Šta je novo?

Meizu MX4

vidim ja da ovo postaje idealan telefon za tebe. širok i dobra kamera :)

Daaaa.... :) Jel se secas kad je izasao MX3 kad si ti rekao da je kao shit tako 15:9, kad sam ja rekao da mi je to kul? :)

Inace jedino cega se bojim je MTK i podrska. Te dve reci bas i ne idu zajedno.
 
Ufff, ovo bih rado posedovao. Velika dilema mx4 ili mi4...
Mozda bih pre uzeo ovo nego Xiaomi...
 
Daaaa.... :) Jel se secas kad je izasao MX3 kad si ti rekao da je kao shit tako 15:9, kad sam ja rekao da mi je to kul? :)

Inace jedino cega se bojim je MTK i podrska. Te dve reci bas i ne idu zajedno.
Da stvarno kakva je podrška za taj chipset? Jel zatvoren kao Exynos?
 
Moze se reci da je kao "zatvoren". Ne daju Kinezi source, evo sad posle koliko su pustili source za 4.4 za proslu generaciju. Snap je i dalje prvi, mislim i rasprostranjen je, a i dev friendly je, cak i daju programe na njihovom sajtu.
 
Dobro jedina ok stvar je sto, za sada, Meizu podrzava dosta dobro i starije modele tel. vidim da su izbacili KitKat i za MX2 model...
 
Nikako da neko trend minimal bezela iskoristi da napravi telefon sa ovim specifikacijama i 5'' ekranom u kucistu velicine nekadasnjih flagship androida sa ekranom 4,3-4,5'' displejom. To bi bio pun pogodak. Ovako posle aj da kazem Nexus 5 dimenzija postaje svejedno da li je ekran 5,2 ili 6''. Ja sa vecim sakama ne mogu ni G2 normalno da koristim jednom rukom, mislim mogu ali jedva i uz ograniceno dohvatanje ekrana.
 
Ja nemam velike sake, a furam redmi note koji je 5,5 i ima povece bazele. Navikne se covek. Veci problem bude drzanje u dzepu. Svaki put kada cucnem pomislim da ce tel puci

edit, nije ovaj tel konkurencija Nexusu, vec Mi4
 
Poslednja izmena:
Pa mozda ce biti konkurencija novom Nexus-u. :)
 
Bice. Za 450e znajuci ove nase derikoze :)
 
Aj bas da vidimo, prema aktuelnim cenama u paketima operatera bi morao da bude bas jeftin, npr u paketu od 1900-2000 din mesecno ne bi smeo da bude preko 20k din :d :smoke:
 
Bice nesto izmedju 25.000 i 30.000 u paketu od 2.000 :)
 
http://mobile-review.com/articles/2014/meizu-mx4.shtml

Gledam i citam sve ovo i setim se da je 64Gb verzija 300e..

14.jpg


17.jpg
 
Ja bih isao na 32gb i ~250e :)

Cekam da vidim da li ce beli imati glossy plastiku nazad ili matiranu.

Edit:
In MX4 matte cover (both in the machine white and gray) and removed without tools.

O hvala bogu..
 
Poslednja izmena:
Pa da ima micro sd slot i ja bih isao na 32Gb od 250e i za 50e kupio karticu od 64Gb :d taman da 2 godine uopste ne razmisljam o novom telefonu i memoriji :)
 
Meni dosta i 16gb ako ima slobodno 12-13gb. Ako je bloat-ovano kao kod Sammy-a, onda 32 bi ipak morao.
 
ma da 13 GB :d
nexus 5 ima 12.55
 
Idi bre, 16Gb u ovako mocnom telefonu koji snima 4k, pa to je kao kad bi u GT automobilu imao rezervoar od 16 litara :d :d
 
Kamera razbija, realno ovo je bolje i od Z3/Note 4 semplova vidjenih danas na gsm areni. Ipak treba da se uporedi direktno u istim uslovima ali i bez toga ovo je trenutno jedna od najjacih android kamera, ne samo po detaljima nego i sve ostalo odradjuje odlicno, dokaz koliko je taj senzor dobar u kombinaciji sa krstenim softverom.
 
Poslednja izmena:
Idi bre, 16Gb u ovako mocnom telefonu koji snima 4k, pa to je kao kad bi u GT automobilu imao rezervoar od 16 litara :d :d
Kad budem imao komp i monitor i tv koji podržava 4k onda ću i snimati, do tada FHD radi posao :)

Poslednji video sam snimio hmmm za prvi maj, a pre toga za novu godinu :d

Počeo sam sve slabije da trpam u telefon nebitne stvari. Igrice ne igram... Samo fotkanje, mail, razgovori, WhatsApp/Viber + FB, TW, inst

Muzika svega 2 giga.

Možda bi se uglavio i u 8 giga :d
 
@ djilkos ^ ja nedeljno snimim cesto oko 5Gb 1080p, snimao sam i neke utakmice pa prebacivao na laptop kad god imam vremena :d pa muzika, foto.. ali sve prebacujem na komp osim muzike koja ostaje na telefonu. HD igre ne igram, samo ove sitne do 100Mb.

Ali da imam ovakav fon.. bez 64Gb tu nema sta da se trazi.

Pre-sale cena za 32gb 410dolara. Za 2 meseca to ode na 370,plus oni gaga deals kada ulete to je 350. Ako ti se posreci na carini,ovaj mob moze da izadje 290-300e. Sto je prihvatljivo

Sta bre prihvatljivo, pa toliko kosta desire 500 u CT-u :d
 
Poslednja izmena:
Za desire 500 imas garanciju a ovde ne :)
 
Koju garanciju, u begramu? Neka hvala :d
 
istina.. :)

https://www.facebook.com/meizu/phot...409791726./628245557288519/?type=3&permPage=1

Outside mainland China, we are already in Hong Kong, Russia, France, Italy, Czech Republic, etc.
Our next stops are, Germany, Spain, UK, India, Australia, the list goes on. Where do you want to see us most?

edit
If you are in Italy, good for you! ‘Cause you can buy MX3 and other Meizu accessories from the site and get your items shipped directly from Italy. Meizu.it is an authorized reseller of official Meizu, so there’s no need to worry about any quality problems. You can also join the fans community organized by them.

zanimljivo ako imaju skladiste u italiji. onda bi narucivanje u zemlje eu prolazilo bez dazbina. hmm
 
Poslednja izmena:
Hteo da ga porucim jos juce, ali : All products have been booked, please look forward to the next batch of new products. (ovo je naravno pre-order sa njihovog sajta - meizu mart)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno