Šta je novo?

skrill ili netteler?

Meni Visa Internet prolazi regularno sa stikliranom opcijom za kocku. Juce bas poslednji put prebacio.
 
Ne bi smela. To je protiv nasih zakona, ili Skrill nije sa pravog procesora povukao pare, u kom slucaju oni krse zakone.
 
Mozda je zbog toga sto sam Skrill nalog otvorio jos 2008. (tada je bio Moneybookers) i jos tad stiklirao tu opciju, a tad je i po nasim zakonima bilo dozvoljeno.
Mada sad se setih da sam pre jedno dva meseca uplatio direktno sa kartice na bet-at-home.com, isto je Visa Internet Banke Inteze u pitanju.

Neka se javi jos neko ko je uplacivao sa tom karticom novac za kockanje, da ne bude da sam izolovani slucaj.

EDIT: Upravo sad sam probao i uspesno prebacio 10 evra na bet-at-home.com direktno sa pomenute kartice

Znamo cija je Intesa tako da je moguce da ih zabole za nase zakone, jer sigurno nece biti sankcionisani.
 
Poslednja izmena:
Drugima je blokirala, bilo je podosta postova na tu temu.

Nije nikada bilo dozvoljeno da se mi kladimo vani. Samo se sada to na nivou banke implementira.
 
Bre, ne znam sta je, meni vec eto 7 godina radi odlicno, deponovanje novca za kockanje i podizanje novca sa skrila na devizni racun u Intezi vezan za karticu.
 
Koristim i Skrill i Neteller. Nalozi na pomenutim sajtovima mi iskljucivo sluze za kocku. Prebacujem pare sa jednog sajta na drugi. Neteller vise koristim, a pare deponujem preko Visa master i Visa elektron kartice (Rajfajzen, Inteza, Telenor) E sad pravilo svih kladionica je na koji nacin deponujete novac na taj nacin morate da pravite i cash out. Posto deponujem preko Netellera cash out pravim na Neteller pa posle preko njihove kartice skidam kintu na bankomatima. Provizija je 1.9%
 
Meni prolazi skrill direktno sa kartice na nase online kladionice.
 
Bre, ne znam sta je, meni vec eto 7 godina radi odlicno, deponovanje novca za kockanje i podizanje novca sa skrila na devizni racun u Intezi vezan za karticu.
Ja zapravo nisam ni probao (otkad je zabranjeno). Probao sam jednom karticom direktno, nije proslo, i od tad podrazumevam da ne moze ni na Skrill. Doduse mozda zavisi od kartice, moja je bila Raiffeisen Visa Virtuon.

Takvo pitanje na zalost i dalje postoji.
I na Skrillu i na Netelleru?
 
Poslednja izmena:
Ja zapravo nisam ni probao (otkad je zabranjeno). Probao sam jednom karticom direktno, nije proslo, i od tad podrazumevam da ne moze ni na Skrill. Doduse mozda zavisi od kartice, moja je bila Raiffeisen Visa Virtuon.
Raiffeisen Visa Virtuon znam da ne moze, ima je moj brat i nju ne prihvata ni skrill ni kazina/kladionice i u banci su mu rekli da nece moci vise otkad je poostren taj zakon kod nas.
 
Raiffeisen Visa Virtuon znam da ne moze, ima je moj brat i nju ne prihvata ni skrill ni kazina/kladionice i u banci su mu rekli da nece moci vise otkad je poostren taj zakon kod nas.
Sad si mi sve razjasnio, hvala. Jos ako je ta tvoja Visa internet ona Intezina kartica za koju se prica da je dzabe... :D cheers

Mozda je onda najbolje da ne dizemo vise prasinu, da se Vlasi ne dosete... ,) :-devil-:
 
Ja sa Erste master karticom nisam uspeo da stavim pare u strane kladionice preko Skrilla al zato preko Netellera prolazi.
 
Meni prolazi skrill direktno sa kartice na nase online kladionice.

Dozvoljeno je za nase kladionice da se uplacuje kako god zelis.
Kome prolazi uplata nasim karticama za kladjenje van zemlje imaju srece, ne sme da prolazi.
Mozda banka zezne ili sajt ne koristi pravi kod providera usluge za kockanje.

Niko to nece juriti jos dugo ali znajte kako stoji zakon po tom pitanju.
 
Moja svakodnevnica je da uplacujem i prebacujem pare sa jedne kladionice na drugu. Pare sa nasim visa karticama ne mozete direktno uplatiti na sajt. Ali zato mozete na Skrill ili Neteller i onda sa tih servisa na zeljenu kladionicu. Preporucujem kartice banka Rajfajzen, Inteza, Telenor. Sa karticama ostalih banaka nisam imao prilike da radim.
 
Da se razumemo, ukoliko se prilikom registracije na Skrill deklarisete da necete koristiti za kockanje, moci cete da placate nasim karticama, i ipak mozete da uplacujete i za betting sajtove. Medjutim, ako se selektuje da jeste nalog za kockanje pri registraciji, ne bi smele da rade nase kartice.
Ako vam rade, super, po meni, vas novac, ako jos zaradjujete, zasto da ne! Ako ga bacate... iskreno radije bih da ga bacite u neki kontejner da beskucnici mogu da ga iskoriste ;)


Problem koji vecina zemalja ima protiv online gamlinga (u drugim drzavama) je sto VECINA onih koji se klade GUBI. To je cista statistika, to ne mozete da opovrgnete nikako :) Kada gube van zemlje, taj novac izlazi van zemlje skroz. Da je u nasim kladionicama, on ostaje domacij krimineli da ga koristi ;)
A budite sigurni, ako dosledno zaradjujete, nijedna normalna kladionica vas ne zeli kao klijenta! Tako da ni oni stvarno nemaju nista protiv da se kockate vani.


