Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

I menu se javio lik sa KP. Kaze da nije probao ali da misli da su zakljucane jer su mu tako rekli...
 
Jedino ako nadjem nekog ko ima nano sim posto kod mene u kuci i ortaci na poslu imaju ili obicne ili micro sim. Ako nadjem probacu svakako mada sam negde citao da wp kod nas od operatera nisu zakljucani.
 
drustvo el moze jedna informacija , imam L 620 pa hteobi da promenim 730 ili 735 i koja bitna razlika izmedju ova dva tel , ili 925 kao bolja opcija

hvala unapred za odgovore
 
Evo da se upišem,kupljena Lumia 735 sa Telenora.S obzirom da sam godinama bio na androidu dok se malo ne snađem dosađivaću ovde mada je sve lako i logično.Telefon fino izgleda,za ovo kratko vreme radi bez ikakvih problema,kada sinhronizujete gmail nalog koji ste koristili na androidu vrati sve kontakte.Za dosta stvari traži microsoft nalog.Nedostajaće mi par stvari kao Parking manijak,Swift keyboard,možda iGo a možda i ne...Ako treba neka informacija tu sam.
 
^^ Imaš Parking.SRB aplikaciju , isto kao i parking manijak na androidu . Igo=Here .

Prelistaj onu temu o aplikacijama , ako nešto zafali pitaj tamo.
 
Poslednja izmena:
Moja lumia 735 je sa telenora i nije zaključana, koristim mts karticu u njoj a koliko sam upoznat telenor ni ne zaključava lumie.
 
Pitanje za one koji su uzeli ovaj fon. Cuje li se pucketanje u zvucniku kada premotavate pesmu naravno kada slusate pesmu bez slusalica?? Koliko traje baterija pri standardnom koriscenju? Sestra bi ga kupila.
 
Poslednja izmena:
Nema nikakvog pucketanja prilikom premotavanja pesama, a meni lično baterija traje dva dana, ponekad izguram i tri ako ga ne koristim mnogo.
 
Znaci Denim je resio probleme :) Super
 
Da li ima razlike u plastici izmedju Bele i Dark Grey verzije?
Znam da je Dark Grey verzija matirana gumirana plastika, ali za belu ne znam da li je ista kao ta crna ili je ona sjajna plastika.
Meni se bela dopada vizuelno sem ako nije ona grozna plastika.
 
Ja imam belu Lumiu735,plastika nije sjajna već više kao matirana,čak mi se čini da nije čisto bela.Uglavnom nema otisaka prstiju kao kod sjajne plastike.
 
Ja imam belu Lumiu735,plastika nije sjajna već više kao matirana,čak mi se čini da nije čisto bela.Uglavnom nema otisaka prstiju kao kod sjajne plastike.

Kakva je reprodukcija muzike, i da li se moze instalirati nesto na SD karticu?
Kakav je osecaj u ruci mislim na materijal kucista?
Ima li nokia ndrive navigacija kao bezplatna?
 
Muziku ne slušam na telefonu,kao i kod androida neke aplikacije mogu na sd karticu a neke ne.Nokia navigacija je besplatna kao i mape.Osećaj u ruci je u odnosu na Lenovo P780 koji sam imao i prodao zbog ove Lumie kao da držim dečiju igračku.
 
Muziku ne slušam na telefonu,kao i kod androida neke aplikacije mogu na sd karticu a neke ne.Nokia navigacija je besplatna kao i mape.Osećaj u ruci je u odnosu na Lenovo P780 koji sam imao i prodao zbog ove Lumie kao da držim dečiju igračku.

Znaci nije bas tako kvalitetan kao sto ssam mislio.
 
Nije u tome stvar.
Stvar je u težini Lenova odnosno Android je teži ;)
 
Lenovo ima zadnju masku od brušenog čelika za razliku od ovog plastikanera.Ono što više nisam mogao da progutam je da kada otvorim imenik njemu treba pet sekundi da dođe sebi.Kod WP toga nema,sve je momentalno i munjevito.
 
Pa dobro ima androida koji rade dobro, recimo nexusi n4 n5 rade jako dobro.
 
Ne sumnjam da Nexusi ne rade dobro,imam Nexus tablet,ali i ne koštaju 200e novi sa dve godine garancije.Nećemo više o off.
 
Ima li neka zamena za Nokia smart cam posto na L735 ne moze da se skine.
 

Prilozi

  • wp_ss_20141115_0001.png
    wp_ss_20141115_0001.png
    134.6 KB · Pregleda: 203
Ali ona je sad ubačena u Lumia camera aplikaciju.
 
Video sam danas dark grey kako izgleda, deluje kao da je plastika gumirana. Jako je lep. Mada mi beli deluje lepse na slikama ako je isto tako gumiran kao dark grey uzeo bih beli. Ako nije onda taj sivi.
 
Page:3
"The Nokia Glance screen keeps the clock and notifications visible even after you lock the screen. Those can be set to appear only for a short while after you lock the screen, intermittently on and off and always on. There's a dedicated Always On setting for when the device is charging. Night mode allows you to pick a different color for the Glance screen info - Red, Green or Blue - if the default White setting is too bright for your sleepy eyes."

Page:4
"Nokia's proprietary Glance Screen is updated with new features. Now it supports Bing Weather and Bing Health & Fitness app, but you need to be running those on your lockscreen as well. The Glance Screen is basically a monochrome representation of your lockscreen. Double tap to wake option is available as well."
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno