda da je ipak problem bio sa tom verzijom apk, ne sa nasim telefonima.
 
Ima mTalk koji ni blizu nije tapatalk, ni blizu.
 
Nazad
Vrh Dno