Šta je novo?

skrill ili netteler?

nisam uspeo da podignem, kazu mora da se podigne na nacin na koji uplatis

ne znam samo sto mi aplikacija nudi da izaberem nacin isplate onda

A zasto ne uplatis neki dinar i na uplatnom mestu? Uplati recimo 100 dinara na racun i morace da ti dozvole i isplatu u kladionici.
 
Samo da prijavim da sam otvorio Neteller nalog na nemacku adresu i da je bilo cupavo sa trosenjem para. Prebacio sam maksimalnih 100 dolara koliko moze na neverifikovan nalog i placanje virtuelnom karticom nije islo bas glatko. Trebalo mi je desetak pokusaja u proseku za svako placanje a bilo ih je cetiri, dva krupnija i dva sitnija. Treci dan mi je blokirao nalog i trazi mi verifikaciju. Ostalo mi je 5,5$ sa kojima verovatno ne mogu vise nista da uradim tako da necu rizikovati da otvaram nove naloge za spasavanje ostatka novca. Moracu da prebacujem kintu u banku i da se nadam da me poreznici nece primetiti.
 
Mozda je glupa ideja,ali ako neko ima redovan priliv na skrill a ne moze da izvuce kintu...Ovaj DHgate je isti Aliexpress i prima Skrill.Zatim:
Gadjas predmete na akciji a i ne moraš
Gadjas kupovinu do 50eur da izbegnes carinjenje.
Gadjas predmete sa free shipping.
Gadjas ono sto se najvise trazi pre svega elektronika,odeca i obuca.
Kad ti stigne sve to lepo stavis na Limundo a ako ti se ne zuri na Kupindo,gde ce predmeti dostici realnu cenu manje vise zavsi sta prodajes, pogotovo ako su predmeti novi tj. nekorisceni.Jos cak mozes i da zaradis povrh toga.
Jeste da ima posla i zamlacivanje ali eto ,imate 0 troskova,nema banaka provizija i sl.tu i tamo prodate nesto ispod cene taman sto bi placali bankama debele procente itd.. ...dodjete mu ko oni rudari ili ko vec beše koji su dobijali plate u ciglama i gradjevinskom materijalu pa morali prvo to da preprodaju da zarade platu :)
 
Previse je to cimanja, a i da zarobis novac u robi nema poente kad si vec imao novac u pocetku. Drugo bi bilo da dobijas robu koju treba da preprodas da bi izvukao novac.
 
Ljudi, jel na skrill ja moram da uplacujem pare da bih ih nekom poslao, ili to ide direktno preko moje debitne kartice? I jel postoji minimum za uplatu. Jer treba nekom liku da posaljem 6-7 evra. Nikad nisam koristio skrill, imam account I debitnu karticu al ga jos nisam koristio

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, jel na skrill ja moram da uplacujem pare da bih ih nekom poslao, ili to ide direktno preko moje debitne kartice? I jel postoji minimum za uplatu. Jer treba nekom liku da posaljem 6-7 evra. Nikad nisam koristio skrill, imam account I debitnu karticu al ga jos nisam koristio

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока
Moras prvo da deponujes pare na Skrill da bi nekome mogao da saljes. Nisam siguran za minimalni iznos. Cinimi se da je 25€
 
Pozdrav! Takodje sam nov sa Skrill-om, tako da imam pitanje. Uspesno sam uradio verifikaciju Visa electron kartice. Da li postoji mogucnost da se novac sa Skrill naloga povuce na karticu, a ne bank transferom, i kakve su provizije?
 
Jel moze sa Netellera direktno da se prebaci na vizu elektron iz Inteze, kolko vidim na sajtu ne moze?
 
Znaci manje iznose nema ni smisla prebacivati, jer je provizija 7.5e za bank transfer
 
Mislim da neteller nikada nije ni imao povlacenje direktno na Visa.
Skrill jeste imao ranije, ali ni to nije bilo besplatno (mada mislim da je bilo dosta jeftinije od tih 7,5 evra. Verovatno 2-3 evra, ali ne secam se bas najbolje).

