Šta je novo?

skrill ili netteler?

Sve reseno ekspresno.Nisam se ovome nadao_Ocekivao sam smaranje od nekoliko dana minimum.

A sto su ti uopste trazili reset sifre?
Da li si dodavao karticu,imao neku transakciju ili jednostavno pri logovanju? i zasto si produzavao sledeci stepen reseta (sigurnosni korak 2?)

Meni su takodje trazili reset,po prvi put (a imam i koristivno nalog bas dugo),medjutim pri verifakciji nove intesine kartice su mi trazili da ih kontaktiram?
Da li je to povezano sa slucajem na drugoj temi (intesa internet) da vise ne dopustaju skrill nemam pojma?
Mnogo razlicitih primera...
 
A sto su ti uopste trazili reset sifre?
Da li si dodavao karticu,imao neku transakciju ili jednostavno pri logovanju? i zasto si produzavao sledeci stepen reseta (sigurnosni korak 2?)

Meni su takodje trazili reset,po prvi put (a imam i koristivno nalog bas dugo),medjutim pri verifakciji nove intesine kartice su mi trazili da ih kontaktiram?
Da li je to povezano sa slucajem na drugoj temi (intesa internet) da vise ne dopustaju skrill nemam pojma?
Mnogo razlicitih primera...

Nista ja nisam dirao,jednostavno sam hteo da se ulogujem.Trazili su mi da resetujem pw,ali nisam mogao da dobijem code koji salju na mobilni teleon.Dosta ljudi imaju potpuno razlicita iskustva.Ortak je imao slican problem,samo je njemu trebalo nekoliko dana da sve to resi.Slao im je scan dokumenata,ali je morao i da ih zove jer je bilo nekih glupih komplikacija.Kad ih je zvao,pricao je sa likom koji ne zna gde se nalazi,pa je morao solidno da se iscima da sve to resi.
 
A sto su ti uopste trazili reset sifre?
Da li si dodavao karticu,imao neku transakciju ili jednostavno pri logovanju? i zasto si produzavao sledeci stepen reseta (sigurnosni korak 2?)

Meni su takodje trazili reset,po prvi put (a imam i koristivno nalog bas dugo),medjutim pri verifakciji nove intesine kartice su mi trazili da ih kontaktiram?
Da li je to povezano sa slucajem na drugoj temi (intesa internet) da vise ne dopustaju skrill nemam pojma?
Mnogo razlicitih primera...

Nista ja nisam dirao,jednostavno sam hteo da se ulogujem.Trazili su mi da resetujem pw,ali nisam mogao da dobijem code koji salju na mobilni teleon.Dosta ljudi imaju potpuno razlicita iskustva.Ortak je imao slican problem,samo je njemu trebalo nekoliko dana da sve to resi.Slao im je scan dokumenata,ali je morao i da ih zove jer je bilo nekih glupih komplikacija.Kad ih je zvao,pricao je sa likom koji ne zna gde se nalazi,pa je morao solidno da se iscima da sve to resi.

Danas su i meni trazili 2step i pass reset.
 
Koliko traje ova procedura oko password reseta?
SMS ne stize na telefon, na mail odgovorili sa uopstenim odgovorom i brojem slucaja, poslao skeniran pasos i dalje posle 3-4 dana nema jos odgovora, kako ste vi ovo resavali i koliko je trajao ceo postupak do promene passa?
 
Koliko traje ova procedura oko password reseta?
SMS ne stize na telefon, na mail odgovorili sa uopstenim odgovorom i brojem slucaja, poslao skeniran pasos i dalje posle 3-4 dana nema jos odgovora, kako ste vi ovo resavali i koliko je trajao ceo postupak do promene passa?
Ova procedura traje vrlo kratko. Slagacu, ali mislim da sve to ide instant. Radio sam jednom pass reset i sve je islo glatko. Ne znam zbog cega toliko cekas. Pogotovo sto si stari korisnik. Govorim za Skrill
 
Ova procedura traje vrlo kratko. Slagacu, ali mislim da sve to ide instant. Radio sam jednom pass reset i sve je islo glatko. Ne znam zbog cega toliko cekas. Pogotovo sto si stari korisnik. Govorim za Skrill
ovo je nova procedura, nije kao one stare, kada se ti ulogujes pa ukucas stari pass, pa dva puta kucas novi, ovo je drugacije i ovo je novina jer ovako nikada nije bilo
 
Ljudi sto nece da mi prodje uplata preko skrilla ni sa jedne kartice? Sve je bilo ok. Poslednja transakcija bila 07.02.

