Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

@stolex

Kolega, tebi bi bilo najpametnije da napraviš hard reset, i ponovo postaviš uređaj da ti glavni M$ račun bude vezan uz @outlook.com nalog,
@gmail.com dodaš kao drugi i sa njega uvezeš ono šta ti treba (kontakti/kalendar/e-mail)
 
Koliko vama dugo traje baterija? Ja na L730 ne mogu da izguram više od 24h. Obzirom da je 720 gurala dva dana lagano ovo je poražavajući rezultat. I jel se još nekom dešava da ne prihvati double tap za otključavanje svaki put? Po nekad neće da otključa na ovaj način koliko god se ja trudio.
 
Za bateriju ne mogu nista da kazem pre 735 imao sam 820 i 925 bolja mi je baterija nego kod tih telefona. Za double tap i ja sam primetio sada nisam siguran sinoc nije hteo da radi jutros bez problema, kao da nocu ne radi a ujutru radi. Tripujem ali tako je. Kao da ima neko vremensko ogranicenje sto je nemoguce.
 
Podesite osetljivost dabl tapa
 
Negooo, nisan citao ceo trejd. Kakve su fotke u poredjenju sa L820? Generalno mi treba fon sa 2 kartice pa poceh da merkam L730...
 
Ma ok, kapiram da je veći ekran al mogli bi i bateriju da povećaju u skladu sa povećanjem ekrana. A šibicarenje sa ne davanjem usb kabla i izostankom slušalica da i ne pominjem. Nisam znao da je moguće podesiti osetljivost double tapa.Ako si mislio na osetljivost na dodir to je već postavljeno na "visoko".
 
Poslednja izmena:
Mogu da priznam da mi je ovo jedan od najlepsih nokia telefona. Lep i elegantan, odlican ekran. Da nisu zakinuli na kameri bila bi jako dobra kupovina.
 
Sto se tice double tapa verovatno pokrijete proximity senzor, tada nece da reaguje.
 
Nema posebnih štelovanja za double tab ali ima za osetljivost ekrana.
 
podešavanja-dodir
 
Kako se i gde podesava i aktivira dabl tap? :) I da li sa njim moze samo da se otkljuca telefon ili i zakljuca kao sto moze na LG G2? :)

Settings->Touch->Touch sensitivity i Wake up (ili ti Double tap)
 
Poslednja izmena:
Sledeće nedelje stiže NOKIA Lumia 730 DUal SIM Dark Gray ;)
 
mt:s :)

Madaaa ko zna da li je zaključan jer svi operateri tako kažu pa ko poveruje, poveruje i prodaje ga zaključanog...

Pošalji mi link na PP da vidim oglas.
 
Poslednja izmena:
Da nisu zakinuli na kameri bila bi jako dobra kupovina.
A zašto kažeš da je kamera zakinuta, Jel bas toliko loša posto sam mislio da se prebacim sa s4 mini na L735. I pitanje za ove koji je već imaju, da li je proradio swipe kada je tastatura na srpskom ili hrvatskom
 
Uopste nije losa, recimo da je u rangu telefona do 200e znaci solidna kamera sa daleko naprednijim funkcijama od konkurencije npr (manual focus). Kamera inace na ovom modelu je bukvalno ista kao na 720 stim da zbog Denima je bolji PostProcessing a time i bolji kvalitet slike.
 
Kamera je za nijansu slabija što se pikselaže tiče a glavni nedostatak je Pure View tehnologija...
 
Cak i da poseduje PV tu nema rezultata ako nema bar 20mpx ili 41 kao na 1020,808 tako da je OS bespotreban na tako malom senzoru. Nisam siguran ima li 830 PV mod, raw podrsku ili ce to doci sa novom verzijom Lumia Camera 5.
 
Pojavila se u mt:s-u. Nadao sam se da će cena biti malo manja uz boks.
 
Kod dual sim telefona ako je zaključan to obično bude jedan sim slot a drugi ne.
 
Znam to, ali vise mi odgovara da ne bude ni jedan zakljucan, ;)
I pise 512 ram, jel to moguce ili je greska?
 
Poslednja izmena:
Ispravili su
 
aj ljudi pomozite
Kao sto znate da uz telefon ne idu sluske,probao sam mnoge bubice ali mi ni jedne ne rade kad pustim radio.Letos sam od crnaca na moru kupio drbits kinez ali sa njima radio radi perfektno.
Koje mi bubice preporucujete ali da rade na ovom telefonu i naravno da nisu preterano skupe jer takve znam i sam da pronadjem.
hvala
 
Nazad
Vrh Dno