Sada, ne znam tacno ni sta bi mogao da uradis sa sitninom na ntlr. Mozda da se kockas, pa podignes ako zabodes nesto, ili da kupis nesto online, ako neko podrzava placanje sa tog walleta (nemam te informacije, ali mozda se javi neko ko zna).

Nisam ih odavno ni koristio, ali sam siguran da su mogucnosti prilicno ogranicene.
 
A kako ide povlacenje sa pokerstars direktno na racun, imam nalog u Intezi, kolika bude provizija, i jel nema problema kod njih sto je izvor pokerstars?
 
Mislim da u tom slucaju placas samo proviziju banci (koju bi platio i za Neteller cashout, pored neteller provizije). Proveri samo koji je minimalni iznos koji pokerstars dozvoljava za bank transfer. Kockarski sajtovi uvek imaju neke donje limite koji su najnizi za wallete, dok su za bank transfer i card transfer (ko dozvoljava) po pravilu visi, verovatno jer ih vise i kosta da na taj nacin prebace mali iznos.
Banka ce ti traziti da potpises izjavu o izvoru prihoda.

Ja mogu samo da ti dam ovakve, uopstene informacije, jer sveze nemam.
 
Kul, hvala ti, pokrenuo sam povlacenje para, sad cemo da vidimo kolko ce da traje i sta...a kakvu izjavu, jel treba nesto da lazem odakle je uplata, sta je najbolje da se kaze, neke kompjuterske usluge ili tako nesto?
 
Jel imao neko ovakav problem sa skrillom?? prntscr.com/ks40c8

Slanje novca radi, isplata novca radi...ali kad hocu da izvrsim placanje na netu izbacuje mi ovo...
 
Ima li neko da moze da mi prebaci 20 dolara na moj Skrill racun? Naravno, ja cu mu poslati na njegov bankovni racun protivrednost u dinarima. HItno je.
Hvala
 
Treba mi pomoc za skrill.
Trazi mi da odradim neke korake ovo verifikacije i ne znam sta da im prilozim za zadnju stavku.
Slika 1.
Kad izaberem padajuci meni tu mi daje neke opcije i sta da izaberem i sta da im posaljem?
Slika 2.

I jos jedno pitanje,kad hocu da dodam karticu izbaci mi ovaj prozor sa Slike 3 i trazi neki swift i iban ,sta tu kucam?

Kartica je od Telenor Banke,tu i primam platu.
 

Prilozi

  • skrill1.jpg
    skrill1.jpg
    36.2 KB · Pregleda: 78
  • skrill2.jpg
    skrill2.jpg
    22.4 KB · Pregleda: 78
  • skrill3.jpg
    skrill3.jpg
    27.5 KB · Pregleda: 72
Mozes Bank Statement da izaberes i da im slikas i posaljes izvod iz banke.
Ili neki racun, Utility Bill.
A ono poslednje ti su podaci za devizni racun.
 
TReba mi pomoc.
Uplatio sam pare na skrill i kad hocu da prebacim na neteler dobijam ovaj prozor.

23wl08p.jpg



Poprilicno sam siguran da nigde nije bilo pitanje da li je za gambling ili non gambling.

Koliko sam shvatio sad ovo ne moze da se promeni posle uplate i kako sad da uplatim pare na neteler????
 
Koliko vidim,skrill vise ne daje opciju da se bira da li je uplata za kladjenje ili nije za kladjenje nego svaku uplatu smatra kao da je za kladjenje i pare ne mogu da se prebace na neteler.
Nalog verifikovan skroz. Tri puta uplatio depozit i nigde nije bila opcija za gambling/non gambling!!!
 
I ja imam isti problem, pokušavam da prebacim novac na Neteller-a ali mi ne dozvoljava (ista poruka kao kod tebe). Da li si rešio ovo ili ne postoji mogućnost da se odradi transakcija Skrill -> Neteller ?

Ja sam pre par dana prvo poslao novac sa Skrilla na Neteller pa sa Netellera na Skrill, jeste da sam izgubio malo novca ali postoji ta mogucnost.
 
Nazad
Vrh Dno