Evo greska koju izbaci.

skrill problem 2.jpg
 
Od pre nekoliko dana nema vise gambling uplata ni preko Intese.
 
Pa da... ovde ne prolazi, ovi drugi su poslali mail da "trenutno" ne radi i da ce javiti kad proradi. Ima logike da su zabranili.
 
Od pre nekoliko dana nema vise gambling uplata ni preko Intese.
Tacno, nece ni meni vise. Probao sam cak da pri upload-u novca cekiram non-gambilng, ali mi posle ne da taj iznos da prebacim u strani kazino.

Zna li neko da li i Neteller pri upload-u novca sa Intesine kartice trazi da se izabere gambling ili non-gambling?
 
Tacno, nece ni meni vise. Probao sam cak da pri upload-u novca cekiram non-gambilng, ali mi posle ne da taj iznos da prebacim u strani kazino.

Zna li neko da li i Neteller pri upload-u novca sa Intesine kartice trazi da se izabere gambling ili non-gambling?
U medjuvremenu sam otvorio Neteller nalog i uspesno sam upload-ovao novac sa Visa Internet kartice Banke Intese na svoj nalog i odatle prebacio na kazino.
Dakle, moracu da zamenim Skrill sa Neteller-om.
 
Ko se kocka preporuka je Neteller. Skrill je trenutno u blokadi. Ni sa jednom karticom se ne mogu deponovati pare na Skrill. Na Netelleru je jos uvek moguce i radi normalno. Cisto da znate o cemu se radi.
 
U kakvoj blokadi?
 
da li plasticna neteler kartica moze da se uzme ako sam se registrovao sa laznom adresom?

edit: to jest, sad vidim da nema smisla, da mi trazi i social security number ako hocu da se registrujem sa laznom adresom
 
Poslednja izmena:
Nisam se lepo izrazio. Skrill nije u blokadi nego je deponovanje iz Srbije na Skrill trenutno onemoguceno. Skill su uglavnom koristili online pokerasi i kladionicari kojima je Skrill sluzio za brzo slanje para sa jednog sajta na drugi. Neko je to provalio i zato je ukinuta mognucnost deponovanja novca na Skrill. Sto se Netellera tice jos uvek moze. Tako da ako se kladite prebacite se na Neteller. Isto je sve kao i na Skrillu.
 
da li plasticna neteler kartica moze da se uzme ako sam se registrovao sa laznom adresom?

edit: to jest, sad vidim da nema smisla, da mi trazi i social security number ako hocu da se registrujem sa laznom adresom
Ne mozes da registrujes nalog na Netellru ako pritom nisi verifikovao svoj racun. Verifikacija se vrsi tako sto saljes svoju licnu kartu ili pasos na uvid. Ne znam zasto bi vadio karticu na lazno ime ako sme da se zna?
 
znam, ispravio sam se posle da sam pogresio
ma mislio sam radi fazona, pravo da ti kazem, ni sam ne znam

verifikovao sam nalog sa svojom vozackom dozvolom i narucio net+ karticu


nego imam problem na skrilu

registrovao sam se, oni su skinuli 1.65e i trazili da unesem kolko su skinuli, ali u dolarima
ja sam to konvertovao, ali ni jedan iznos nije bio pravi i sad vise ne mogu da verifikujem karticu, a ne odgovaraju na ticket -.-
 
znam, ispravio sam se posle da sam pogresio
ma mislio sam radi fazona, pravo da ti kazem, ni sam ne znam

verifikovao sam nalog sa svojom vozackom dozvolom i narucio net+ karticu


nego imam problem na skrilu

registrovao sam se, oni su skinuli 1.65e i trazili da unesem kolko su skinuli, ali u dolarima
ja sam to konvertovao, ali ni jedan iznos nije bio pravi i sad vise ne mogu da verifikujem karticu, a ne odgovaraju na ticket -.-
Nisi ti to nesto lepo zapazio. Kada pravis skrill nalog moras da uneses i valutu za koju ce da se veze tvoj nalog. To znaci da si nalog registrovao u dolarima a ne u eurima. Jer nije moguce da ti skinu eure a traze ti da im kazes koliko je to u dolarima. Pogledaj to malo bolje.
 
