Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

Ili ste dobili juče ažuriranje neke aplikacije koja je trošila bateriju više nego što je trebalo.
 
I kod mene 420. Dok sam ga sinoć punio bio je topao telefon. Malo više topao, slučajno sam ga u ruke uzeo i osetio. Recimo bio je topao kao kada ga koristim dok se puni. Kao da je nešto radilo u pozadini...
 
Jutros sam ga punio i Ok je bio. A za svaki slučaj sam izvadio bateriju i vratio. Na divlje restartovao.
 
Raspalite soft restart (reboot). Trebalo bi da sredi stvar

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Jel ima neko predstavu koliko da tražim za L735, domaća garancija (maj ili jun 2017) sa Nilkin Frosted kućištem i maskom?
Stanje- ko nova.

Sent from mTalk
 
Kako se na ovim modelima vraca w8/8.1?
 
Samo nalazim Update opciju u njoj?
 
Ja sam radio na 730, update je zato što postoji novi firmware u wdrt.
 
Naravno, stari sistem, noviji firmware.
 
Da, isprobao sam, vratio se na 8.1! Tnx.

Kako ovo glupo izgleda, Upgrade da bi se Downgradovao u stvari :)
 
Pa dobio si ustvari podršku kroz novi formware za neke buduće egzibicije microsofta. Trebalo bi da je prilagođen za desetku jer njima nije plan da ostaješ na osmici, već da ponovo uletiš u avanturu zvanu windows 10 mobile.
 
Pozdrav svima,

Koju memorijsku karticu koristite u ovim telefona, a da ste zadovoljni i da vam nije pravila problem? Imam Lumiu 735 i vec druga kartica prestaje da radi sama od sebe? Mozda ovaj telefon ima problem sa uhs 1 karticama, pa razmisljam sad da kupim obicnu 10ku
 
Obična desetka će biti dovoljna

Sent from 640
 
Koju memorijsku karticu koristite u ovim telefona, a da ste zadovoljni i da vam nije pravila problem?
Na Lumia 735 Samsung EVO 32GB već dve godine. Na laptopu Samsung Pro 64GB isto dve godine.
Ali su familiji razne Samsung EVO pocrkale na Samsung telefonima i tabletima, bolje se pokazale Transcend.
 
Ceo dan ne može da uradi nadogradnju. Vlasnik je vratio podešavanja na fabrička da izbriše sve, dodam mi telefon, podesio sve iz početka. Ništa nije petljano oko telefona. Da li je moguće da ne radi ni nadogradnja na ovom OS? Ne može na 10 dok ne instalira ovu zakrpu.
20161227_180201.jpg
20161227_180623.jpg
 
Bolje i da ne ide na 10 na njemu. Prilicno je bagovit. Svi se pre ili kasnije vrate na 8.1 ili menjaju telefon.

Sent from mTalk
 
Ivane,
Vrati čist softwarw uz pomoć wdrt, pa onda idi redom...
Biće sve ok, stavi desetku slobodno...
 
Wdrt? Kako uraditi sa telefona?
 
Sa kompa, windows device recovery tool, ubaciš software, čist...
 
Pa ni nadogradnju ne može da završi bez PC, običan OTA. Šta za dalje da mislim? Nemam trenutno PC.
 
Posle te čiste instalacije, prvo će ti ponuditi ota, zadnji 8.1, posle ideš na 10.
 
Možeš probati uraditi "opet" hard reset, bez wrdt, mada mislim da ćeš dobiti isto...
 
Nazad
Vrh Dno