Ovo je nesto u sta sam upucen jer se delimicno Forex tretira kao gambling, i bila je ideja da se tako i zvanici, a posto sam u toj prici, stoji ovo gore.
Isto vazi i za FX firme inace.
 
I trgovanje akcijama na berzi jeste kockanje.
Ja izadjem 400-600 evra mesecno i do sad me nijedna online kladionica nije banovala, mislim da je to premala cifra da im bode oci.
Doduse, imam naloge na desetine kladionica i u nekim gubim dok u drugima nadoknadjujem, pa posle tamo dobijam, a ovamo gubim, jer se bavim sportskom arbitrazom i to je uobicajeno za tu vrstu kladjenja.
 
Evo jednu stvar da dodam. Zasto sam imao onako mali limit depozita na Netelleru. Kartica mi nije bila verifikovana. Naime, kada sam pokusao drugi put sa istw kartice da deponujem novac. Izasla mi je poruka "Da li zelim da verifikujem ovu karticu, verifikacija je 3€" prihvatio sam i onda mi je sa te kartice skinuto 3€ dobio sam sms u kojem je pisao iznis koji mi je skinut i sifra. Tom sifrom iz sms (cetiri cifre) popunio sam polje za verifikaciju i sada je moj dnevni limit depozit 2.250€
 
Inace ko malo ozbiljnije igra kladionicu i ima otvorene naloge na vise sajtova. Bez Skrilla i Netellera nema ozbiljne kocke :)
 
Yup. Ja izvodim svakakve vratolomije. Kad prebacim zaradu sa freelancinga na Skrill, taj novac se po njihovim pravilima ne može koristiti za klađenje, jer potiče od američke kompanije (Upwork). Zato moram ili da prebacim novac na sestrin Skrill, ili da povučem pare sa Upwork-a na Payoneer, pa odatle da prebacim na Netteler (ne može se na Neteller prebaciti novac sa Skrill kartice, što je po meni bezveze).
 
Da li moze Neteller kartica da se veze za PayPal i da li je prima Aliexpress?
Interesuje me i za fizicku i za virtuelnu.
 
E hvala na informaciji. Ako neko moze da je dopuni sa situacijom za PP.
 
Može Paypal. Redovno plaćam Skrill karticom putem Paypala.
 
Znam za Skrill ali ne znam za Neteller a ona bi mi bila zgodnija za ovo sto mi treba.
 
Valjdan pitam na pravom mestu?!Jel neko od vas imao problema sa pw resetom na Skrillu.Elem,pokusao sam da se ulogujem i random su mi trazili promenu passworda.Kad pokrenem postupak promene,dodjem do dela kad treba da mi posalju code na mobilni telefon,ali nista mi ne stize.Da li ima veze to sto sam sa telenora presamo na mts,ali broj je ostao isti?Poslao sam mail njihovom supportu,kontam da cem im trebati par dana da posalju neki genericki odgovor.
 
Zbog cega su ti trazili pass restsrt? Da nisi mozda posecivao skrill duze vreme ili si redovni posetilac i korisnik? Pitam zato sto sam ja imao problem sa Skrillom. Nisam duze vreme (oko godinu dana) ulazio na skrill traIli su mi podatke da im ponovo posaljem. Jer je moj nalog izbrisan. Morao sam sve iz pocetka. Otvaranje naloga, user, pass...
 
Pojma nemam zasto trazi pw reset.Logujem se na svakih 15ak dana,posaljem pare jednom u 3 meseca i to je sve.Jedan ortak mi je rekao da je on imao slican problem sa random pw resetom.Rekao mi je da se smarao sa njima,morao je da salje kopjie pasosa,da ih zove.A on koristi skrill non stop.Sacekacu par dana pa cu onda krenuti sa smaranjem.
 
Samo da javim, ako nekom zatreba informacija, da sam virtuelnom Neteller karticom placao na ebay preko PayPala, na Aliekspresu i na mtel CG.
 
Pojma nemam zasto trazi pw reset.Logujem se na svakih 15ak dana,posaljem pare jednom u 3 meseca i to je sve.Jedan ortak mi je rekao da je on imao slican problem sa random pw resetom.Rekao mi je da se smarao sa njima,morao je da salje kopjie pasosa,da ih zove.A on koristi skrill non stop.Sacekacu par dana pa cu onda krenuti sa smaranjem.

Meni su isto tražili reset lozinke, mada i nisam se logovao duže vreme, mesec-dva sigurno. SMS stigao začudo bez problema, iako sam ranije imao problema s prijemom sličnih SMS-ova.
 
Za divno cudo dobio sam brz odgovor mailom.Traze mi scan dokumenata.Videcemo kako ce sve proci.Kazu da random pw reset traze zbog nekakvih mera predostroznosti.
 
Sve reseno ekspresno.Nisam se ovome nadao_Ocekivao sam smaranje od nekoliko dana minimum.
 
Nazad
Vrh Dno