On na intesa online moze da vidi samo tih 1.65 evra, bez obzira sto je to naplaceno u dolarima (ocigledno da mu je skrill nalog dolarski) . Ne znam da li se u banci moze dobiti informacija o transakciji u originalnoj valuti, ali na sajtu svakako ne moze.
 
Poslednja izmena:
On na intesa online moze da vidi samo tih 1.65 evra, bez obzira sto je to naplaceno u dolarima (ocigledno da mu je skrill nalog dolarski) . Ne znam da li se u banci moze dobiti informacija o transakciji u originalnoj valuti, ali na sajtu svakako ne moze.

upravo tako

ja sam izabrao dolare, ali na inteza online mogu da vidim samo evre

a sada u opste ne mogu da verifikujem karticu, jer sam tri puta uneo pogresan iznos i rekli su mi da ih kontaktiram, ali ne odgovaraju -.-
 
Morao si pozvati call centar, rekli bi ti originalni iznos.

Steta sto su ovo izbacili sa e-Bankinga, ranije je bila ta informacija dostupna!
 
a sada u opste ne mogu da verifikujem karticu, jer sam tri puta uneo pogresan iznos i rekli su mi da ih kontaktiram, ali ne odgovaraju -.-

ista stvar kod mene... šta je najbolje raditi u ovoj situaciji? treba mi skrill za kladjenje (trenutno nabavljam paysafe card iz hrvatske), može li da se obriše ovaj nalog ili možda samo kartica, pa da probam ispočetka? ili da otvaram netteller ako nije komplikovanije od skrilla?
 
ista stvar kod mene... šta je najbolje raditi u ovoj situaciji? treba mi skrill za kladjenje (trenutno nabavljam paysafe card iz hrvatske), može li da se obriše ovaj nalog ili možda samo kartica, pa da probam ispočetka? ili da otvaram netteller ako nije komplikovanije od skrilla?
Moj predlog je da prvo pokusas da kontaktiras podrsku Skrilla i da vidis da li mogu da ti pomognu da nalog sa dolara vratis u eure. Ako to nije moguce (verujem da jeste) otvori Neteller. Licno ga koristim bas za kladjenje. Isti je kao Skrill sve kladionice ga prihvataju, cak imas i vece dnevne limite ukoliko skidas lovu sa kartice.
 
Moj predlog je da prvo pokusas da kontaktiras podrsku Skrilla i da vidis da li mogu da ti pomognu da nalog sa dolara vratis u eure. Ako to nije moguce (verujem da jeste) otvori Neteller. Licno ga koristim bas za kladjenje. Isti je kao Skrill sve kladionice ga prihvataju, cak imas i vece dnevne limite ukoliko skidas lovu sa kartice.
Kontaktirao sam ih, ali nema odgovora... Zato ću da otvorim ove druge... hvala! A direktno sa karticom (intesa internet) da ne idem na kladže, strane?
 
Mislim da neces moci direktno sa kartice na sajt da deponujes novac. Otvori Neteller i zavrsio si problem.
 
Da li je neko podizao direktno dolare ili evre sa neteller kartice na bankomatu telenor banke? Ako je to uopste moguce :) a čini mi se da u Srbiji samo telenor bankomati rade sa devizama...
 
Samo sa svog racuna mozes.
Nudi i UniCredit 2 godine pre Telenora, ali ne na svim bankomatima :)
Radi sada i na SocGe bankomatima.

Ali nazalost samo za racune u toj banci. (negde moze i sa drugih, ali to ide preko menjacnice, znaci sa losim kursom)
 
imam obe kartice i skrill mastercard i neteller mastercard i odlicno funkcionisu i skupljam novac na njima kada budem isao u zemlje de primaju evre.znaci crna gora.grcka.
 
@masc Skrill i Neteller kartice ti sluze da sakupljas na njima pare i posle da podignes na bankomatu zemalja gde je euro valuta?! Svasta...
 
dizanje samo na bankmomatima gde moze evro da se podigne jer je provizija za druge valute veca.a mozda i placam kada budem isao van srbije.
 
Nazad
Vrh Dno